Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Економіка
Дробязко _ 02.07.2012 08:38  Лінк
Дорогой Виктор Фёдорович!
Я обучаюсь в Европе на магистратуре по специальности электроэнергетика и промышленная электроника, и можно сказать нахожусь в эпицентре колоссальной можернизации и смещения акцентов в мировой экономике и индустрии, которая в мире идет полным ходом.
Именно поэтому меня поразили до глубины души ваши слова на президентских дебатах: "Экономика делается в селе, в цеху на заводе"
Мои западные коллеги из концернов Apple и Microsoft очень заинтригованы этим видом бизнеса, но никто не знает где находится это село. Пожалуйста, огласите его местонахождение!.
Спасибо!
Галина _ 02.07.2012 00:44  Лінк
Як сталося, що мабуть найбагатша людина в Європі з найбіднішої країни України - це Ваш однопартієць народний депутат))) Ахметов?
Ви 100% знаєте відповідь!
сергiй _ 01.07.2012 23:34  Лінк
выскажите пожалуйста официальное мнение администрации президента и вас лично в отношении системы ммм2012 и нескольких миллионов ее участников,которые участвуя в пирамиде хотят повысить свое благосостояние а также выражают своим участвием свое несогласие с современной моделью экономики
Євген _ 01.07.2012 22:50  Лінк
Як Ви вважаєте, Ви отримаєте хоч одне питання, в якому буде написано про те, що Ви зробили бодай щось корисне будучи Президентом?
Роман _ 01.07.2012 19:58  Лінк
Шановний гарант чому ціни на енергоносії зростають? чому я купую газ та електрику дорожче ніж німець та поляк? чому ми продаємо електороенергію в Румунію дешевше ніж для свого власного населення?
Сейдаметов Алим _ 01.07.2012 18:40  Лінк
Не ужели Вы не понимаете, что все реформы Правительсва Азарова вообще и Тигибко в частности это уничтожение промышленного производства, с/хозяйства и экономики в целом. Министр науки и образования Табачник способствует падению инителлектуального потенциала Украины. Гоните их в шею!!! Ваше окружение опустило рейтинг ПР так, как не смогли бы это сделать десять Тимошенко. Лечше умный враг, чем друг дурак.
Патріот _ 01.07.2012 17:24  Лінк
Віктор Федорович (шановний не кажу, бо не маю уяви за що вас поважати), чи можете ви пригадати ваші передвиборчі обіцянки і що саме ви виконали за 2 роки президентства? Чи не соромно вам за відношення суспільства до вас як українського так і закордонного? Чи не боїтесь ви закінчити як більшість світових диктаторів?
Сергій _ 01.07.2012 17:22  Лінк
Немає в країні грошей. Якщо кожній сім"ї дати безкоштовно по світлодіодній лампочці, чим моє підприємство, як і десяток інших в Україні безнадійно займається, то це забезпечить відмову від добудови двох енергоблоків, та на порядок буде дешевше. Що це -відсутність економістів в країні, енергозберігаючий популізм, чи гра в ворота енергогенеруючим магнатам та оточенню....???
Олексій, Харків _ 01.07.2012 14:03  Лінк
Шановний пане Президенте! Чи не могли б Ви посприяти внесенню до Верховної Ради України та забезпеченню ретельного, неупередженого розгляду проекту Закону України "Про антикризовий механізм", з набранням чинності яким в Україні буде створене законодавче поле, спрямоване на НЕУКЛІННЕ підвищення ефективності виробництва та ЗРОСТАННЯ ДОБРОБУТУ НАРОДУ за рахунок ЗНИЖЕННЯ ЦІН, збільшення кількості та підвищення якості товарів? Бо народні депутати України ігнорують звернення щодо відповідної законодавчої ініціативи.
Руслан _ 01.07.2012 13:44  Лінк
Пане Президенте!

Чи вважаєте Ви справедливим, те що вартість електроенергії для населення підвищується за останні 2 роки вже вчетверте. При цьому тариф підвищено по деяким категоріям більше ніж у 3 рази. Адже багато українців переводять опалення свого житла на електроенергію для відмови від газу, а ВЛАДА таким підвищенням "допомогає" їм стати жебраками.
Чи буде при такій політиці економитися російський газ ?
Вячеслав _ 01.07.2012 13:26  Лінк
Доброго дня, президенте!
Скажіть, будь ласка, чи буде передбачено у Законі про державний бюджет на 2013 рік щодо значного зростання заробітної плати для державних службовців, чи як завжди на 100-300 гривень протягом року зростатиме заробітна плата?
По-перше, уявіть собі молоду сімейну пару яка працює з ранку до вечора, на зарплату у 1095 гривень (в місяць), та орендує однокімнатну квартиру за 1 600 грн., платить комунальні послуги, а тим часом влада говорить про покращення життя.
По-друге, у мене вища юридична освіта, а заробітна плата є такою ж самою як і у прибиральниці без освіти.
Чи варто сподіватися державним службовцям на значне зростання заробітної плати у 2013 році?
Кармелюк _ 01.07.2012 11:46  Лінк
Колись в "допрезидентський період" на передачі Шустера на питання: "А де Ви візьмете гроші?" Ви не задумуючись відповіли: "В тумбочці!"
Так ось питання. Враховуючи таку економічну ситуацію в Україі, чи не прийшов час заглянути в Вашу тумбочку?
Джура _ 01.07.2012 11:34  Лінк
В чому ви покращили життя людей? назвіть хоча б одну галузь економіки яка б почала розвиватися за вашого президенства?
Дмитрий _ 01.07.2012 08:49  Лінк
В Украине 135 видов налогов, например в Грузии 4!!! Как результат у нас: тотальная коррупция, инвестиции =0(кроме своих же Кипрских), теневая экономика процветает, недоверие к власти, нищета, самая высокая смертность в Европе, 300000 эммиграции ежегодно... Сделайте в Украине условия лучше чем в Грузии - 2 вида налога % с продажи + социальный налог и Украина захлебнется от денег, вам поставят памятник еще при жизни на котором будет написано "он сделал Украинский народ счастливым"
Павло Кошелєв _ 30.06.2012 21:54  Лінк
Якщо основою української економіки є металургія, то серцем української металургії є город Кривий Ріг, де видобуваєтся і збагачується майже вся українська залізна руда та знаходиться найбільше в Україні підприємство - "Арселор Міттал - Кривий Ріг". Але величезне індустріальне місто з населенням понад 600 тисяч осіб та агломерацією з населенням понад мільйон осіб за статусом залишається лише районним центром. Питання надання Кривому Рогу особистого статусу (які мають Київ та Севастополь) піднімалося ще з радянських часів, але сильне "дніпропетровське" лобі не відпускало таке важливе місто зі своєї орбіти. Таке становище не дозволяє місту повністю використовувати свій економічний потенціал для розвитку економіки, вирішення соціальних та екологічних (вкрай важливих для Кривого Рогу) питань.

Чи не вважаєте Ви, що настав час нарешті надати Кривому Рогу відповідний статус міста державного підпорядкування?
Микола _ 30.06.2012 19:23  Лінк
Шановний пане президент, економіка країни починається з економіки однієї родини. Економіка родини це не кількість працюючих, а спроможність створювати робочі міста для інших.
В Україні настали часи коли навіть ті люди які створювали робочі міста зламані владою і майже всі непроти виїхати за кордон, щоб там реалізуватися.
Вас це турбує чи ні...?
Але з Вашим оточенням, Ви цю залачу не вирішите.
Сергей _ 30.06.2012 17:26  Лінк
ВИКТОР Федорович у нас на заводе Фрунзе что в городе Сумы говорят что завод у алигарха Григоришина покупает ваш сын. Означает ли это что в нашей жизни наступят покращання. Мы перестанем за высококвалифицированный труд получать унизительно мизерные зарплаты и наши древние станки выпуска 50 -60 годов заменят современными.
Денис _ 30.06.2012 17:09  Лінк
Господин, Президент. Почему в нашей стране цены на уровне развитых стран Европы, тарифы на коммунальные услуги стремятся к ним, кстати, об этом нам рассказывают министры и депутаты, но зарплаты, пенсии и другие выплаты в разы ниже, чем там?
Михайло Ткачук _ 30.06.2012 16:35  Лінк
Пане президенте, уряд збирається підвищити акциз на імпортовані автомобілі, чому я маю підтримувати нашого вітчизняного виробника, який за 10 років пільг ні на що не спромігся? Всі наші "розробки" програють по надійності, економічності та безпеці європейським вживаним автомобілям. Може досить нашому народу годувати Васадзе та інших псевдовиробників та автоімпортерів? Це одне з тих місць де справді можна покращити добробут населення.
Валерий _ 30.06.2012 15:47  Лінк
Индекс условий ведения бизнеса в Тбилиси за пять лет переместился со 112-го на 12-е место.
Не пора ВЫГНАТЬ - С. Тигибко??? и самому тихо уйти???

?Зачем он придумывает безкалесный велосипед - все уже давно придуманно ( у меня лично стойкое желание или эмигрирывать или участвовать в акциях не повиновения).