Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Корупція
сидоренко сергій _ 02.07.2012 11:40  Лінк
Я,інвалід дитинства 1 групи по зору неодноразово звертався до Вас за захистом життя,в результаті запорізькі чиновники Вашої вертикалі влади піддають мене та мою матір прокурорсько-судовим та соціально-медичним репресіям. Чи спроможні Ви зупинити дике свавілля в Вашій вертикалі влади?
Іван _ 02.07.2012 11:06  Лінк
Коли ви, Вікторе Федоровичу, почнете жити на зарплату президента?
ГНІВ НАРОДНИЙ _ 02.07.2012 03:01  Лінк
Пане президенте, ви вважаєте себе не корумпованим чиновником? Тоді чому не розкрите вбивство журналіста Гонгадзе та інших журналістів та політиків? Чому одних політиків саджають у тюрми а другі на свободі? Ви, я думаю знаєте хто продав, у 90-х роках, три стратегічних підприємства за безцінь фрацузькій фірмі "Лафарж", та получив орден французьського легіону, про це навіть Валентина Семенюк говорила по телебаченню, чому цей чиновник не відповів за це? ТакоЇ корупціЇ та беззаконня народ УкраЇни ще не бачив!
Максим _ 02.07.2012 02:41  Лінк
Пане Президенте, як ви гадаєте, з чиєї кишені (чи бюджету) з'явилися гроші на перехід Забзалюка до ПР? Та куди вони потім могли бути витрачені? Чи мають внутрішні органи право на підставі заяви цього нардепа завести карну справу, знайти й покарати винних, конфіскувати в нього зазначені 450 тис. та внести їх до держбюджету, або, в крайньому випадку витратити на матеріальну допомогу нардепам, які через свою природню наївність приєдналися до своїх партій безкоштовно?
Олександр _ 01.07.2012 21:18  Лінк
Пане президент скажіть будь-ласка чому ваша команда професіоналів покращує життя тільки собі і своїм родичам, а нам простим громадянам вже неможливо вижити в цій країні. Ви як президент маючи таку владу повинні давати приклад як працювати всім своїм підлеглим, чи можливо не той приклад даєте, як ви вважаєте?
Андрій _ 01.07.2012 19:47  Лінк
Шановний Президент України! Вся моя сім'я на виборах у Парламент проголосувала за Партію Регіонів, а на виборах Президента України за Вас Віктор Федорович Янукович! Поважаючи Закони України я звернувся до суду відстоючи свої права. Однак на останьому засідані по справі №22ц/2690/5685/2012, суддя Музичко С.Г., отримавши хабара від банку та на підставі підробного іпотечного договору за 15 хв. позбавила мене права захищати інтереси мого онука 2010 року народження, який на даний час проживає у аварійній квартирі. Чи справедливо у моєму випадку представнику влади, без застосуванню законів, а також з неправильним застосуванням норм процесуального права, лишати мене у судовому засідані права заявляти про злочин та права розглянути мою апеляційну скаргу(кредит я не отримував) щодо захисту дитини на безпечне життя, право на охорону здоров'я, освіту та соціальний захист. Цинічним є той факт, що суддя у своїй ухвалі вказує, що посадові особи банку є моїми повноважними представниками, а не банку.
инженер _ 01.07.2012 19:45  Лінк
Вы знаете о том,что Б.Колесников занимается государственным рэкетом,и крышует тех чиновников которые этим занимаются?
Несинов Олег Николаевич _ 01.07.2012 17:42  Лінк
Вы несете полную ответственность за работу прокуратуры, поскольку назначаете и снимаете генерального прокурора. В связи с чем вопрос- готовы ли Вы понести уголовную ответственность в случае, если Евросуд признает незаконными дела против Тимошенко, Луценко и других оппозиционеров?
Сергій _ 01.07.2012 17:16  Лінк
Вдруге ставлю запитання. Ваш син за два роки вашої каденції збільшив свої статки у 18 разів (за інформацією Freedom House http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2012/05/18/279566) .
Як ви можете це пояснити?
Це талант бізнесмена?
Можливо це гени?
Або якась особлива бізнес-школа?
Галина Егоровна _ 01.07.2012 17:12  Лінк
Господин президент. Болит ли у вас душа за Украину и её народ? Если да, то когда вы начнете работать, мы Народ не чувствуем улучшения, а наоборот становится все хуже. Или вас и ваших "Любих Друзив" придется вынести с вашими креслами?
Валентин _ 01.07.2012 14:52  Лінк
Господин, Президент! Вы согласны с тем, что чиновники всех уровней (кабмина, администрации президента, депутаты всех уровней) являются слугами народа? У нас в стране сложилась парадоксальная ситуация, когда слуги живут лучше чем их хозяева. В каком случае такое возможно? (Правильный ответ - только в одном, когда слуги воруют)
Антон _ 01.07.2012 14:02  Лінк
1) В.Ф. прошу прокоментировать ситуацию с получением материальной помощи от государства суммой в 30.000 грн. вашими ближайшими соратниками: Азаровым ( гривневый милионер согл. декларации, сын мультимилионер) , Арбузовым ( гривневый милионер согласно"декларации"), Богатыревой ( которая при выходе в люди радует глаз граждан одежками с последних колекций ведущих дизайнеров мира), Лавриновичем ( известным своей любовью к мерседесам и сыном милионером).
2) Прошу дать обьяснения почему данные должостные лица пользуются данными благами в столь трудное для страны время и не строит ли анулировать данную мат. помощь в связи трудным положением в стране.
Николай Чернигов _ 01.07.2012 13:21  Лінк
Господин президент, найдите возможность посмотреть что происходит в регионах. Что вытворяет милицейское начальство назначеное Вашей властью! От этого беспредела сил уже нет. Постоянные поборы с предпринимателей всех уровней. Начиная с мелких рыночных продавцов, заканчивая владельцами крупных предприятий. ВСЕ ПЛАТЯТ ДАНЬ МИЛИЦИИ!!! Из-за таких людей вашу власть ненавидят. Еще не поздно все поменять...
Віктор _ 01.07.2012 09:09  Лінк
В місті Біла Церква, Київської області, за останні 5 років міською владою,при підтримці посадовців із КМ України, викрадено комунального майна та недоотримано до бюджету, в результаті корупційноі діяльності, близько 1.5 мільярдів гривень, це чотири річних бюджети. Чи готові Ви взяти під особистий контроль проведення комплексної перевірки міськоі влади Білоі Церкви, з метою притягнення до відповідальності чиновників. Я, в свою чергу, готовий вказати всі факти і шляхи реалізації корупційних схем.
Виктор _ 01.07.2012 08:14  Лінк
Когда будет , как в Грузии полностью расформировано МВД и когда уберут прокурорский надзор... Всю мафию крышует прокуратура............
Любовь _ 01.07.2012 07:39  Лінк
Уважаемый Виктор Фёдорович! Никогда я, мать, бабушка, женщина,не была так унижена , как в эпоху Вашего правления. Мы,голосовавшие за Вас, были уверенны, что Вы наведёте порядок. Мы не просто разочарованы,мы превращены в ничто,в бесправное быдло.У меня кредиты в валюте. Самые распространённые - ипотечный(заложила свою единственную квартиру) и авто в долларах США. Суды всех инстанций ведут себя так, как будто ни меня, ни Законов, не существует. В судах - цирковые представления, судьи потеют в пользу банков.Никакие законы - им не закон!! Периодически появляются методички Луспенника, объясняющие нам и судам, что маловато нас давят, надо - душить, душить, душить!! На машину перечислили в автосалон 70000грн( оформили как 14000дол), сейчас требуют почти полмиллиона грн. Предлагаю предоставить банкам право без суда отбирать у нас всё, данное коммунистами, ставить на счётчик наших детей и внуков. Нет в нашей стране ни власти, ни судов - сплошная коррупция!! Ответьте: мы страна будущих бомжей?
Мила _ 01.07.2012 04:33  Лінк
Уважаемый господин Президент!Прошу Вас дать ответ,почему приватизация земли Госкомземом отдана на откуп сомнительным фирмочкам с лицензиями,проводящим рейдерский захват земли и собственности?Зачем тогда вообще нужен Госкомзем,если он не выполняет одну из главнейших задач-передачу земли в собственность ?Почему государство самоустранилось от регулирования вопросов приватизации земли,в соответствии с законодательством?Почему не разрабатываются новые законы,регулирующие механизм передачи земли в собственность,чтобы закрыть лазейки для незаконного обогащения мошенникам всех мастей?Спасибо.
Віталій _ 01.07.2012 00:51  Лінк
Віктор Федорович,
Коли мер міста Котовськ Одеської області та його заступники оприлюднять свої декларації про доходи?
За що СБУ та МВС отримує гроші, це ж корупція!
Олександр _ 30.06.2012 20:20  Лінк
Пане президент, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Дмитро Мельничук перебуває на посаді незмінно 30 років чи вважаєте ви таку ситуацію нормальною?
Сл _ 30.06.2012 19:36  Лінк
Пане президенте, скажіть будь ласка, скільки ще триватиме покращення? Верніть руїну та безлад помаранчевих!!!!!!!!!!!!!!!1