Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Демократія і свобода слова
Иван _ 28.06.2012 18:52  Лінк
Виктор Федорович!
Как в стране, в которой не соблюдаются законы, Вы планируете оставить себе Межигорье?
ДедОтМороз _ 28.06.2012 17:26  Лінк
Виктор Федорович. Вас удовлетворяет, что Вы Президент пол-Украины?
Дмитрий _ 28.06.2012 16:42  Лінк
Скажіть, будь-ласка, чому майже на всі високі посади призначають вихідців із Донецька? І чому ці вихідці, як правило, взагалі не знають справи, якою мають керувати?
Валерий _ 28.06.2012 16:05  Лінк
Узурпировав власть и прихватизировав Украину Вы превратили страну в воров и обворованных? Чего от Вас ждать дальше?
americanidiot _ 28.06.2012 16:04  Лінк
Чи розглядали ви варіант із вашою добровільною відставкою з поста Президента?

Що має ще статися?
Ви знищили ті перші паростки демократії в Україні(так, попередня влада була не ідеальна, але якихось демократичних принципів дотримувалася і її не ігнорували європейські лідери), в очах всього світу Україна - Білорусь-2 з президентом самодуром і переслідуваннями опозиції.
За час вашого правління зріс рівень корупції, який і так був високим.
Рівень життя впав
Управління в країні повертається до кращих зразків кучмізму
Довіра до влади найнижча в історії
Ваші соратники(в т.ч. на місцях) зважаючи на безкарність не бояться нічого і роблять, що їм заманеться. те саме із пов'язаними з вами олігархами

Будь ласка, подайте у відставку
Ян _ 28.06.2012 15:36  Лінк
Коли ви підете у відставку?
Дмитро _ 28.06.2012 15:36  Лінк
Прошу Вас піти у відставку, разом з Вашим урядом. Досить знущатись з країни.
Dezdechado _ 28.06.2012 14:46  Лінк
А ви не пробували повісити на Тимошенко убивство Кенеді?
Гарик _ 28.06.2012 14:32  Лінк
Пане Президенте! Вітаю вас з Днем Конституції. В цей чудовий святковий день дозвольте поставити вам запитання. Чи не вважаєте ви, що найкращим виходом з політичної і економічної кризи в Україні, що існує на сьогоднішнй день, є проведення одночасних парламентських і дострокових президентських виборів, як це було зроблено в 1994 році першим Президентом України Леонідом Кравчуком? Особисто я вважаю, що такий жест зміг би остаточно визначити рівень довіри вам українського народу. Такі політичні кроки інколи трапляються в сучасному демократичному світі. Прикладом є Президент Грузії М.Саакашвіллі. Чи не вважаєте ви, що настав час вам теж вчинити так само демократично? Можливо, укранський народ вам знову довірить головну посаду країни, і ви наважитесь на здійснення тих реформ, яких ми так і не дочекалися. Якщо ж суспільство обере іншого, то це його право. Адже влада за Конституцією України і право визначати кому її довірити належить виключно українському народові. Дякую.
Андрій Савчук _ 28.06.2012 13:38  Лінк
Пане Президенте ! Я скромний випускник юридичного ф-ту одного із столичних ВУЗів. Коли я вийшов на професійну ниву то виявив що система державних органів загалом та судова система зокрема працюють не виключно але в абсолютній більшості випадків НЕПРАВОВИМИ МЕТОДАМИ і мені як людині яка не вміє давати хабарі там робити нічого.Врезультаті чого в мене до Вас два питання : 1) оскільки ті теоретичні знання які були отриманні впроцесі навчання неможливо застосовувать в умовах української реальності я прошу Вас як представника держави Україна профінансувати моє навчання у будь- якому ВУЗі США для отримання степені магістра права LL.M. Master of Laws .
і 2 ) на мою субєктивну думку яка склалася в процесі роботи якщо не кожен то принаймі 99 % українських чиновників брали , беруть і будуть брати взятки.Оскільки Ви свого часу теж були чиновником скажіть будь - ласка на основі свого досвіду Ви можете запропонувати ДІЄВІ а не нині існуючі схеми боботьби з корупцією ?
рус _ 28.06.2012 13:03  Лінк
На якому каналі показує українське громадське телебачення, яке ви обіцяли створити?
Руслан _ 28.06.2012 12:36  Лінк
Які дії Ви зробили особисто,щоб втілити в життя гасло "Почую кожного"? Невже в Україні знайшовся хоч один, хто сказав,що хоче жити гірше?І чому Ви ніяк не хочете почути особисто мене та десятки мільйонів українців ,які хочуть жити в Європі, мати європейські зарплати (хоч половину від польської) зарплату, мати українське телебачення, пресу, мати право на якісну медицину, освіту, інфраструктуру. Ви довгий час були губернатором Донецької області, двічі прем*єр-міністром, зараз Ви,Президент України,то чому ж тільки у Вас, вашої родини та наближених до Вас все ДУЖЕ ДОБРЕ і чому всіх інших громадян України все ДУЖЕ ПОГАНО? І відкрийте ще одну таємницю, як людина ,яка останні 15 років була на державних посадах(максимум 20 тисяч грн. в місяць) змогла накопичити мільярди доларів?
Олексій Мазур, Дніпропетровськ _ 28.06.2012 12:14  Лінк
Скажіть, будь ласка, з чого б це в сучасній Україні почав стрімко, просто шаленими темпами, відроджувати сталінізм? Чому це співпало з періодом вашого правління?
Володимир Покрасенко _ 28.06.2012 12:11  Лінк
Віктор Федорович, чи бажаєте Ви особисто ефективніше працювати на благо громадян України? Якщо так, чи не вважаєте, що в цьому Вам допоможе особиста відповідальність перед виборцями? Наприклад - якщо працівник не виконує свої обов'язки - його звільняють. Президента на роботу "наймає" суспільство. Ви згодні, що народ має мати можливість "звільняти недбайливого" ​​Президента?
Людмила Іванівна _ 28.06.2012 12:02  Лінк
Вікторе Федоровичу! Доки Ваша політична сила,представники 5 колони,які гвалтують українство,нехтують Конституцією,будуть знущатися над державною мовою? До яких пір ми будемо чути про утиск російської,коли я,мешканка Миколаєва, ні в якій з установ міста не чую української мови? Я родом з російськомовного Лисичанська,ви донбасівець але ж освоїли державну мову.Чому ж Ваше оточення,чиновники вищого рангу,єфремови,колєснікови,саламатіни тощо навіть не намагаються говорити державною мовою ?(Про Азарова з "его родиной Россієй",навіть горити не бажаю).В якому Законодавчому органі світу представники влади переважно виступають мовою іншої країни? Ганьба!
Олег _ 28.06.2012 11:54  Лінк
Пане Президенте! Ви вивчали уроки Румунії, Єгипту, Лівії, Сирії? Уроки Україні 2004 року, нарешті? У чому причина, по-Вашому, масових протестних акцій, що переходили неминуче в силову фазу?
Kozzak _ 28.06.2012 11:49  Лінк
Наскільки мені відомо, ви вважаєте , що зі свободою слова в Україні усе гаразд.

Тоді назвіть, будь ласка, хоча б один опозиційний всеукраїнський телеканал (тобто такий, що має ефірну частоту у переважній більшості областей України). Назвіть також, будь ласка, хоча б один опозиційний телеканал, що одержав у більшості областей України частоту для мовлення в режимі високої чіткості (HDTV).

Якщо такого каналу немає, чи продовжуєте ви вважати, що зі свободою слова у нас все гаразд?
Олександр _ 28.06.2012 10:28  Лінк
Пане Президенте, чи не вважаєте Ви, що для забезпечення стабільної політичної ситуації в країні та уникнення політичної кризи, в тому числі через можливу перемогу на парламентських та подальших виборах радикальних сил або інших Ваших опонентів, які ймовірно прагнуть помсти, Вам необхідно відмовитися від амбіцій другого президентського строку, заявити про це зараз та запропонувати нового, компромісного для політичної еліти та більшості населення лідера для Вашої політичної сили? Чи Ви бачите альтернативне вирішення проблеми такого гострого конфлікту між Вами та Вашими політичними опонентами, який в довгостроковій перспективі загрожує стабільному демократичному розвитку України?
Нина Дмитриевна _ 28.06.2012 10:12  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович! Почему молчат Ваши сотрудники, отвечающие за освещение деятельности власти, когда эту власть называют "бандитской", обвиняют голословно во всех мыслимых и немыслимых грехах. Почему "адвокат" власенко может на весь мир обзывать Президента и его окружение бандитами, изуверами, а Ваши службы молчат? Почему немыря может свободно ездить по миру и обливать грязью и государство и народ, в конце концов, который избрал эту власть? И за чей счет он ездит? Какие доходы задекларировали и немыря , и дочь тимошенко?Вам бы взять грамотных политтехнологов, пока не поздно, а тех, кто просто пригрелся под Вашим боком и только пользуется всеми благами - гоните вон
Варлаам Фофудья _ 28.06.2012 09:15  Лінк
Доброго дня. ВФ, скажіть будь-ласка що Ви збираєтесь зробити для відновлення довіри до судової системи і до правосуддя в цілому?На сьогоднішній день більшість лбдей не вірить судам,це дуже страшно.
Деякі політики розіграють карту превентивної недовіри до будь яких рішень судів.Тяак от що Ви вважаєте за потрібне зробити для відновлення довіри до судової системи?
З.І. Тільки не потрібно говорити про виборність суддів,про яку почав співати Ківалов.Виборність це дешевенький піар перед виборами.