Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Газ і нафта
Орест _ 03.07.2012 15:46  Лінк
Ви особисто перед тим, як стати Президентом, обіцяли Українському народу, що Ваша "команда професіоналів" домовиться з російськими партнерами про найвигіднішу ціну на газ. В результаті ми отримали вдвічі вищу ціну на газ і сумнівні умови, щодо базування Чорноморського флоту РФ. У всьому винні "помаранчеві", чи є, можливо, якісь об'єктивні причини?
Дмитро _ 03.07.2012 13:55  Лінк
Шанований наш Вікторе Федоровичу. Ви постійно наголошуєте на тому, що вина за високу ціну на газ, за якою нам його продає РФ, лежить на колишньому прем'єр-міністрі Ю.Тимошенко. Після підписання Харківських Угод Ви відповідно підтвердили ж попереднє утворення ціни на газ + ще "здали" стратегічний важель у політиці України з Росією, а саме питання базування Чорноморського Флоту РФ. Чи готові Ви понести кримінальну відповідальність за ці рішення відповідно за аналогією права, яка діє в Україні???
Євген _ 02.07.2012 15:16  Лінк
Шановний, Віктор Федорович
Скажіть будь ласка, чому у минулому році ліміти об'єму використаного побутового газу вимірювалися за період 12 місяців, а в цьому році вже в рамках 6-ти місяців? Без урахування того, що взимку газу на потреби використовується більше, ніж у теплий період. В результаті таких змін дуже багато людей після розрахунку за перші 6ть місяців, перевищивши ліміти потрапили до 3 і 4 категорій платників за значно вищими тарифами. І взагалі, чи ви не вважаєте абсурдом те, що чим більше люди споживають газу - тим більше вони за нього повинні платити?
Вадосик _ 02.07.2012 08:28  Лінк
ты кто такой давай до свиданья))
Ваня _ 02.07.2012 01:23  Лінк
Добрый день. Скажите пожалуйста как можно было осудить Юлю Владиировну за подписание договора который действует в настоящее время и Вы подписали к данному договору дополнительное соглашение. Это означает, что Вы и Ваша власть признали действительность данного договора. Из переговоров с РФ видно, что Вас никто в цене попускать не будет. Почему власть до настоящего времени не оспорила данный договор в международном суде ? Наверно потому что международный суд признает данный договор законным и поэтому придется выпускать Юлю? Я не верю что РФ подписала бы контракт если была бы малейшая зацепка у Украины на его отмену, так как это очень большой бизнес и там не работают идиоты. Юле по уголовному делу вменили ущерб, но каждый месяц, каждый квартал власть продолжает платить по "незаконному договору" и "переплачивать" наши деньги. На кого повесят эти растраты бюджетных средст, опять на Юлю или на Азарова ? Опять будет уголовное дело, только на кого???
Виктор _ 01.07.2012 19:28  Лінк
Нам постоянно внушает ПР, что Тимошенко заключила кабальный договор по газу с Россией.
Если он такой кабальный, то почему основные потребители газа Ахметов (металлургия) за ваше двухгодичное правление удвоил свой капитал, а Фирташ -(химия) упятерил. См журнал "Фокус". Количество миллиардеров за эти два года только увеличилось и многие из них нарастили свой капитал. при таком "кабальном" договоре.
Олександр Славний _ 30.06.2012 20:26  Лінк
Юлія Тимошенко визнана судом винною і посаджена до в’язниці за перевищення своїх повноважень під час підписання договору з Російською федерацією про постачання газу до України. Україна до сих пір продовжує користуватися договором про постачання газу, який був підписаний незаконно. Чому дуже довгий час ви не робити нічого щоб цей договір скасувати, а обмежуєтесь лише заявами, про зниження ціни на газ? Чи має цей договір юридичну силу, вважаючи на те, що підписаний він із порушенням нашого законодавства? Коли ціна на газ буде знижена до цін, які сплачують інші держави Європи.
Kaifa _ 30.06.2012 11:06  Лінк
Когда вор Бойко ответит за украденные на закупленных по завышенной цене вышках 500 млн долл. ?
Когда вор Клюев ответит за украденные из бюджета 600 млн грн, истраченных на "ветряные мельницы" ?
Когда вор Азаров ответит за украденные из фонда "Профессионал" деньги ?
Когда вор Ющенко ответит за коррупционную схему с участием Росукрэнерго ?
Когда вор Янукович ответит за украденное Межигорье ?
виталий _ 29.06.2012 23:19  Лінк
виктор федорович неужели нельзя говорить с росией более категорично и недавать возможности всяким милерам высказываться пренебрежительно об украине а может к чорту ихний газ под душим своих алигархов и тех кто тыбздит природные ресурсы глядиш и своего добра хватит
андрей Дудич _ 29.06.2012 03:35  Лінк
Вы согласны, что слово "газ" вызывает у нас аллергию и раздраженность от-того. сколько о нем трубят все ежедневно. Для населения есть свой газ. Почему олигархи и бизнесмены ждут милости от высшей власти и не занимаются этим вопросами. Зачем народу навешивать эти внутренние проблемы власти. Власть многое скрывает от народа и работайте тихо над этим вопросом ,как и в остальном. Газ дорогой, а прибыль у олигархов растет в геометрической прогрессии. На зарплате экономят. Кстати, зимой дуют в котлы воздух вместо газа, а на плитах коптит пламенем этот газ. Вам известны эти наши проблемы и можете ли посодействовать в их устранении.
Ганна _ 29.06.2012 02:04  Лінк
Коли Росія перестане маніпулювати нами через залежність України від газу і нафти?
Відносно цього наступне..
1. Коли на українських підприємствах в пріоритетних галузях відбудуться технологічні зміни, старе обладнання замінять на нове і більш економне з точки зору споживання пального та продуктивності виробництва?
2. Коли ми почнемо переходити на біопаливо, або хоча б рухатись у цьому напрямі?
3. Коли ми збільшимо частку в постачанні пального інші країни (не РФ)?