Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Освіта
Ольга _ 03.07.2012 09:04  Лінк
Добрий день. Мене турбує питання про безкоштовне навчання у нашій країні. Зараз мені 16років і вже через рік я стану студентом. Моя мама мед.працівник, а тато водій швидкої медичної допомоги,якіі отримують по 1200-1400 гривень на місяць. Я також хочу стати медиком,але навчання коштує від 12 000 до 16 000 гривень на рік без проживання в гуртожитку, тому для нашої сім'ї це дуже велика сума,адже крім мене ще є молодший брат,якого також потрібно забезпечувати. А вступити на безкоштовне навчання без знайомств або хабаря неможливо. Дуже хотілося б почути вашу думку з цього приводу
Андрій _ 02.07.2012 21:25  Лінк
Як ви думаєте, Табачник гарний чи розумний?
Евгений ЛК _ 02.07.2012 17:52  Лінк
Коллапс школьного образования

В 2011-ом году, задание номер один по математике на ЗНО было: 2/х=4. Среди сдававших экзамен, 55% не смогли решить эту задачу. Это значит, что 55% выпускников школ не могут посчитать, например, в каком пакете сметана дешевле, если пакеты имеют разный вес и разную цену. Не смогут посчитать сколько надо денег, чтобы заправить полный бак бензина. Фактически, эти люди - не грамотны.
В нашей стране произошел обвал качества образования. Число выпускников с хорошими знаниями по математике ежегодно составляет чуть более 10 тыс человек. С учетом того, что многие из них уедут из страны, мы видим, что даже на поддержание инфраструктуры в Украине не хватит грамотных людей.
Управлять такой страной, сохранять территориальную целостность будет невозможно уже через несколько лет.
Прошу прокомментировать и сообщить, обсуждаете ли вы это с Табачником, а также ваши планы по спасению системы образования в стране.
svetaa _ 02.07.2012 17:33  Лінк
Віктор Федорович чи читали ви свої книжки? дякую
Ліліана _ 01.07.2012 13:48  Лінк
Пане Президент! Чому ніхто в нашій країні не думає про молодих вчених - аспірантів вузів України. Як може молодий вчений прожити на 1300 гривень стипендії? Чому вона не піднімається за роки навчання в аспірантурі? Чи Ви хочете, щоб всі науковці або повиїжджали за кордон, або не розвивали українську науку. І з наших молодих учених кують своє майбутнє інші країни. А як же державна політика? Де у Вас поняття підготовки молодих кадрів. Чи вони повинні складатися тільки з Ваших синів і дочок? Підете Ви - прийдуть вони. Ні одного нового обличчя ні в політиці, ні в інших сферах життя країни.
Володимир Константінов _ 30.06.2012 22:11  Лінк
Влада Севастополя припинила будівництво україномовного інтернату для дітей.Попередні дослідження дають цифру біля 10 ,бажаючих дітей на одне місце. Чому припинили будівництво соціально та політично важливого об"єкта?
Тарас _ 30.06.2012 17:25  Лінк
Назвіть, будь ласка, кількох діючих українських письменників. Яку останню українську книжку Ви прочитали? Який ваш улюблений український письменник?
Марина _ 30.06.2012 16:24  Лінк
Я студентка медичного університету,мрію стати лікарем.Цього року в нас склалась цікава ситуація: викладачі почали навмисне валити студентів на трійки та двійки,майже зовсім припинили ставити п'ятірки, мотивуючи це наказом від керівництва кафедри/факультету/університету.Мовляв, ніхто не хоче ваших нервів, сліз, навіть хабарів, просто необхідно ЗЕКОНОМИТИ НА СТИПЕНДІЯХ. На них в повній мірі не вистачає фінансування. От нас і саджають на такі оцінки, за котрих стипендія не належна, цим псують нам дипломи,долі,настрій і нерви.Апогеєм був наш останній підсумковий модульний контроль,коли викладач опитав усіх, а тоді, побачивши, що в групі четверо тягнуть на справедливу п'ятірку,мовив:"Була вказівка:три 4, іншим - 3.Вирішуйте між собою"І пішов.Скажіть, будь ласка,яка ж самоціль нашого навчання:стати лікарями чи зекономити бюджет?Якщо останнє(тобто, лікарі вам не потрібні,ви в Німеччині полікуєтесь),то навіщо наш університет досі існує?Чи ви радите мені припинити вчитись, бо вам це не вигідно?
Костик _ 30.06.2012 14:29  Лінк
Скажіть будь ласка, ви знаєте алфавіт і табличку множення?
Спрос _ 30.06.2012 12:32  Лінк
За одним із останніх висловів Табачника, Ви зараз відповідаєте на питання "непотрібною мовою". Чи поважаєте ви Українську мову? Чи поважаєте Ви Табачника.
олег _ 30.06.2012 11:34  Лінк
Чи знаєте Ви,що на чернігівщині вчителям не платять з квітня зарплатню?
Ваалентин _ 30.06.2012 07:24  Лінк
Хочу спочатку відповісти Олексієві та іншим, хто переймається табачниками. Згадайте єврейську бувальщину про козу. Пригадуєте? Коли равин порадив багатодітному батькові, чия родина мешкала на 20 кв. м, завести козу для "покращення життя вже сьогодні". А за місяць потому, коли цей багатодітний єврей знову прийшов до равина за порадою (мовляв, завів козу, як ти сказав, а стало тільки гірше), равин порадив йому позбутися кози: "вижени козу і відразу відчуєш полегшення". Звільнити Табачника - це позбутися кози. Може було б краще її взагалі не заводити?

А запитань у мене до людини, яку - на превеликий жаль - багато хто ще вважає Президентом України, в мене немає.
Андрей _ 30.06.2012 00:05  Лінк
До тих пір доти політеліта буде навчати дітей за кордоном і в цьому бачити свою діфференціацію від "електорату" - ніхто в цій державі не забажає зробити щось з тим що вчитель середньої школи не міг за ті гроші, що ви їм платите утримати сім'ю купити квартиру і бути мотивованим та мати час на підвищення якості навчання ... Що ви про це думаєте
григорій _ 29.06.2012 21:59  Лінк
шановний Президенте навіщо витрачати на Євро-2012 мільярди коштів , коли на проведення ремонту в місцевій школі держава здатна виділити тільки 32 кілограми вапна? Для кого потрібне Ваше Євро коли по телевізору неможна побачити в прямому єфірі жодного футбольного матчу?
Галина _ 29.06.2012 20:47  Лінк
1. Навіщо магістратуру розтягнули аж на 2 роки? Невже навчальну програму не можна повністю освоїти за один курс, як це робили раніше? Та ж сама історія що й з 12 класом.
2. Чи правда, що незабаром на 5 і 6 курсах навчатимуться лише студенти денної форми? Якщо так, то із чим пов'язане це нововведення?
IRA _ 29.06.2012 19:09  Лінк
Чому викладачів КПІ відправили у відпустку за свій рахунок ( в червні)? Кожен написав заяву " за власним бажанням."...У Держави не має грошей...?
Олексій _ 29.06.2012 11:48  Лінк
Скажите, считаете ли Вы возможным нахождение на посту Министра образования человека, в свободное время занимающегося имперским реваншизмом, причем крайне вульгарного толка при всей своей образованности, в прессе, квалифицируя, например, часть украинского народа "народцем русско-польского пограничья" (это цитата, причем остальной украинский народ он явно относит к русскому). Нет, мы все понимаем, что он волен распоряжаться своим свободным временем как хочет, а как считаете Вы? Полезно ли это для государства, для обстановки в обществе, для Вашей власти, в конце концов? Мы же все прекрасно понимаем, что это один и тот же человек, неправда ли? Окажется ли он с Вами, когда ветер из Кремля станет лично для Вас штормовым просто за то, что вы не вернули Украину целиком "в лоно матушки"? Ведь скорее всего, Вас именно оттуда попросили оказать услугу и назначить его? Так может лучше перестать ее оказывать тем, кому Вы уже явно не угодны, уволить его, и стать настоящим Украинским Президентом?
Людмила _ 28.06.2012 23:00  Лінк
Чи не вважаєте Ви за необхідне проходження державними чиновниками зовнішнього незалежного оцінювання знань з української, російської та англійської мов, правознавства, економіки та історії України?
ВІктор _ 28.06.2012 22:59  Лінк
Мене, як і багатьох громадян України переповнюють різні почуття від вашого правління. Всякого чекали, але це вже занадто. Все таки найчастіше я відчуваю сором, що в моїй країні такий президент. Запитання таке. Як відомо, отримання наукового ступеня передбачає знання іноземної мови та здачу відповідних екзаменів. Пропоную Вам та усім вашим колегам проффесорам, докторам та кандидиатам наук влаштувати екзамен. Чи готові Ви та інші, хто не здасть, відмовитись від звань?
Микола Селявін _ 28.06.2012 22:22  Лінк
Пане Президент ! Чому після передачі пану Табачнику права на організацію захисту та затвердження дисертацій, ціна на обов'язкову публікацію об'яви про захист зросла з 30 до 1000 (тисячі!) гривень? Чи не має це ознак корупційних дій?