Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Економіка
просто украинец _ 02.07.2012 16:29  Лінк
Знаю ,что не буду услышан(почую кожного),но все же спрашиваю,когда в нашей стране будет порядок и нормальная зарплата?Имея всю полноту власти и ответственности,вам не хочется войти в историю Украины ,как реформатору ,типа Де Голля!!!
Я_Анатолій _ 02.07.2012 15:53  Лінк
Шановний президент, ви звертаєтесь до народу з проханнями економити чи задекларувати прибутки або заплатити податки... чи не варто можновладцям показати приклад і самостійно виконати все, чого вимагаєте? Почніть з себе і чесно назвіть всі цифри.
Ігор_Львів _ 02.07.2012 15:10  Лінк
Ви доктор економічних наук. Поясніть, будь ласка, чому в Україні зарплати та пенсії не співмірні з цінами. Як так може бути, а воно так є в Україні та ще в постколоніальних африканських країнах, щоб люди працювали і витрачали більше половини своєї зарплати на харчі. Які ви бачите шляхи підвищення зарплат та пенсій, а також приведення цін до рівня зарплат та пенсій.
A007 _ 02.07.2012 15:02  Лінк
Шановний Вікторе Федоровичу!
Відповідно до Податкового кодексу грошові перекази з-за кордону від родичів оподатковуються за ставкою 15% (чи 17;%), та само оподатковуються будь-які інші подарунки від іноземців. Чи не вважаєте Ви за необхдіне оподатковувати такі доходи, за ставкою для подарунків. Тобто якщо це переказ від батьків чи дітей, то це буде 0%
Вадим _ 02.07.2012 14:29  Лінк
Уважаемый, Виктор Федорович! Скажите пожалуйста, до каких пор коллекторские компании, выкупившие долги населения на несколько десятков миллиардов гривень у банков, будут портить жизнь простых Украинцев? Не смотря на то, что в Украине ЗАПРЕЩЕНО!!!! передавать частную информацию третьим лицам, банки (практически все без исключения) нагло врут, что ничего никому не передавали, а звонящие или приезжающие в "гости" коллекторы это работники банков?
Кто и когда понесет УГОЛОВНОЕ наказание за подобный род деятельности и нарушение Конституции Украины?!
Заранее благодарен.
Артур _ 02.07.2012 13:58  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович! Я сам член партии. Немного разочерован не в Вас...а в Вашем окружении. Но понимаю, что Вы не Гарри Потер и не имеете волшебную палочку. Тяжело проводить реформы когда народ не хочет понимать их...Но всеже Вы рискнули. Я из тех, кто не призирает Вас...я понимаю, что такое работать в разваленой экономике...но я так же верю..и надеюсь на то, что Партия регионов всеже будет спасать Украину...именно спасать. Ведь Виктор Федорович, Вы наш гарант... не подведите! Спасибо!
Игорь Дема _ 02.07.2012 11:58  Лінк
Здравствуйте , пан , Президент.
Скажите , пожалуйста , когда Вы наконец-то займетесь подъемом национального производства в Украине , думаете ли об этом. Спасибо.
Дмитро _ 02.07.2012 10:47  Лінк
Чому мало робиться урядом для підтримки малих підприємств-виробників в металообробній галузі.
Ті підприємства, що тільки продають, а нічого не виробляють мають підтримку, а підтримати і дати можливість розвитку треба виробників, особливо в металообробній галузі.
Основна проблема- відсутність обігових коштів для технічного розвитку і створення нових робочих місць. Комерційні банки практично не кредитують виробника , та й відсотки непосильні для бізнесу.
Юрій _ 02.07.2012 10:40  Лінк
Пане президент, скажіть будь ласка, чому держава не підтримує розвиток малого і середнього бізнесу який в багатьох країнах світу складає більшу частину ВВП? Чому в Україні дуже складна процедура сплати податків, непрозорий механізм надання дозволів, проведення тендерів?
Лена _ 02.07.2012 10:24  Лінк
Ув.Президент! Як що все, що ви робите, це - покращення, то як з Вашого боку будуть виглядать погiршення? До чого готуватися?
Владимир _ 02.07.2012 09:52  Лінк
Виктор Федорович, объясните пожалуйста, зачем на самом деле в 2014 году будет проводится перепись сельского хозяйства. То что не для статистики это понятно поопросному листу. Зачем в листе присутствуют вопросы: Выращиваете ли сельхоз продукцию на продажу? Чем кроме сельского хозяйства зарабатываете на жизнь? Сколько земли занято под овощами? И т.д.
Не готовит ли нам власть продналог?
наталя _ 02.07.2012 09:20  Лінк
чому пдв яке відшкодовують з бюджету заставляють в повній сумі повертати у бюджет як сплату податку на прибуток