Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Інші теми
Ярослав _ 03.07.2012 10:38  Лінк
В мене перше запитання до Олени Притули....вказувати свій поштовий ящик це для цього щоб скоріше СБУ найшло господаря критичного запитання до Президента??? А тепер до всіх що тут задавали запитання...невже ВИ вірите, що хоть на одне критичне запитання Янукович відповість. Алу суть в іншому....постійно з екранів телебачення іде зомбірування населення який великий рейтинг Президента і ПР. На даний час з 1510 запитань до Президента можливо набереться з десяток запитань, які в той чи інший спосіб підтримують Януковича. Всі остальні запитання і показують рівень довіри до СЬОГОДНІШНЬОІ ВЛАДИ. Вот і виходить, що рейтинг Януковича менше ОДНОГО процента. А вся ця брехня про високі рейтинги повинна працювати на Західних політиків. Коли вдастся сфабрикувати вибори...то ВЛАДА буде зсилатись на соцопитування. А тепер питання до Президента...Ви насправді вірите, що ваша охорона Вам віддана на всі СТО???. Тому що історія цивілізаціі показує інше. І ще одно...Ви любите своіх дітей???
Степанич _ 03.07.2012 10:32  Лінк
Віктор Федорович, що ви робитимете у разі програшу на виборах в 2013 році?
Олександр _ 03.07.2012 09:49  Лінк
Коли панове від влади перестануть гратися питаннями, котрі розколюють українське суспільство і перейдуть до справ насущних, котрі дійсно потрібні українському громадянинові, а не те коли і як і з ким йому розмовляти???
Коли я зможу без сорому дивитися в очі своїм приятелям з нетакого вже далекого зарубіжжя (Польща, Німеччина) коли мова заходить про нашу шановну владу, і те як панове ви, в тому числі, пане президенте себе поводите, ставлячи себе на щабель вище від того ж народу, що як раз і вибрав вас???
olena _ 03.07.2012 08:45  Лінк
В мене до вас нема жодного запитання, все й так зрозуміло. Лишились одні побажання, але боюсь їх тут не надрукують.
Ученый _ 03.07.2012 06:54  Лінк
Господин президент! Как вы относитесь к тому, что плагиат - это воровство, а тот кто совершил плагиат - вор?
Екатерина _ 03.07.2012 05:51  Лінк
Верните поезд № 55/56 НИКОЛАЕВ - МОСКВА , проходящий через ХЕРСОН ! Не вижу экономии в том, что после реформы тепловоз из НИКОЛАЕВА тащит 3 вагона в ХЕРСОН и обратно, увеличивая время в пути на 6 часов! Так жет лишения г.Херсона - областного центра , МЕЖДУНАРОДНОГО поезда, и пристижности!
Александр _ 03.07.2012 00:09  Лінк
Виктор Федырыч! Когда я, наконец, покращусь?
Михаил _ 02.07.2012 23:40  Лінк
Вы быстро бегаете?
uksare _ 02.07.2012 23:10  Лінк
У Вас ус отклеился.....
Федя _ 02.07.2012 21:58  Лінк
Неужели люди не понимают, что все вопросы - это "глас вопиющего в пустыне". Этот "президент" даже и читать не может, а люди, которые "отвечают" за него, просто развлекаются над вопросами людей. Что толку, что кто-то "поплачет в жилетку", все вопросы напоминают холопьи челобитные боярам, а получается , как в басне - "а воз и ныне там". Никогда у нас, славян, не было справедливости, чтобы власть имущие кого-то услышали. Богатые никогда не поймут проблем бедных. НИКОГДА! К примеру, Вы знаете, что все эти Януковичи, Азаровы, Тигипки, Клюевы и им подобные имеют свои титулы дворянства ( понаделали себе ), гербы, усадьбы, холопов, их обслуживающих , охрану из голытьбы недоумков. Ничего Вам это не напоминает? В школе проходили крепостное право? И Вы, простые люди, без роду-племени, хотите чтобы рассматривали Ваши скуления? Хотите, чтобы они поделились с Вами ворованным у Вас же? Наивный народ, строчащий свои недовольства. Как Вы низко пали. Как Вы думаете, зачем в 1917 была Революция?Вспомните
Achilles _ 02.07.2012 19:12  Лінк
Не для кого не секрет,що в Україні є таємні організації,навіть колишній президент Кравчук це підтвердив.В яку таємну організацію вступали саме ви і чи допомогла вона вам в чому- небудь?
ЕЛЕНА _ 02.07.2012 18:28  Лінк
когда свершится правосудие! Пора Тимошенко осудить за убийство Кенеди.
Сашко, Путила _ 02.07.2012 18:09  Лінк
Вікторе Федоровичу, мої батьки завжди нервуються, коли вас бачуть по телевізору.
Ніколи в житті не чув від них жодного нецензурного слова. Однак з того часу, як ви стали гарантом нашої пречудової країни, їх немов би наврочили: тато став багато пити і лаяти вас. Мама цілими днями тільки плаче і свариться: "Який поганий у нас президент!".

Тепер я боюся розколу моєї сім’ї і хочу повернути своїх щасливих та усміхнених родичів

Може, ви підкажете: що трапилося з моїми батьками? Чому вони почали матюкатися, частіше сваритися на вас? Коли це вже закінчиться? Коли ви підете з влади і я знову радітиму поруч зі своїми батьками.

Дуже дякую.
Сашко, 13 років.
сергій _ 02.07.2012 17:48  Лінк
Чм не помічав президент десь чи колись прямих, явних порушень Конституції України?
А якщо не помічав, то чи не чув, не читав у пресі?
Яку частку порушень намагався, виправив, запобіг?
Чого йому не вистачає щоб змільшити цю частку?
Евгений ЛК _ 02.07.2012 17:36  Лінк
Миграционная политика президента?

В последние годы, количество иностранцев мужского пола из стран третьего мира, которые ежегодно прибывают в Украину, сравнялось с числом украинцев, которые достигают совершеннолетия. На одну украинскую девушку теперь приходится по два молодых человека, 1 иностранец и 1 украинец. Если такая тенденция будет сохраняться, то уже через несколько лет в стране будут сформированы новые крупные этнические и религиозные группы. Следом, придут межэтнические и религиозные конфликты. Управлять страной станет крайне сложно.
От 60 до 100 тыс человек ежегодно прибывает в Украину по студенческим визам. Лишь каждый пятый приступает к учебе. 80% этих "студентов" - выходцы из стран третьего мира, мужского пола. Количество приглашений, которые рассылают ректоры украинских ВУЗ-ов в страны третьего мира, по оценкам превышает 200 тыс ежегодно. Вот такой результат действий ректоров-коррупционеров
Сколько мигрантов, какого пола и из каких стран мы должна принимать ежегодно?
Верховинець _ 02.07.2012 15:47  Лінк
Пане президенте! Чому ви не здатні забезпечити умови для мого духовного та соціального розвитку: на першому національному майже нема українського продукту, міносвіти планомірно знищує все українське, Кабмін плює на конституцію і звужує мої соціальні права у вигляді пенсійного, податкового та іншого законодавства і т.д., і т.д., і т.д. Чи не вважаєте, що після таких провалів по всіх напрямках, ви повинні піти у відставку?
Недоумевающий _ 02.07.2012 14:23  Лінк
Сколько еще можно людям терпеть такую жизнь в государстве: нищенские зарплаты и пенсии, отвратительное обслуживание и сервис, наглость и хамство чиновников, политиков и миллиардеров с олигархами и властями, коррупция и воровство бюджетных средств властью и сотрудничающим с ней бизнесом, нищету специалистов с дипломами и богатство "двоешников" и т.д. и т.п.? Время то идет...не зная что будет после смерти - очень хочется нормально жить при этой жизни, а не отбывать ее как какой-то срок без всякой РЕАЛЬНОЙ перспективы.
Василь _ 02.07.2012 13:32  Лінк
Пане президент, ходу звернутись до Вас із таким запитанням: пратія регіонів України, станом на даний час є найбільш впливовою партією України! І одним із її гасл є "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!" Я вже чув про те, що під час правління партії регіонів у Верховній раді, так зване "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ" для її членів та особисто для Вас та Ваших синів вже настало! А коли то "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ" настане для пересічного українця? Наперед дякую за відповідь.