Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Історія і культура
наталя _ 03.07.2012 17:23  Лінк
президентом якої країни ви себе вважаєте України чи Уркаїни після прийняття (фальсифікації) закону про мови?
Світлана _ 03.07.2012 00:05  Лінк
Пане президенте!В мене є невеличке питання щодо нашої рідної мови.
Якого дідька Ви призначили міністром освіти ураинофоба Табачника, який (я не кажу вже про те, що він не знає української) гнобить нашу мову та нищить ії?Народ обрав вас, повірив Вам, а Ви несоромлячись вбиваєте країну!Бо немає мови-немає народу!
Мрочкізм _ 02.07.2012 21:45  Лінк
Скількома іноземними мовами (окрім російської) Ви вільно володієте? Підкреслюю, саме вільно, а не зі словником/перекладачем і т.д. Твори яких класиків політичної думки Ви прочитали? Який стиль управління державою, на Вашу думку, є найбільш ефективним, враховуючи сучасні реалії та уроки історії? Як Ви розумієте поняття "совість", якщо розумієте його узагалі?
Александр _ 02.07.2012 17:20  Лінк
Почему Табачник министр образования? Ведь он прямо заявляет что государства Украина не существует, оно выдумано (фильм Убей в себе русского), тогда логически следует, если нет Украины, то он и не может быть министром образования Украины, он противоречит сам себе! Не могли бы вы ему помочь уйти?
Влад _ 02.07.2012 10:17  Лінк
Доброго дня. Пане Президент, пройде певний час, в Україні при владі буде п’ятий Президент. На Вашу думку, що тоді будуть казати про Ваш владний період? Чи замислювалися Ви над тим, що скажуть історики про 2010 – 2012 рр. і про Вас як Президента?
Олександр _ 01.07.2012 23:39  Лінк
Пане Президенте! Те, що коммунітична ідеологія ленінсько-сталінського зразка за своїм людиноненавистництвом і кількістю жертв перевершила нацизм, для тих хто знає історію, не є одкровенням: останній не попанував і 20 років, а кати з партбілетами КПРС - більше 70-и! Демократичні держави засудили комуністичну ідеологію радянського зразка. Більше 20 років, як на Україні політичні спекулянти продовжують експлуатувати радянські міфи, заграваючи з людьми старшого покоління. Запитання: коли на Україні держава проведе розлідування злочинів скоєних більшовицько-комуністичним режимом проти українського народу (починаючи з Брестського миру і до останніх днів існування СРСР)? Ви б увійшли в історію, якби Україна стала ініціатором організації міжнародного судового процесу над комунізмом. Справжній лікар, з любові, правдиво сповіщає хворого про стан його здоровя. Правда, якою б важкою вона не була - велика сила, вона робить людину чистішою. Не дай Боже людині скінчити своє житт в брехні!
Володимир _ 01.07.2012 19:28  Лінк
Чому не ліквідована незаконна забудова p 2007 року( т.з. Десятинний монастир) на території Історичного музею у м.Києві?
п.Людмила _ 01.07.2012 17:51  Лінк
"П'ЯТА КОЛОНА -фігуральне окреслення таємних прихильників ворога, які провадять диверсійну чи шпигунську діяльність або ж готові до цього; поняття вжите вперше 1936 під час громадянської війни в Іспанії, коли 4 колони армії ген. Ф. Франко атакували Мадрид, а п. к. (його прихильники в місті) мала вчинити диверсію зсередини. " Віктор Федорович, за те, що ви вже зробили і робите з Україною і її громадянами чи можна кваліфікувати вашу команду як П"ята колона, а вашу особисту діяльність - зрадою Національних інтересів України ? Під час війни за таке розстрілювали. Тому ви призначили міністром оборони і головою СБУ громадян іншої держави, з надією, що наша армія буде захищати вас від вкрай обурених громадян України ?
Олександр _ 01.07.2012 10:15  Лінк
Вікторе Федоровичу, чи усвідомлюєте Ви свою відповідальність бути Президентом країни з багатовіковою історією та культурою і що Вашій діяльності на цій посаді будуть давати відповідну оцінку наступні покоління?
Родіон _ 01.07.2012 00:15  Лінк
Вельми шановний пане Президент!
Вивчаючи історію становлення нашої держави починаючи з віків Київської Русі. я побачив цікаві факти:
Багато бояр, князів, політиків. гетьманів були вихідцями з інших земель. наприклад Князь Олег та Ігор були варягами. Богдан Хмельницький був польським шляхтичем, Максим Кривоніс - угорцем , який прийшов до Запорізької Січи, Багато козаків які жили на наших теренах були різних національностей, було багато тих хто намагався підняти нашу Країну були з інших Країн та інших народів, як ви думаєте чи можна повторити цю історію у наші дні? Ви будите запрошувати іноземних політиків для підняття нашої країни?
Примітка:
Українці (звичайні селяни завжди йшли за тим за ким скажуть)Так було при Мазепі, так було при Апостолі. Так було завжди, чи збираєтесь ви щось з цим робити?
Володимир Константінов _ 30.06.2012 22:03  Лінк
МАФ Десятинного монастиря шляхом самозахоплення землі встановлена незаконно в 2007 році на території Десятинної церкви у Києві . Чому досі незаконна споруда сусідньої держави на історичній українській території не ліквідована?
Орест _ 30.06.2012 22:00  Лінк
Шановний пане Президенте, перекладіть, будь ласка, російською: "Дві панаянки взяли по філіжанці, сіли на канапі зісти по канапці". Дякую!
Ярослав _ 30.06.2012 17:15  Лінк
Доброго дня ! Віктор Федорович,в мене таке запитання.Не здається вам, що залишити єдиною національною мовою УКРАЇНСЬКУ було б розумніше з боку теперішньої влади? На мою думку з прийняттям цього законопроекту впадуть ваші рейтинги і рейтинги партії регіонів.Це тільки підбурює нашу державу на різноголосся...
Alex _ 29.06.2012 23:33  Лінк
Скажіть чесно, ви самі написали ваші книжки?
І яка доля гонорару за останню ніким не бачену книжку??
Слава _ 29.06.2012 22:53  Лінк
Вы вошли в историю, вы президент, какие ценности вы принесли в Украину?
ujerck _ 29.06.2012 20:45  Лінк
От чего такой контраст между Вашими фотографиями и Вашими выступлениями на камеру в пользу фотографий? Почему на пезидента моей страны приятно смотреть исключительно посредничеством работы третьих лиц, хорошо разбирающихся в фото и политтехнологиях?
Олександр _ 29.06.2012 18:39  Лінк
Пане президенте, чи відомо вам з історіі України про такий сумнозвісний період, як коліївщина,
та чи не боїтеся ви, що історія може знову повторитися?
Дякую.
Антонио _ 29.06.2012 18:06  Лінк
пора отменить должность царя (президента)
Вы как последний президент страны, готовы убрать данный институт ради своего народа?
Какое у вас отношение разделить страну на штаты и дать полную свободу народу избирать судей и начальников милиции штатаов?
Юлия _ 29.06.2012 17:56  Лінк
1. Ваше мнение: заслуживает ли Михаил Поплавский звания Героя Украины? 2. Почему на телевиденьи не показывают опер и оперет? Загнаны в угол их сильные певцы? Нам поднадоела беспардонная попса. Вы в состоянии в этом посодействовать да и в том. чтобы убийства в кино хотя бы изрядно поубавидись. Пусть больше "Сватов" производят.