Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Дорожній рух та ДАІ
Олександр _ 03.07.2012 12:45  Лінк
Дорожній збір зараз входить у вартість бензину.
Питання 1: Де дороги, за ремонт яких ми ВЖЕ заплатили, купивши бензин?
Питання 2: Кого конкретно можна притягнути до відповідальності за те, що в Дрогобицькому районі Львівської області дорога ПОВНІСТЮ зруйнована, і населення починає користуватися польовими дорогами?
МИКОЛА _ 02.07.2012 11:28  Лінк
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, НА ВІДКРИТТІ АЕРОПОРТУ У ЛЬВОВІ, ВИ ПООБІЦЯЛИ НА ВСЮ ДЕРЖАВУ ЩО ПРИКАЖЕТЕ УКРАВТОДОРУ ВІДРЕМОНТУВАТИ АВТОШЛЯХИ НА СТАРОСАМБІРЩИНІ ЩЕ ДО ПОЧАТКУ ЄВРО -2012.(а віз і нині там)
Денис _ 01.07.2012 22:44  Лінк
Виктор Федорович, вы смотрите ролики на Ютуб про работу нашего ГАИ? Как вы считаете, нам нужны такие милиционеры?
Олександр _ 01.07.2012 20:56  Лінк
Пане Президент! Коли Ви, припинете, як гарант, незаконні дії так званої "кобри", яка веде себе цинічно, грубо, незважаючи на закони та Конституцію України, я так розумію. зі згоди МВД?
Сергій _ 01.07.2012 13:01  Лінк
Чи не пора розпрощатися з ДАІ, як самою корумпованою структурою взагалі. Всі знають, що в ДАІ, не соромлячись беруть хабарі і в нас і в іноземців, чому цього ніхто не помічає? Всі прекрасно знають, що наприклад у Дніпропетровську якщо не дати 1500 грн, то іспити на права здати майже неможливо. У нормальних державах такої окремої структури немає. Фахівці за напрямками роботи повинні знаходитися в відділах та управліннях, а на вулиці повинна бути просто патрульна служба міліції (поліції), яка відповідає за порядок на території патрулювання та реагує на всі правопорушення. А в нас ДАІ стоїть з радаром на шикарній машині, а в райвідділі іноді ні на чому виїхати на злочин. ДСО взагалі на госпрозрахунку, міліція, яка охороняє за гроші будь кого. Для початку необхідно об'єднати ППС та ДАІ і їх автомобілі так, щоб в наряді патрульної служби був один звичайний міліціонер, а другий з ДАІ, тоді буде більше нарядів без збільшення чисельності і реагуватимуть вони на всі порушення в тому числі і ПДР
Дунко _ 01.07.2012 12:06  Лінк
Виктор Федорович, сколько еще Одесскую область будет мучать губернатор-мажор, который ездит по встречной и провоцирует аварии в городе? http://www.youtube.com/watch?v=qXE8K0kLaQ0

(Народ, поддержите, я считаю этот вопрос достоин того, что бы его задали президенту)
Галина _ 29.06.2012 20:14  Лінк
Чи правда, що за керування автомобілем у нетверезому стані в людини забирають права? Якщо ні, то варто це робити. Таких порушників важко назвати водіями.
Галина _ 29.06.2012 20:06  Лінк
Я б хотіла прокоментувати запитання пана Тараса. Так, забути права вдома - це одне з найбільших порушень. Адже без них Ви не маєте права сідати за кермо автомобіля. Ці документи, як паспорт, свідчення того, що Ви знаєте правила дорожнього руху і володієте навиками їзди на відповідному транспортному засобі. Без прав за кермо може сісти будь-хто, навіть дитина, а дорослі мають бути відповідальними. Тому штраф у розмірі 5000 тис. грн є цілком правомірним.
Тепер моє запитання: Чи правда, що за керування автомобілем у нетверезому стані в людини забирають права? Якщо ні, то варто це робити. Таких порушників важко назвати водіями.
константин _ 29.06.2012 18:51  Лінк
Почему меня и сотни тысяч людей лишили безоплатного права использовать малокубатурную (до 50см3) технику (мопеды) на дорогах страны??? три года мог спокойно использовать, а теперь нельзя? Что поменялось на четвертом году??
А как же статья конституции??
саня _ 29.06.2012 07:51  Лінк
«День» №122, середа, 26 липня 2006
Виктор ЯНУКОВИЧ-младший: «Я надеюсь, что коалиция не временная, но она — вынужденная»
Лариса ИВШИНА, «День», Елена ВОЛКОВА, Катерина МАЦЕГОРА, Назарий ВИВЧАРИК, Ярослав КОВАЛЬЧУК, Дария ШВАЯ, Елена МАКЕДОНСКАЯ, Анастасия РОЗЛУЦКАЯ, Юлия РОКОКОХА, Катерина КУДИНА, Владимир ДЕГЛИС, Наталия ТИМЧЕНКО
…— А что вы делаете для объединения страны? Вы, к примеру, были на Западной Украине?
— Был. Через Запад Украины проходит основной поток связей с Европой. Приходилось ездить через Западную Украину. В отличие от многих, у меня нет предубеждений, предвзятости относительно западных регионов. Об этом свидетельствует тот факт, что я выбрал для работы Черниговскую область, а не Донецкую, Луганскую или Киевскую. Это проблемная область, там есть над чем работать. В западных областях нужно развивать курортную зону. Нужно дать возможность нормального отдыха нашим гражданам …..
Вопроси к Президенту.
1. В каких областях (на западе или севере страни) развивает курортние зони депутат Верховной Ради реализуя свои пристрасть к вездеходам в ходе соревований?
2. будут ли изменения в партийном списке на вибори до ВР с добавлением (или заменой) действующего депутата
Віктор _ 28.06.2012 22:53  Лінк
Дякую за РЕАЛЬНЕ покращення за 2,5 роки вже сьогодні - маю на увазі скасування техогляду.
У звязку з цим поки що єдиним покращенням маю запитання - а ще буде, чи це вже все?
Тарас _ 28.06.2012 21:43  Лінк
За забытые дома права хотят штрафовать на 5000 гривен. В ноликах не ошибся - пять тысяч. Это такое страшное нарушение или геноцид против граждан своей страны?