Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Демократія і свобода слова
Віктор _ 01.07.2012 20:38  Лінк
Пора осознать — в Украине речь не идет об обычной политической борьбе. Не может быть политической борьбы в условиях уничижения закона, когда президент демонстративно игнорирует
Як пан Янукович розцінює слова Д.Табачника, сказані ним щодо України:

Конституцию, когда права человека полностью растоптаны. Это не легитимная власть, а фашистская тирания. Тирания особенно опасная, ставящая целью не просто авторитарное правление, а тотальное владычество над умами и душами, невозможное без ликвидации несогласных. И бороться за «партийные проценты», за места в правительстве и бизнес-интересы при подобных обстоятельствах — иррационально. Ещё более бессмысленно пытаться договориться с фашистами, верить их слову: каждая новая попытка будет приводить ко все более пагубным результатам…Единственно эффективный метод борьбы с фашистским режимом — это создание общенародного антифашистского движения Сопротивления. (Д.Табачник)
Йосип _ 01.07.2012 19:21  Лінк
Вікторе Федоровичу!
Ізраіль за визволення одного (!) свого військовополоненого відпустив більше тисячу палестинців, серед яких були і терористи. Ви із-за своєї помсти Тимошенко перекриває рух до Європи всій країні. Тільки не треба розповідати про незалежні суди, боцьому не вірять навіть у дитячих садочках. Вам достатньо було одного погляду, щоб партія регіонів миттєво проголосувала за скасування статей КК, за які засуджені Тимошенко, Луценко і ін.
Невже ви дісно не усвідомлюєте, що сотні тимошнків, януковичів, ющенків, кравчуків, кучм і т. п. не варті того, щоб із-за них був заблокований рух до Європи цим самим перекреслено право жити по людськи? Ви хоч усвідомлюєте, яким святом могло стати Євро 2012, якби ви особисто не заблокували євроінтеграцію? Невже вам хоч на хвилинку не хочеться стати державним діячем, який ввійде в історію, а залишатись мстливим десподом, якого проклянуть українці?
Волошина _ 01.07.2012 16:20  Лінк
Президент Янукович,
когда вы и ваша компания профессионалов перестанете писать под себя
законы и конституцию?
Михайло _ 01.07.2012 14:12  Лінк
Коли ви підете у відставку?
Володимир _ 01.07.2012 12:17  Лінк
Пане Президенте чи не здаєтьсся Вам що прокурори мають занадто багато прав. Якщо прокурор може скласти протокол про корупцію на голову РДА або на мера товиходить що прокурор головний у районі та у місті. Призначені Вами та обрані народом люди не мають реальної влади на місцях. Чи не здається Вам що це несе загрозу демократії і перетворює Україну на прокурорсько-поліцейську державу
Олег Мусіенко _ 01.07.2012 10:54  Лінк
Невже Ви, пане Президенте, не розумієте, що Вас завели в глухий кут із "газовою справою" ЮВТ? Невже Ви не разу не читали коментарів та прес-конференцій адвоката МУСІЄНКА, який пропонує реальний та найменш шкідливий для влади вихід з цієї ситуації? Дякую за можливу відповідь...
Евгений Гаев _ 01.07.2012 10:47  Лінк
Пане проФФесоре,
1) назвіть, будь ласка, призвище хоча б одного з ваших аспірантів. Бо без цього неможливо отримати звання "профессор".
2) прохання назвати ціну, за яку ви купили спочатку одну, а потім ще одну дисертацію?

Дякую!
Олексий _ 01.07.2012 08:43  Лінк
Прошу пояснення кожного слова: Влада народу є первинною, єдиною і невідчужуваною
Степан _ 30.06.2012 18:39  Лінк
Чи вважаєте Ви нормальним ,що мільйони українців вимушені були дивитись прямі трянсляції з Євро -2012 ,в тому числі за участю української збірної,через медіа засоби іноземних медіа-компаній ,на їхніх мовах,через неможливість отримувати сигнал донецької ТРК "Україна" на всій території держави Україна ,адже заявлене покриття телеканалу не відповідає дійсності .(приклад: сигнал ТРК Україна на відстані від Львова в 20 км відсутній.В той же час сигнали польських центральних каналів з відмінною якістю вільно транслювались на території України на відстані в 5-7 раз більші ніж ТРК Україна).
Степан _ 30.06.2012 18:37  Лінк
Чи вважаєте Ви нормальним ,що мільйони українців вимушені були дивитись прямі трянсляції з Євро -2012 ,в тому числі за участю української збірної,через медіа засоби іноземних медіа-компаній ,на їхніх мовах,через неможливість отримувати сигнал донецької ТРК "Україна" на всій території держави Україна ,адже заявлене покриття телеканалу не відповідає дійсності .(приклад: сигнал ТРК Україна на відстані від Львова в 20 км відсутній.В той же час сигнали польських центральних каналів з відмінною якістю вільно транслювались на території України на відстані в 5-7 разбільші ніж ТРК Україна).
Denys Orlyk _ 30.06.2012 17:18  Лінк
Pane prezydente, zkazhit bud'laska chomu bil'sha chastuna svity vvazhae Vas nedostatnyu rozumnoyu lyudunoyu dlya posady prezudenta, yak vu mozhete bytu liderom krainu yakscho vu, ta vasha komanda, ne mozhete vil'no rozmovlyaty derzhavnoyu movoyu? Takozh putannya svobody slova - chomy deyaki telekanaly ta gazety zhaliyut'sya na pressing z storony partii regioniv? Dyakuyu
гарант _ 30.06.2012 16:27  Лінк
Ти хто такий ? давай до побачення!!
Сергій _ 30.06.2012 16:22  Лінк
Шановний Віктор Федорович мені цікаво прсто як вам вдалося обдурити таку кількість народу щоб вони на виборах віддали свої голоси вам щоб стати президентом?