Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Медицина
Наталья _ 29.06.2012 20:57  Лінк
Виктор Федорович! Хочу Вам сообщить, что большинство пенсионеров ДАЖЕ НЕ МЕЧТАЮТ ЛЕЧИТЬСЯ в больницах, т.к. их туда даже не покладут, если у них нет денег на лечение или обеспеченных родных. Куда надо оборащаться одинокому пенсионеру, проработавшему честно 40 и более лет, когда он заболел, а живет только на свою пенсию? Если Вы хотите выиграть выборы, сделайте в первую очередь специальную программу для малообеспеченных больных детей, пенсионеров и инвалидов, чтобы они смогли лечиться в стационаре на льготных условиях. Тогда народ Вам будет благодарен.
E-smoking _ 29.06.2012 11:47  Лінк
Уважаемый президент!
В новом законе о запрете курения в общественных местах, внесены "электронные сигареты".
Как известно "курить" электронную сигарету невозможно. Там нет процесса горения. Это пар и по сути своей - это ингалятор, а никакое ни табачное изделие.
Вопрос: Это такое табачное "лобби" со стороны вашей политической силы или глупость "законодательных" исполнителей?
игорь _ 29.06.2012 11:07  Лінк
почему лекарства в Украине стоят в 4-5 раз дороже чем за границей.Например креон 10000 у нас в аптеках за 100 капсул (курс лечения) стоит приблизительно 85 usd, а в Турции -20 usd, тантумверде у нас - 8 usd, у них 3 usd и так далее.
Иван _ 28.06.2012 18:58  Лінк
Легализуйте и возродите коноплеводство! Наша страна еще может начать масштабное производство тканей из конопли. Пока кто-то из наших стран-соседей не додумался сделать это первым. Тысячи людей обзаведутся работой. Пол-страны скажет Вам спасибо. И наплевать на мнение Запада :)
Ivan _ 28.06.2012 14:59  Лінк
В Інтернеті дуже багато людей шукають грощі на лікування своіх дітей. Дитяче життя коштує декілька десятків тисяч доларів. Скажіть будьласка, як Держава може в таких обставинах витрачати грощі на щось інше (не важливо що)? Як можна витрачати грощі на щось, знаючи що це щось, коштує життя дитини? Наприклад, як можна будувати вертолітну площадку знаючи, що замість неї можна було врятувати декілька діточок?
ВІолетта _ 28.06.2012 13:26  Лінк
Шановний пане президент, право на безкоштовну медицину, яке діє в нашій державі лише на папері, на жаль, залишило поза увагою онкохворих людей. Але хочу запитати про інше. Страшно лишитися з таким горем сам на сам. Законодавством не передбачено догляд за такими хворими. Я можу прирівняти потребу в опіці над такими хворими з відпусткою по догляду за народженою дитиною. Коли в родину приходить звістка про страшну хворобу близької тобі людини, потрібно вирішувати питання з дорогим лікуванням та можливістю поєднувати роботу та турботу (опіку). спочатку на роботі ставляться з розумінням, відпускають у відпустку на скільки можна, але потрібно куди більше часу ніж 24 дні..І ти змушений звільнитися, бо стоїш перед вибором : або робота, або догляд за хворою мамою. Як може Держава підтримати сім"ю в цьому питанні? Чи можна розглянути питання про зміни в трудовому кодексі та додати відпустку по догляду за онкохворою близькою людиною (мамою, татом, страшно вимовити - дитиною). Дякую
Роман _ 28.06.2012 13:09  Лінк
Коли в Україні відбудеться "пакращення" в сфері медицини, а саме: коли в Україні буде обовязкове медичне страхування? Що для цього було зроблено за останні два роки? Як уряд планує зменшити удар по лікарях, які звикли жити на хабарях у формі подяк пацієнтів, адже допоки лікар не буде почувати себе у фінансовій безпеці, до тих пір він буде оператися страховій медицині?
петр _ 28.06.2012 12:48  Лінк
Господин президент как понимать одну из ваших социальных инициатив по инвалидам труда когда на мой взгляд произошло банальное ограбление пострадавших от несчастного случая в течение десяти лет и сейчас награбленное возвращают только частично
Константин _ 28.06.2012 11:05  Лінк
Господин Президент, когда в Украине легализируют лёгкие наркотики и запретят тяжёлые типа водки и табака.
Олексій Голярчук _ 28.06.2012 09:45  Лінк
От всі волають що Україна лідер в Європі по СНІДу. Мало не 1% населення. А от на смертельний гепатит С - 1 млн. хворих. Більшість з яких певно не мають коштів на регулярний гемодіалізм.

Пане Янукович, де програма подолання гепатиту? Що плануєте робити?

Довідково: па"ятка СЕС по гепатиту - www.ses.gov.ua/admin/uploaded/gepet-paren.doc
Сергій Мокряков _ 28.06.2012 07:50  Лінк
Що ви відчуваєте коли бачите об"яви (звісно як що бачите) з благанням дати грошей на порятунок дитячого життя з огляду на те, що за один годинник середньостатистичної депутатської тушки можно врятувати декілька маленьких укрїнців, не кажучи вже про авто, будинки, яхти... ?
Юрій _ 28.06.2012 00:22  Лінк
Скільки ще будуть будуть вмирати наші діти, від виліковних хвороб, коли для життя маленької людини потрібни тільки гроші?

PS Адже гроші проти життя маленької дитини - НІЩО ((((
Татьяна _ 28.06.2012 00:01  Лінк
Когда в Украине начнет работать банк доноров костного мозга? Когда станет возможным проводить операции по пересадке костного мозга в наших клиниках, а не в больницах Израиля, Белоруссии, США, стоимостью от 30-40 тысяч долларов?