Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Економіка
Юлія Володимирівна _ 30.06.2012 13:10  Лінк
Доброго дня. Скільки ви та ваша політична сила нанесла збитків Україні за час свого правління?
Спрос _ 30.06.2012 12:36  Лінк
Одним із ваших конкретних доручень Азарову було - встановити єдині тарифи на воду по Україні. Чи відслідковуєте Ви виконання своїх доручень?
Альбина _ 30.06.2012 11:22  Лінк
25 декабря 2009 года в прямом эфире "Шустер Live " вы публично пообещали помочь людям, которые взяли валютные кредиты, особенно тем семьям, которые имеют ипотечные кредиты. Однако на сегодняшний день ваше циничное "Улучшение жизни уже сегодня" привело к тому, что многие семьи просто попали в валютную кабалу. Обещание как было пустым, так и осталось. Людей выселяют даже с малолетними детьми. Ростовщики и продажные суды плевать хотели на проблемы заемщиков и на законы. Вот- вот выселят и нас. А теперь вопрос: Так что мне сказать государственному исполнителю, когда придут выселять? Могу ли я сослаться на ваше невыполненное обещание? Как вы думаете, государственный исполнитель проникнется данной проблемой или попросить его, чтобы он вам перезвонил? А вы ему уже расскажите. Если так, то дайте ваш номер телефона. Или банковско - судейский беспредел закончится только тогда, когда всех повыселяют?
Вот ссылка на ваше пустое обещание http://www.youtube.com/watch?v=4i8aJY8-jak
Андрей _ 30.06.2012 07:36  Лінк
это енакиево виктор федорович нашу организацию ДПУ-116 ДСК (стальконструкция) розвалили довольно очень хитро сейчас ми на ликвидации но не могут поделить имущество управляющей ликвидацией и ооо Укрхимнафтабуд г Киев ул расковои 9 (технику. крани порезали в металолом) людям не виплачена зарплата и не перечислени средства в пенсиооний фонд т.е. грубо говоря наш коллектив кинули. ми вииграли все судебние дела по зарплате но ничего не тронулось с места в свое время ми обращались в разние инстанции и том чиле и депутату ВР от енакиево только били обещания
Иван Корнеенко _ 30.06.2012 00:51  Лінк
Что, по Вашему мнению, нужно для того, чтобы зарплаты и пенсии в Украине были на уровне Франции или Германии?
коста _ 30.06.2012 00:44  Лінк
Как Вы считаете, когда Ваши мелкие местные чиновники (районные, городские и т.д ) уничтожат (задушат) оставшихся пока на сегодня, мелких и средних налогоплательщиков, крупные АЛИГАРХИ раскошелятся и накормят весь народ лично из своих рук, а иначе теже чиновники разворуют, но теперь уже денешки алигархов, в итоге придется Вам лично кормить каждого гражданина с ложечки. Иначе эта нация вымрет или сожрет вас и всех ваших чиновников.
С уважением к вашим несбывшимся АМБИЦИЯМ главы государства, а жаль!!!
Андрій _ 30.06.2012 00:09  Лінк
Пане президенте, я хотів би вас запитати щодо конвертаційних центрів та Єдиного соціального податку. Я як фінансіст зі своїми друзями-підприємцями прорахував, що якщо знизити ЕСН до рівня 25%, то можна уникнути послуг конвертаційних центрів, які беруть за свої послуги 10-12%. Але я розумію, що вам це не вігідно, бо всі ці конвертаційні центри, підконтрольні людям з вашого оточення, а ті хто не згоден переходити під дах цих людей (Розетка, Фокстрот та інші) мають велики проблеми з податковою та силовими структурами. На мою думку такий рівень ЕСН дозволить вивести з тіні великий осбяг коштів, які не тільки допоможуть ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, але й дасть змогу підвищити пенсії. У зв'язку з цим, хотілося б отримати вичерпну та аргументовану відповідь на це питання, так як вважаю його невідкланим та дуже гострим.
Сергій _ 29.06.2012 23:23  Лінк
У мого діда є дві черешні і яблуня. У їдальню Верхновної Ради треба 20 кіло черешень і 10 кіло яблук по 1000 і 7000 грн відповідно? Про комісійні ми з дідом не забудемо
ОЛЕГ _ 29.06.2012 23:21  Лінк
За офіційними даними НБУ,за 2 роки окупації України ПР, на Кіпр було переведено 53 млрд дол.США,що складає 136% всього бюджету України за 2011 р.
Скажіть будь ласка,чому ви не сказали ,що ваше гасло про покращення життя вже сьогодні сто- сується не України а грецької частини малесенького середземнорморського офшору.
Ігор Семак _ 29.06.2012 22:34  Лінк
Пане Президенте,
чи бачите Ви прямий і сильний зв'язок між рівнем демократичних свобод в країні і рівнем розвитку нашої економіки - чи Ви такий зв'язок заперечуєте?
Олександр _ 29.06.2012 19:41  Лінк
Минуло майже 23 роки від того моменту, коли з подачі Горбачова, "борючись" з алкоголізмом, знищили сади, виноградники, тощо, на відновлення яких й досі держава стягувала 1% відрахування.З минулого року ці відрахування зросли до 1,5 % від реалізації спиртного та пива.Я посадив сад 6 років тому.Він вже плодоносить.Минуло 23 роки.За цей час вже можна було двічі відновити всі сади, проте держава й досі стягує цей збір.
Пане Президенте. Чи не настав час відмінити це відрахування,адже підприємці вже сповна розрахувалися за чужі помилки?
Макс _ 29.06.2012 18:08  Лінк
Пане Президенте, що Ви думаєте робити, коли 20 млн українців переселяться в західну Європу?
Светлана _ 29.06.2012 17:47  Лінк
Ми постійно слухаємо гасла ПР: покращення життя вже настало сьогодні!
Скажіть будь ласка: те що життя правлячої партії вже покращилось, нам відомо - достиь про це говорити. Скажіть про інше - коли реально покращиться життя українського, багатомільйонного НАРОДУ?
Дмитро _ 29.06.2012 17:35  Лінк
1. Какие стратегические изменения нужно произвести, чтобы Украина наполнилась деньгами?
2. Не кажется ли Вам что коррупцию и черное предпринимательство может победить только однозначность законов, упрощение налоговой и разрешительной системы? Возможно ли хотя бы обсуждение данной темы на высшем уровне?
3. Как Вы смотрите на то чтобы поставить на ключевые посты гос власти независимых управленцев мировой политической элиты, я имею в виду работу по контракту с выпускниками Кэмбриджа или Гарварда, например.
Я голосовал за Вас на выборах и верю что Вам удастся войти в мировую историю как человеку поднявшему Украину с 120 на 1-е места в мире по уровню жизни и простоте ведения бизнеса.
Олександр Лупул _ 29.06.2012 16:47  Лінк
Віктор Федорович Ви дійсно вважаєте що народ України живе все краще і краще чи це вам кажуть?
Вадим _ 29.06.2012 16:25  Лінк
Шановний пане президент. Я собі працюю, щось там заробляю, нічого не краду, а до того ще й гарно вчився. "Памаранчеві" коли прийшли, то щось там собі робили, демократизували, короче кажучи, пішли ми в Европу через "руїну". А тут Ви зі своїм покращенням... Так у мене до вас питання: чи знаєте Ви іншу таку країну, громадяни якої так сильно не хочуть покращення, ще й хочуть тим, хто покращує, доплатити, аби вони нічого не робили? Дякую.
Мирон _ 29.06.2012 15:48  Лінк
Пане Президенте, скажіть таке! Чому Україна із своїми ресурсами найбідніша країна в Європі, наголошую НАЙБІДНІША (за показником паритетної купівельної спроможності)? А витратри на Ваше утримання, і Вашої адміністрації одні з найвищих в Європі? Як так??? Виходить українському народові нерентабельно Вас утримувати!
Oleg _ 29.06.2012 14:23  Лінк
Стоит ли ожидать какой то вразумительной государственной политики в отношении производственников и в частности строителей, которые прекратили свою деятельность в Украине за последние два года, в виду активной работы контролирующих органов. Заниматься производством не нарушая законы, не представляется возможным, остаётся торговля которая находится в привилегированном положении чем производство. Так как быть сегодняшнему производственнику.
Donna _ 29.06.2012 13:13  Лінк
За какое количество лет вы сможете развалить Украину до такого уровня, что "банановые республики" будут смотреть на нас как на низших. У вас есть временные рамки, которые вы можете озвучить? Вы доведете это дело до конца?("золотые купола" сияют на всю Украину)
Олексій, Харків _ 29.06.2012 12:01  Лінк
Чи не могли б Ви посприяти внесенню до Верховної Ради України та забезпеченню ретельного, неупередженого розгляду проекту Закону України "Про антикризовий механізм", з набранням чинності яким в Україні буде створене законодавче поле, спрямоване на неуклінне підвищення ефективності виробництва та зростання добробубу народу за рахунок зниження цін, збільшення кількості та підвищення якості товарів? Бо народні депутати України ігнорують звернення щодо відповідної законодавчої ініціативи.