Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Інші теми
Андрій В _ 02.07.2012 12:46  Лінк
Чи погоджуєтеся ви, Вікторе Федоровичу, з висновками Платона щодо питання як краще /ефективніше жити: справедливо та співпрацюючи за іншими, чи як зараз? Так як ваша поведінка/вчинки зовсім не стикаються з цим вселенським розумом, будь-ласка наведіть ваші роздуми та спростування по темі.
Підказка: Платон у своєму діалозі "Государство" довів, що справедливість є єдиною прогресивною та розвиваючою моделлю поведінки для людей та держав як утворень, що услуговують цій справедливості.
Владимир _ 02.07.2012 11:29  Лінк
Здравствуйте Виктор Федорович! Хочется узнать, почему существует программа по продвижению СПО в гос. органы, а в реальности в ее реализации гос органы и не заинтересованы. Существует такой проект как http://ualinux.com где давным давно уже разработано все то, о чем говориться в программе, но в действительности государство продолжает закупать ПО у иностранных корпораций. Спасибо за ответ.
Ігор Федорович _ 02.07.2012 10:41  Лінк
Все своє свідоме життя займаюсь забезпеченням безпеки держави. Як ніколи для України згадане питання є актуальним. Такі нинішні загрози безпеці України, як: "протягування" двомовності, системність корупції, соціальне розшарування суспільства, ігнорування конституції можновладцями, підлаштування сисеми національного законодавства під інтереси олігархів, на підставі здійсненого наукового їх аналізу, веде до розколу суспільства і держави, втрати суверенітету і державності в цілому. Що, як гарант Конституції, має зробити у першу чергу Президент України, щоб усунути згадані загрози і згадану небезпеку?
ВІктор _ 02.07.2012 10:39  Лінк
А хіба щось нове Ви нам можете сказати, Вікторе Федоровичу? Будете говорити про зростання ВВП від якого українському народову нічого не перепадає, про ганебні пенсійну і податкову реформи? Про ганебну медичну реформу в якій обмежились лише скороченням медичних працівників і закриттям лікарень? Про успішне проведення ЄВРО 2012 в якому розкрадено значну частину коштів? Про виплату вкладів Ощадбанку СРСР, за які можна купити трохи більше як 100 грамів цукерок. Що нового можете сказати? Черговий популізм український народ втомився слухати.
Александр _ 02.07.2012 10:06  Лінк
Господин Президент! Как Вы думаете: может ли совесть выступать товаром?
Наташа _ 02.07.2012 09:55  Лінк
Чем конкретно помогло государство Украина и лично Вы, как президент, заемщикам, попавшим в "кабалу" по валютным кредитам?
Сніжана _ 02.07.2012 05:49  Лінк
Опишіть, будь ласка, ваш звичайний робочий день.
Остап _ 01.07.2012 23:45  Лінк
З реклами Вашої партії стало відомо,що Ви будуєте нову країну.Якщо не секрет,то як вона буде називатися?
Дякую за відповідь.
Евгения _ 01.07.2012 23:43  Лінк
Обращаюсь к Вам как к Гаранту Конституции! Ставлю Вас в известность о том,что на територии Украины регулярно совершаются преступления (суды и прокуратуры) . В настоящий момент я имею документальное подтверждение тому ,что Апеляционный суд Днепропетровской области,расположенный в г.Кривой Рог по пр.-т Дзержинского,31 ,осуществляет свою деятельность ПРОТИВОЗАКОННО. Он не имеет категорически права выносить решения именем Украины,как по уголовным так и по гражданским делам.
Особый акцент хочу сделать по уголовным делам,т.к в Конституции предусмотрено рассмотрение подобных дел судом,а не самозванцами.В это же время даный суд имеет печать другого юридического лица и пользуется его ИНН,при запросе в гос.реестр я получила официальный "витяг" про те ,що за вказаною мною адресою запитаноъ юр.особи -не існує.За запитом по ІНН отримала відповідь про юридичну особу Апеляційного суду Дніпропетровської обл. але місце розташування м.Дніпропетровськ -(а не Кривий Ріг)
Порушено Конституцію
игорь _ 01.07.2012 23:11  Лінк
Как вы считаете если бы выборы президента проходили сейчас вы бы на них выиграли?
Олег _ 01.07.2012 22:27  Лінк
Виктор Федорович !
Вы-первый президент Украины, которому удалось объединить большинство украинцев . Но это не общенациональная идея, это всеобщая нелюбовь к вам. Как вы думаете, это ваши собственные "заслуги" или происки таких популярных ,имеющих собственное мнение, изданий как "Украинская правда", "LB.ua" и другие?
Ігор! _ 01.07.2012 22:23  Лінк
Пане Президент! Я так думаю, що за свої дії і зраду інтересів України рано, чи пізно, але настане час відповідати і Вам.
Чи вистачить мужності у Вас зустріти ці виклики в Україні , чи будете втікати в іншу державу?
Тетяна _ 01.07.2012 21:31  Лінк
Невже Ви думаете, що чим більше "собак" повісите на Ю. Тимошенко та інших опозиціонерів, то люди вам швидше повірять?
Люди добре розуміють, що всі ці суди - фарс і ганебний спектакль!
Светлана _ 01.07.2012 21:06  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович! Остановите беспредел банков, судей, исполнительную службу. ВСЕ!!!!! в сговоре. Дайте народу свободно доказывать свою правоту в судах. Скоро весь народ Украины будет на улице!!!! Если человек попал в сложную ситуацию связаную с банками, так дайте шанс ЖИТЬ, а действует беспредел и все отбирают. Утвердите на законодательном уровне постановление ВССУ о том,что у должников не отбирать имущество. Если остается денежный долг банку,так давайте рассрочку, откуда народ может взять такие суммы, кто виноват, что КРИЗИС НАСТАЛ!!!!! Банки, судьи, исполнительная служба НИКТО НЕ СЛЫШЕТ НАС!!!! Сколько это будет продолжаться?
Богдан _ 01.07.2012 20:35  Лінк
Пане Президенте, скажить будь ласка чи правда те що Партія Регіонів фінансує ВО Свобода та її лідера Олега Тягнибока?
Олександр _ 01.07.2012 20:09  Лінк
Добра Українська традиція. Коли ворог лізе в Україну - пригостити його шаблею.
Як ви відноситесь до такої традиції???
Богдан _ 01.07.2012 19:59  Лінк
Пане Презеденте, може вже досить рівнятись на Росію в якій панує безлад, в якій радянська політика переважає здоровий глузд? Коли вже наша країна на території якої знаходиться центр Європи буде в Європі, а не на її задвірках?
Олег, Феодосия _ 01.07.2012 19:47  Лінк
Г. Президент !
Государство Украина ,правительство УКраины украли у меня,как у СПД, более 150000 грн. Из-за отсутствия средств и невозможножности лечения ушла из жизни моя жена. За защитой пришлось обращаться в ЕСПЧ(дело №3279/09). Вы-гарант прав и свобод, почему Вы должным образом не выполняете свою работу? Пожет пора в отставку?
Володимир _ 01.07.2012 19:18  Лінк
Прихильником якої ідеології ви себе вважаєте?
Олена _ 01.07.2012 18:35  Лінк
Питання про залізницю. Хто вирішив відмінити масу електричок, поїздів. Після указу Азарова братися за лопати ми так і зробили, працюємо на дачі, щоб підтримати сім,ю. Але тепер такі графіки, що нікуди не доберешся без проблем і великих затрат часу. Десятиліттями було - електричка рано вранці, вранці, в обід, ввечері та пізно ввечері. Тепер залишилося по 2 електрички на день та ще й в жахливому стані, напхані. І це по всій Україні. Відмініть безкоштовний проїзд і доплатіть пільговикам по 100грн. на транспорт. Тоді буде все рентабельно. І не роздавайте залізниці в оренду - нікому немає діла до людей - тільки до своїх кишень. І ваші Хюндаї - це просто знущання. Не може дозволити собі це українець навіть з середнім достатком. Коли ваша команда припинить виймати останні гроші з кишень людей - енергоносії, податки, транспорт та інше, що з цього виходить? Чи маємо ми якусь надію ?