Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Державна мова
Святослав _ 02.07.2012 10:56  Лінк
Гарантом якої Конституції ви є, якщо створюється такий Комітет ?
Всеукраїнський Комітет на захист української мови.

Ми утворюємо "Всеукраїнський Комітет на захист української мови", бо поважаємо українську мову та культуру.
Ми утворюємо "Всеукраїнський Комітет на захист української мови", бо, на жаль, і досі українська мова зазнає утисків і піддається знищенню навіть на території держави Україна.
Ми утворюємо "Всеукраїнський Комітет на захист української мови", бо вважаємо,що всім патріотичним силам в Україні слід єднатися, а не чубитися і сваритися на радість ворогам української державності та української мови і культури.
Ми не виступаємо проти жодної іншої мови. Ми виступаємо проти русифікації, тобто спроби продовження політики деукраїнізації України.
Ми виступаємо на захист всіх мов, які потребують державної і громадської підтримки, зокрема тих,мов, народи яких не мають окремої державності: кримських татарів, гагаузів, ромів, караїмів, кримчаків.
Ми звертаємося до народу України творити осередки "Всеукраїнського Комітету на захист української мови" в кожному регіоні України, в кожному місті, і в кожному селі.

Ми не дамо знищити українську мову!
Володимир _ 02.07.2012 10:09  Лінк
Як так сталось що не конституційний проект "Про засади державної мовної політики" досі існує? Згідно зі статтею 10 Конституції України:
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом. {Офіційне тлумачення положень статті 10 див. в Рішенні Конституційного Суду №10-рп/99 від 14.12.99}

Ви порушуєте закон. Куди дивляться конституційні судді? Коли Ви це зупините?
Святослав _ 02.07.2012 09:48  Лінк
1970 — наказ про захист дисертацій тільки російською мовою.
1978 — постанова ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР “Про заходи щодо подальшого вдосконалення вивчення і викладення російської мови в союзних республіках”(“Брежнєвський циркуляр”).
1983 — постанова ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР “Про додаткові заходи з поліпшення вивчення російської мови в загальноосвітніх школах та інших навчальних закладах союзних республік”(“Андроповський указ”),
1984 — початок в УРСР виплат підвищеної на 15 % зарплатні вчителям російської мови порівняно з вчителями мови української.
1984 — наказ Міністерства культури СРСР про переведення діловодства в усіх музеях Радянського Союзу на російську мову.
1989 — постанова ЦК КПРС про “законодавче закріплення російської мови як загальнодержавної”.
1990 — прийняття Верховною Радою СРСР Закону про мови народів СРСР, де російській мові надавався статус офіційної
Запитання: наступний закон про заборону вживання української мови буде від партії регіонів ?
Сніжана _ 02.07.2012 05:43  Лінк
Шановний Президенте, а яку мову ви вважаєте своєю рідною?
Маша _ 01.07.2012 22:22  Лінк
Уважаемый господин президент!
Хотелось бы узнать, когда наконец-то русский язык будет признан вторым государственным.Ведь около трети граждан Украины считают своим родным языком русский. Государственная политика в этой сфере достаточно неоднозначная, что не может не беспокоить. Заранее спасибо.
Олександр _ 01.07.2012 20:48  Лінк
Я, Українець, жiнка-росіянка. Нам нiхто, не забороняє, наші рідні мови! Навіщо нам, Ваше непотрібне мовне питання?.
Христина _ 01.07.2012 19:55  Лінк
Шановний Віктор Федорович!
я обурена законом про другу національну мову,якого (Слава Богу!) ще не прийняли ,як ви не розумієте цим ви не зробите нічого доброго для країни,повірте,більша частина України за це вас (політиків) щиро зненавидить і вже ненавидить ! , я раджу політикам які так "моляться" на російську мову,просто вивчити українську,і забути про другий національний "язик" . Невже це так важко?
Володимир _ 01.07.2012 19:23  Лінк
Чому припинили будівництво україномовного інтернату у Севастополі, у який був конкурс чотири lдитини на одне місце?
степан _ 01.07.2012 19:23  Лінк
Прошу дати відповідь чому, Ви, гарант Конституції, систематично порушуєте ст. 10 Основного Закону, виступаючи на території України в теле і радіоефірі на мові іноземної держави – Росії.
Такого собі не дозволяє жоден президент жодної країни світу. Наслідуючи Ваш приклад неповаги до Конституції, чиновники збудованої Вами вертикалі виконавчої влади та однопартійці у Верховній Владі, використовують в офіційному спілкуванні мову іноземної країни, яку хочуть узаконити на законодавчому рівні. Це загрожує державному суверенітету України.
Володимир М. _ 01.07.2012 17:51  Лінк
Проштовхуючи закон про статус російської мови, як другої державної мови в Україні, ви посилаєтеся на європейські держави, які мають у своєму обігу декілька мов. А ви міркували, як в цих державах відреагувало б суспільство та Закон на те, що син президента їхньої країни, із пересічного стоматолога, за два роки правління його батька в президентському кріслі, стає мультимільйонером?
Павло Садоха _ 01.07.2012 17:50  Лінк
Чи Ви віддаєте собі звіт з того, що «Харківські угоди», невизнання Голодомору геноцидом, мовний законопроект ваших однопартійців Ківалова та Колісніченка, відкрите сприянная експансії РПЦ МП в Україну, невиконання зобов’язань перед ЄС в сфері захисту людських прав – все це та інше має ознаки дій на поступову здачу суверинітету України в користь іншої держави?
Що спроба позбавити етнічних українців домінуючого фактору впливу у своїй країні української мови, може призвести до громадянського протистояння і непередбачуваних наслідків?
наталия _ 01.07.2012 13:39  Лінк
знаете ли вы,Гарант законности в УКРАИНЕ,что единственный государственный язык в НАШЕЙ стране УКРАИНСКИЙ?Ни один госчиновник славного"русского"города севастополя об этом не догадывается.но при этом сбор подписей за рус язык вашей партией в этом городе проводится всеми правдами и неправдами.Це я хочу розмовляти на рідній мові,проживаючи в українському місті Севастополі.На жаль ваші партійці грають не на нашому полі і ви також...
Джура _ 01.07.2012 11:37  Лінк
Які дії вживає держава, під Вашим керівництвом, для відродження пригніченої на протязі кількох століть української мови? Які конкретні кроки зробила влада для розвитку української мови на півдні та сході України?
степан _ 01.07.2012 00:46  Лінк
Шановний п.Президент.Є народна приказка,що риба гниє з голови.Ви особисто порушуєте Конституцію,виступаючи та даючи інтерв"ю на території держави ,мовою іноземної держави- Росії.Чому не мовою міжнародного спілкування-англійською. Ви є унікум в цілому світі. Дивлячись на Ваше ставлення до Конституції його наслідує вибудована Вами вся структура виконавчої влади та ваших партійців у законодавчій владі.Коли Ви розпочнете дотримуватись Конституції і заставите це робити підлеглих
Юлия _ 30.06.2012 23:52  Лінк
Гражданин Президент, Президентом какой страны Вы будете после введения паралельно русского государственного языка? Не прийдется со временем Украину переименовать в Малороссию и Вы окажетесь под каблуком Путина вроде адъютанта? Не рубите ли Вы сук, на котором сидите?
Андрій _ 30.06.2012 19:32  Лінк
Пане презедент,скажіть будьласка,чи є це нормальним,коли підтримується на державному рівні мова сусідньої держави,а своя знищується?
Слава _ 30.06.2012 19:11  Лінк
Вельмишановний Призиденте України.
Чому пан АЗАРОВ не розмовляє українською, а якщо розмовляє то незрозумілою, кумедною мовою?
Де знайти словники з перекладу його деяких слів ?
Він як бабусина корова "має бідна ЯЗИКА та не знає МОВИ ....."

ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ.
Андрій _ 30.06.2012 18:38  Лінк
Виктор Федорович, под давлением политиков "Единой России" партия регионов неприкрыто борется со всем украинским, и в первую очередь с украинским языком, как основой существования украинской нации. У украинцев нет другого дома, другой земли. Помните Шевченко: "Нема другої України, немає другого Дніпра...". Три столентия, а особенно 80 лет большевистского фашизма, украинцев уничтожали духовно, физически, и даже теперь, когда украинці имеют свое государство, их притесняют в своем доме. Неужели снова надо формировать отряды УПА, брать в руки оружие, чтобы отстоять право на существование и развитие украинской нации в своей собственной стране? Другого пути ни правительство, ни парламент, ни президент пока не показали. Нельзя потакать людям, для которых Украина - чужая земля, т. е. она "своя" лишь по праву оккупанта, у всех у них есть возможность присоединиться к своим однородцам в России, Румынии, Польше и т. п.. Нет этой возможности только у украинцев. Что же Вы посоветуете им делать?
Степан _ 30.06.2012 17:09  Лінк
Чи не могли б Ви, пане президенте, взагаі не звертати уваги на оті всі фальшиві потуги "колєсніченко-ківалових" та іже з ними, бо ще тільки перше читання було (самі знаєте, яке), а непортібний поголос пішов: в переддень Конституції України заходжу в одну з овочевих крамниць Бердянська і щирою нашою мовою розмовляю з продавчинею. Дві дами прислухаються і одна з них "гаваріт": "Ето, как єво, діаспора разгаваріваєт...". Та щоб мене, у моєму домі та й отак - під дих? А уявіть собі тільки, що буде, коли Ви, не дай, Боже, підмахнете цілий Закон? А Вам того треба? Живімо і працюймо спокійно для розквіту рідної України, А кинути кістку для обгризання і дурний може. Нам з такими не по дорозі! Чи не так, пане президенте?
Вікторія _ 30.06.2012 16:51  Лінк
Особисто я не розумію, як можна жити з такою владою. Спокон-віків наші діди і прадіди боролися за здобуття незалежності, збереження рідної української мови. А тут до влади прийшли якісь неграмотні москалі, які все доказують, що Україна - це частина Росії, що українська мова пішла від російської. Так це ж просто нісетниця.

Та Ви не переживайте і не сумнівайтесь. Скільки вже український народ таких безсердечних, самозакоханих (і саме головне, нікчемних) політиків пережив, що і Ви, бузсумнівно, не виключення. І закон Ваш про другу державну мову довго не протримається.
Ми ще з Вас посміємось.

Мене лиш одне цікавить: "У Вас і Ваших соратників хоч трішки совісті та сорому залишилось? Чи гроші вже все засліпили?"