Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Корупція
Тарас _ 28.06.2012 22:12  Лінк
В луганской области милиционер испотрошил свою жену и получил год тюрмы. Виталий Запорожец убил откровенную сволочь, которая держала в страхе все село, и получил 14 лет! Это двойные стандарты или справедливость по украински?
Юрій _ 28.06.2012 20:55  Лінк
Пане Президенте, ви не боїтеся, що розпочаті вами репресії обернуться проти вас? Якщо керуватися "істінно правильними" постановами судів по Тимошенко та Луценко, то ви вже напрацювали собі вирок років так на 50. Не страшно що нова влада в пориві помсти та популістичної кампанії аля регіонали 2010-2012 виконає волю більшості мешканців України і все ж таки притягне вас до відповідальності ?
Орися _ 28.06.2012 20:53  Лінк
За оформленні паспорту на нове прізвище сплатила в 211 гривень. Держава на цій оборудці заробила 17 гр. 85 коп мита. ще 13 гр. отримали наші благодійники в погонах, ще на 30 гр. мене консультували, на 75 гривень мене страхували без моєї згоди (певно від міліції) , 40 гривень я заборгувала по договору якомусь банку в Києві, ну і само собою Промінвестбанк заробив на оборудці в два рази більше за державу - аж 35 гривень. Вам за Державу не обідно?
Integral _ 28.06.2012 20:30  Лінк
Пане, президент! Ваші голосні заяви про боротьбу з корупцією та плани про покращення життя вже позавчора, приносять такі ж результати, як заяви конкурсанток міс світу на відбіркових турах, - себто ніякого. Але оскільки значна частина народу України обрала Вас здебільшого не через красу та чарівну посмішку, то чому б вам тепер не залишити пост президента та не піти в ту сферу діяльності, де б ви могли найкраще зреалізувати свій потенціал (конкурси краси, написання мемуарів із вашими крилатими фразами у додатках, фотографія, тощо) і заодно покращити наше життя вже хоча б завтра, бо ваша проФФесійна "діяльність" українцям не по кишені.
Женя _ 28.06.2012 20:21  Лінк
В результате незаконных действий Ющенко 31декабря 2008 Украина лишилась цены на газ в 250 д. Собирается ли ГП возбудить по этому поводу уголовное дело?
Ігор _ 28.06.2012 20:01  Лінк
Вітаю Вас, пане Президенте! Жоден політик, на мою думку, включаючи і Вас, не нажив своє майно (квартири, дачі, яхти, мільйони-мільярди) чесним шляхом. Як Ви дивитесь на Закон "Про перший мільйон", де б декларувався мільйонером-мільярдером його чесний шлях у достаток?
З повагою Ігор
Ігор _ 28.06.2012 19:56  Лінк
Вітаю Вас, пане Президенте! Жоден політик, на мою думку, включаючи і Вас, не нажив своє майно (квартири, дачі, яхти, мільйони-мільярди) чесним шляхом. Як Ви дивитесь на Закон "Про перший мільйон", де б декларувався мільйонером-мільярдером його чесний шлях у достаток?
З повагою Ігор
Орися _ 28.06.2012 19:23  Лінк
Живу в горах. Не можу знайти роботу як і більшість горян. Чи готові ви покращити моє життя і життя таких як я вже сьогодні і закуповувати в нас екологічно чисті дари лісу для своєї братії по символічній ціні - 600 гривень за кіло ? Доставку гарантуємо. Адже всього 5 кіло малини і забезпечимо себе дровами на всю зиму або оформити п*ять закордонних паспортів по 600 грн за штуку.
Юрий_Чулаевский _ 28.06.2012 18:32  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович!
Уже более двух лет я восстанавливаю документы на жилье(имущество), которые были украдены, но благодаря коррупции, бюрократической волоките, предвзятости, заинтересованных сторон, я тщетно пытаюсь решить свою проблему. Обращения в Администрацию Президента, Верховный Совет АР Крыма, Комитет по борьбе с коррупцией, СБУ АР Крыма и межрайонную прокуратуру по факту кражи у меня документов, закончились отписками . По сути, ни чего сделано не было. Я, как муж и отец, борюсь за свои законные права, за настоящее и будущее своей семьи, двоих детей. Прошу проникнуться состраданием и помочь практическим содействием, в этом жизненно важном, для меня вопросе. Когда госслужащие будут работать??? И выполнять взятые на себя обязательства служить народу и для народа??? А не делать из кабинета торговую палатку по предоставлению услуг за $$$ или просто делать вид работы! Спасибо! С Уважением!
Лариса _ 28.06.2012 18:25  Лінк
Когда в стране будет покончено с недостроями,а аферисты,укравшие у людей миллионы долларов на строительные пирамиды будут сидеть в тюрьме?
Петр _ 28.06.2012 18:17  Лінк
Пане Президенте! Я бачу, що ви вольова людина, особливо, коли щось, стосується Вас, але чому має так страждати нород із-за відсутності Вашої волі зменшити корупційні прояви у всіх сферах його життя не на папері - в законах, а в практичних діях відповідних органів влади, яку Ви очолюєте і освячуєте?
Олександр _ 28.06.2012 18:13  Лінк
Пане президент, чому ви нам не сказали що "покращення" буде лише для вашої сім’ї ?
Козакул Е.О. _ 28.06.2012 17:54  Лінк
13.05.2010 р. "на гарячому" співробітниками УБОП УМВС в Кіровоградській обл. був затриманий голова Новоархангельского районного суду Запорожець О.М. та адміністратор суду. Пред’явлено обвинувачення за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 15, ч.2 ст. 368, ч.2 ст.28, ч.1 ст.364 , ч.2 ст.375 , ч.2 ст.374 ККУ. З лютого 2011 р. справа розглядається в Уманському міськрайонному суді Черкаської області. До сьогоднішнього часу, тобто вже більш як два роки справу ніяк не доведуть до вироку (і це ще лише у суді 1-шої інстанції!). Та цинізм полягає у іншому. А саме - весь цей час суддя Запорожець О.М. не лише не позбавлений недоторканості, і тисне та погрожує потерпілим і свідкам, а й продовжує виконувати обовязки судді на посаді голови районного суду, виносить постанови, ухвали та ВИРОКИ іншим громадянам країни. При цьому ГПУ до сих пір не подготувала відповідного подання до ВККСУ та ВРЮ -протягом більш як 2 років (!) щодо зняття недоторканності та відсторонення від роботи цього "судді"
Юрий _ 28.06.2012 17:53  Лінк
Пане президент, чи готові Ви сісти за грати за все скоєне?
Осмоловський Яків Миколайович _ 28.06.2012 17:44  Лінк
Броварський суд визнав сина близького друга Президента, голови Автодора Демішкана винним у навмисному звірячому груповому вбивстві з обтяжуючими обставинами з корисливих мотивів. І призначив покарання - ТРИ роки умовно.
Той самий Броварський суд визнав винним селянина Запорожця у вбивстві дільничного міліціонера за знущання над селянами. І призначив покарання ЧОТИРНАДЦЯТЬ РОКІВ.
Чи не збирається Президент відновити справедливість та помилувати селянина Запорожця?
А на додачу - з'ясувати причини МАСОВОГО уникнення відповідальності за вбивства громадян України членами Партії Регіонів та їх родичами?
Фамілії Демішкан, таран, Файнгольд, Кравець, Петросян, Воробйова та інші стали для країни синонімом безкарності убивць з голубим партбілетом.
Александр _ 28.06.2012 16:41  Лінк
Віктор Федрович, рівень корупції, рейдерства, закриття підприємств та реального бандитизму при Вашому терміні президенства порівнюється з 90-ми роками. Хотів би Вас запитати:
1. Ви можете вилізти із свого Межигірья, зайти на якийсь звичайний базар, в магазин чи кафе, де є звичайні люди, а не куди Вас завезе Ваше оточення, і запитати їх що відбувається в країні??

Вас Ваша охорона навіть вже достала киян і українців. Ви бачите що навіть перехрестя вже перекривають на семафорі не за 50-100 метрів до нього. Це що за ноу-хай. Може вулиці очищати коли везуть Ваше тіло?? Це дратує народ.

2. Ви можете дати свободу малому та середньому бізнесу як це було до 2010 року ? Ваші міністри і премєр-міністри монополізували вже все. Ви взагалі не контролюєте що в країні робиться?.

3. Якщо хочете почути людей людей зберіть всіх бажаючих, а не по спискам, в тій же самій фан-зоні і нехай вони Вам розкажуть, що твориться і Ви перестанете вірити своїм Азаровим і Тігіпккам. Коли Ви це зробите?
bender _ 28.06.2012 16:24  Лінк
Пане Президенте,всі ми добре знаєм,що на той світ гроші,владу не забереш.Більшість мудрих українців бачить хто є влада,хто туди іде і які суми треба мати.Для простого чесного,,смертного'' українця - це неможливо.Більшість громадян знає,що весь політикум є прогнилим коритом.Країна та населення деградує кожен день.Бо більшість з нас живе бідно,в любій сфері життя куди не піди бардак,ми не бачитимо впереді світлого дня.По телевізору ж кажуть країна процвітає ,люди щасливі.Президенте ми не сліпі і не такі дурні.Прийде час і кожен з нас вийде на вулицю,бо зрозуміє або зараз або ніколи,більше я так жити не можу і згадає кожного чиновника, політика,депутата,суддю,міліціонера,Президента.
Чи не страшно вам жити в такій країні ?
americanidiot _ 28.06.2012 15:42  Лінк
Чому за даними міжнародних організацій рівень корупції в Україні за час вашого президентства зріс(зі 138 позиції рейтингу перемістилася на 152 з 182 можливих(1 - найменш корумпована, 182 найбільш корумпована) - рейтинг Transparency International)?
а) ваші кадрові рішення неефективні?
б) попередники на високих постах стали активніше брати хабарі?
в) це частина кампанії з дискредитації України?
г) я не знаю правильної відповіді
ґ) я частина корупційного механізму
Gugo _ 28.06.2012 15:37  Лінк
Ахметов своей жене и себе сделал английское гражданство, а у вас помимо украинского какие ещё паспорта есть?
P. S. Только не надо говорить, что двойное гражданство у нас запрещено...
Андрій _ 28.06.2012 15:29  Лінк
Чи смачна малина за 670 грн/кг?