Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Охорона довкілля
Сергій _ 27.06.2012 16:38  Лінк
Хто поверне Дніпровські кручі киянам після Вашого Пакращення гвинтокрильного майданчика?
вячеслав _ 28.06.2012 05:59  Лінк
Пане Президент! Український народ бачив що ви на публічних зустрічах, як і премєр - міністр вживаєте принесену з собою високоякісну воду закордонного походження. Чи відомо вам стан питного водопостачання населення держави? Чому Кабінет міністрів привласнив собі право давати дозволи на поставку питної води з відхиленням . А ці показники не лише не затверджені , а призупиняються їх вимоги , (контроль впливу на стан здоровя вживання хлорованої води.) 25 .05.2012 Верховна Рада ухвалила Закон «Про утвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну р. Дніпра на період до 2020 року». При цьому вищий законодавчий орган не перевірив стан виконання діючої програми, викинувши слова "поліпшення якості питної води"
"Команда з оновлення «Енергетичної стратегії Україні до 2030 року» є недержавною структрурою.
і оновила її без врахування стану водних ресурсів держави. Хто і коли займеться стратегією водної політики та здоровям людей?
всё о народе думаешь? _ 01.07.2012 21:38  Лінк
Отдохнуть тебе надо, Виктор Фёдорович!
Студент _ 27.06.2012 17:08  Лінк
Чи погодитеся ви, президент, полишити свою посаду і переселитися на острів Зміїний, за умови, що вас ніхто ніде більше не побачить і не почує та кожен українець буде виплачувати вам за це по 20 гривнів на рік(це близько мільона гривень - вам вистачить)?
Василь _ 28.06.2012 07:56  Лінк
Пане президенте. Чому з кожним роком в містах і селах України
бандитам жити безпечно а простим українцям не безпечно?
Боря _ 28.06.2012 16:32  Лінк
Ну, як живеться в межах заповідної території "Межигір'я" , Федоровичу?
Чи відчуваєте Ви себе заповідною істотою???
Владимир Березин _ 01.07.2012 17:48  Лінк
Буду краток - в Донбассе действуют левые заводы по производству левого бензина и добавок к нему. Они работают на полную мощность - дымят, сбрасывают загрязнения в реки. Но все - экологи, налоговая, прокуратура, СБУ не хотят ими заниматься. Негласно они говорят, что это еще Вы их основали, поэтому туда лучше не лезть иначе "голову оторвут". А официально дают заключение, что на этих площадях никакой хозяйственной деятельности не ведется.
УМОЛЯЮ - ИЗБАВЬТЕ СВОЮ МАЛУЮ РОДИНУ ОТ ЭТОЙ ГАДОСТИ (извините, но нет сил говорить толерантно)!
Мы об этом уже 5 лет пишем, трубим, но все бесполезно:
konstantinovka.com.ua/node/13347
konstantinovka.com.ua/node/13553
Экологический журналист Владимир Березин 0679724486
Олег _ 27.06.2012 17:21  Лінк
Пане Президенте,

Багато чув про вашу любов до тварин. Прошу, чи не могли б ви розмістити фотографію себе та своїх домашніх улюбленців (земляних зайців) на офіційному сайті?

Дякую,

Щасти вам!
Юрій Бабінін _ 30.06.2012 19:10  Лінк
Чорнобиль і Фукусіма засвідчили, що атомна енергія не може бути безпечною і що через масштабне радіаційне забруднення територій та мільярдні економічні збитки аварія на АЕС може стати загрозою існуванню держави, що спричинило до скасування планів подальшого використання атомної енергетики в Японії, Німеччині, Швейцарії, Італії, Мексиці та інших країнах. Чому, Україна, що пережила Чорнобиль досі не в цьому переліку держав, а діюча енергетична стратегія і надалі спрямована на розвиток та використання небезпечної для життя і здоров’я ядерної енергетики, що спричиняє додаткові ризики для нинішніх і прийдешніх поколінь українців?
Чому нехтуються вимоги та права населення і екологічної громадськості України, що стосуються діяльності АЕС?
Євген _ 27.06.2012 17:20  Лінк
Пане Президенте! Чи збирається Уряд в найближчій перспективі вирішувати питання бракон"єрського лову в водоймах України? Електровудки, сіті та інші знаряддя складають величезну небезпеку. Ще кілька років і риба в малих річках та озерах буде винищена.
Георгий _ 29.06.2012 09:58  Лінк
В Донецкой, Луганской, Запорожской, Днепропетровской областях самый высокий уровень заболеваний населения из-за загрязнения атмосферы промышленными предприятиями, которые работают на технологиях прошлого века. Как вы будете стимулировать собственников-миллиардеров модернизировать предприятия? Какие законодательные инициативы вы планируете для повышения ответственности за загрязнения природы?
oлег _ 28.06.2012 13:56  Лінк
Пане, президент. Рівень некомпетентності у відомствах, які мають опікуватися навколишнім природним середовищем практично не залишає жодної надії, що, щось можливо цивілізовано і професійно змінити в цій країні. Знання і компетентність фахівців, яких поважає світ не мають жодних важелів впливу на абсурд в управлінні навколишнім природним середовищем в Україніі. Це не просто риторика, це факти, які не помічає ваша адмінстрація

Мінохорони природи не виконує своєї функції, не захищає довкілля, а торгує ліцензями на природні ресурси , що стало лише бізнесом
В Мінпаливенерго практично відсутні департаменти, які опікувалися б проблемами впливів та реабілітацією довкілля, наприклад колишніми та нинішніми гірськими та урановими виробництвами
Адмінреформою знищено одну із найбільш наукоємних галузей, а саме Державну гідрометеорологічну службу......Системи контролю-моніторингу - є декларативними, а не інструмент управління безпекою...
Чи можна щось змінити в цій країні.. Питання риторичні.
mykola _ 28.06.2012 11:39  Лінк
Пане Президент! Коли наша Україна буде чистою від сміття, дрехливості, корупції.
Фома _ 28.06.2012 11:22  Лінк
Віктор Федорович! Коли ви возлюбите Україну і її громадян як свою родину?
Олександр _ 01.07.2012 21:13  Лінк
Пане Президент! В Первомайському районі, Миколаївської області, розкопують могильники ракетних шахт стратегічного призначення. Повідомлення від 12.06.12 року "Преступности нет". Знову і знову екологічне лихо! Люди будуть хворіти, а в області і в Україні все спокійно?
americanidiot _ 28.06.2012 15:49  Лінк
Які конкретні заходи здійснюються державою для забезпечення права власності Українського на роду на природні ресурси та на гарантування безпечного довкілля? чому об'єкти які мають перебувати в комунальній, державній власності, в т. зв. власності Українського народу перебувають у фактичному незаконному володінні фізичних осіб (переважно високопосадовців, в т. ч. народних депутатів, а також представників крупного капіталу)?

Ви як гарант Конституції, та особа яка має гарантувати права громадян України подібні ситуації ігноруєте. Чому? (не говорячи про активні дії спрямовані на притягнення винних осіб до відповідальності чи створеня механіхму протидії вчиненню правопорушень зазначеними категоріями осіб)
Олег _ 28.06.2012 13:46  Лінк
Пане, президент. Рівень некомпетентності у відомствах, які мають опікуватися навколишнім природним середовищем практично не залишає жодної надії, що до зміни влади, щось можливо цивілізовано і професійно змінити в цій країні. Знання і компетентність фахівців, яких поважає світ не мають жодних важелів впливу на абсурд в управління навколишнім природним середовищем в Україніі. Це не просто риторика, це факти, які не помічає ваша адмінстрація

Мінохорони природи не викону. своєї функції, не захищає двкілля, а торгує ліцензями на природні ресурси , що стало лише бізнесом
В Мінпаливенерго практично відсутні департаменти, які опукувалися б проблемами впливів та реабілітацією довкілля, наприклад колишніми та нинішніми гірськими та урановими виробництвами
В МНС практично знищено одну із найбільш наукоємних галузей, а саме Державну гідрометеорологічну службу......Системи контролю-моніторингу - є декларативними і не є інструментом управління безпекою...
Кадрова катастрофа- на всіх рівнях
Людмила _ 30.06.2012 15:02  Лінк
Скажіть будь ласка, як вирішується питання із забрудненням навколишнього середовища, яке забруднює Довжоцький спиртовий завод (Хмельницька обл.)? Ми задихаємося від смороду, який йде з бардополів! Неодноразово за останні роки бралися аналізи грунту, води, повітря, і - тиша! Ганьба! Невже не можна навести лад на такому малому заводі? А як же програма по виробництву біоетанолу?! Забули???
Александр _ 30.06.2012 06:17  Лінк
Здравствуйте!
Думаю вы знаете об знаменитом лимане "Куяльник", с его лечебными грязями, с всевозможными растениями внесёнными в красную книгу.
Наш "Куяльник" может приносить большие прибыли в бюджет, так как лечебные свойства грязи знают во всём мире и при наличии цивилизованных баз отдыха появился бы приток финансов от иностранцев..
Но к сожалению из-за вмешательства человека (незаконная добыча песка, с перекрытием рек питающих лиман), "Куяльник" сейчас на грани исчезновения.
На данный момент есть два способа его спасти, это пополнить его водой с моря, либо с соседнего лимана "Хаджибей"
В советское время его уже подпитывали от моря , прокопав канал.
По телевизору говорили об разработанном плане его подпитки, но увы дальше плана ничего не пошло, коррупция задавила.
Уважаемый Виктор Фёдорович, пожалуйста возьмите под контроль эту ситуацию , помогите спасти Куяльник!

С уважением, Александр
вячеслав _ 01.07.2012 12:46  Лінк
Світовий досвід управління якістю поверхневих і підземних вод з можливостю використання їх для питних потреб передбачає національне та міждержавне інтегроване міжвідомче управління. Водною директивою ЄС вимагається узгодження дій з сусідніми країнами, які знаходяться в межах водозбірного басейну. До цього часу відсутня міждержана Конвенція між Україною, Р.Білорусь та РФ з проблем Дніпра. Більш того адміністративна реформа в нашій державі заторкнула і водну галузь,створена для укріплення "управлінської вертикалі ".З цією метою представником Президента у ВР Мірошниченко внесено законопроект, яким ліквідуються обласні структури мінприроди і їх функції передаються облдержадмістраціям. В разі прийняття цього закону облдержадмін-ції одержать право затверджувати обсяг забору води та скиду в у водні обєкти без врахування інтересів сусідніх областей. Зверніть увагу, що на дніпровські водосховища виходять 3-5 областей. Що це кроки до федералізації країни з ліквідацією державної політики?