Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Інші теми
Канчура Віктор Юрійович _ 29.06.2012 11:12  Лінк
Як Ви вважаєте, чи варто грати в карти з шуллером та що з ним слід зробити поважному товариству, кили пімали "на гарячому"? Дякую
олександр _ 29.06.2012 10:57  Лінк
Чи не боїться пан Президент нової Помаранчевої революції?
stimp _ 29.06.2012 10:22  Лінк
В мене ряд запитань:
1) чому ви як "Гарант Конституції" підписуєте закони прийняті Верховною Радою завідомо знаючи що вони не легітимні і голосуються картками а не депутатами що є прямим порушенням Конституції. В даному випадку ви є спільником злочину!
2) Яким чином Ваш син за 2 роки помножив свій капітал в тисячі разів, і став власником багатьох державних підприємств.( і фактично приватизував пляжі в балаклавській бухті)
3) Чому кабінет і міністрів, зокрема міністерство фінансів, отримали фактично повний контроль над бюджетом України. І можуть вписувати туди будь які статті не афішуючи їх.
4) І саме основне питання чому при вашій владі б......ть така жорстока х.......ня в країні твориться
Елена _ 29.06.2012 08:22  Лінк
Виктор Фёдорович! Наш город Лисичанск вымерает во всех смыслах: безработица,нищета, молодёжь бежит из города, основные предприятия закрыты и режутся на металл! Как жить?
ГНІВ НАРОДНИЙ _ 29.06.2012 02:52  Лінк
УкраЇно моя бідна, все ти ще в неволі, двадцять років промайнуло та немає долі. Роботящі в тебе люди, та природа гарна, поважають тебе всюди та не знають правди: Що пани ці, олігархи, твій народ все мучать, мало Їм свого богатства, за копійку вдушать. УкраЇно моя рідна, скільки ж нам терпіти? Може взяти в руки вила та катів забити? Бо не підуть вони самі, хай там що не кажуть, рідну Неньку УкраЇну по шматкам розтягнуть!
Андрей Орловский _ 29.06.2012 01:39  Лінк
Вот читаю я все эти вопросы граждан, и думаю: а че вас так ненавидят все?
Юрій _ 29.06.2012 00:29  Лінк
1. Сформулюйте, будь-ласка, що таке в вашому розумінні Честь?
2. Чи буває вам колись соромно за свої вчинки?
3. Скільки грошей вам потрібно для повного щастя?
Павло _ 28.06.2012 23:23  Лінк
Коли буде здійснена приватизація державних шахт. Коли будуть передані гуртожитки у комунальну власність територіальних громад???
Игорь _ 28.06.2012 21:28  Лінк
Господин Президент! У меня к Вам нет ни одного вопроса.Все и так ясно.
Назар _ 28.06.2012 20:45  Лінк
Пане Президенте, чи плануєте ви зробити щось корисне для України в цілому найближчим часом, чи й надалі ваші інтереси обмежуватимуться лише добробутом вашої рідні?
ігор _ 28.06.2012 20:34  Лінк
Пане президенте ! Як ви вважаєте, яку оцінку Вам і вашим діям на посаді президента дасть історія.
Галина _ 28.06.2012 20:19  Лінк
Пане Президенте, чи не соромно вам в той час як в нашій державі відбувається погіршення становища простого населення замилювати людям очі соціальною рекламою "Руїну подолано", котра іде в кожному рекламному блоці на більшості вітчизняних каналів? Така кількість реклами діє як гіпноз, на деяких громядян, котрі не користуються, або не мають змоги користуватися альтернативними джерелами інформації і ви це вміло використовуете. Ви вважаєте, що глава держави повинен маніпулювати своїм народом?
Andrush _ 28.06.2012 20:15  Лінк
Зачем выдумывать новую конституцию, если вы, как гарант конституции, не способны обеспечивать выполнение требований существующей даже в малом. Пример - голосование в парламенте "за того парня". Ваша политическая сила плевать хотела на требования конституции. Почему такое отношение вашей гвардии к главному закону страны вас не беспокоит?
Юрій _ 28.06.2012 19:48  Лінк
Віктор Федорович, моє запитання стосується української гривні, на монетах, на 5 гривнях, 20 гривнях, 200 гривнях, 500 гривняхнаявні масонські символи які з'явилися на випуску 2003 року, коли ще головував Тігіпко, і з'являються аж по сьогодні. Це і всім відома піраміда з всевидющим оком(500 гривень) і лілія масонська (200 гривень), і знак корнуто(вітання сатани, так звана "коза") який показує статуя Слави(20 гривень) і незрозумілі неписи на пір'їні Хмельницького (5 гривень). Те хто і коли і для чого ввів ці символи на українські гривні можливо і не є відомо вам.
Коли ці чужорідні написи і символи зникнуть з українських грошей і ті хто це зробив з гривнями будуть притягнені до кримінальної відповідальності?
Олександр _ 28.06.2012 19:46  Лінк
Пане Президент! Як ви розумієте для себе таке словосполучення як "Гарант Конституції"? В чому його головне завдання?
VDD _ 28.06.2012 19:25  Лінк
Навіщо, на Вашу думку, створено незалежну Україну, ради якої такої надмети Україна відділилася від Росії? Адже якщо метою нашої незалежности не є реалізація української національної ідеї (утвердження української ідентичности політично, економічно й культурно),тоді в чому Ви бачите виправдання існування держави Україна? В банальному добробуті народу? Але хіба для цього так вже потрібно було унезалежнюватися? І чи не надто хисткою основою державности є матеріяльний чинник?
Андрій _ 28.06.2012 19:20  Лінк
Мій Дідо все життя важко працював у колгоспі, а в часи перебудови, багото їздив у сусідню Білорусь, віз звідтам нитки аби плести ліжники, потім продати їх і заробити гроші, хоч якісь гроші! При цьому страшенно принижуючись, а не рідко вертаючись нізчим, бо поліцай забрав гроші, нитки і викинув із поїзда, і все треба було починати заново, відкладати гроші і втішати свого Батька, Маму, Жінку, Дітей, що все зміниться і ми ще ЗАЖИВЕМО.
Саме головне для чого Він це робив - для того, аби вивчити своїх Дітей, аби вони вже ЖИЛИ не знаючи бідності, приниження і горя в Країні його мрій - Україні (як казав його Дід).
Зараз є Незалежна країна - Україна (це наша мрія), вже немає серед живих мого Діда, Батько - віку, як Діду тоді, і я парубок - і нічого не змінилось, все так само повторюється.
Я розумію, що багато людей цього зовсім не зрозуміє, але будь-ласка спробуйте, я чесна і порядна людина, так воно жилося і живеться зараз, а по деколи і гірше.
Запитання: Віктор Федорович Ви це розумієте?
Юрій Цинський _ 28.06.2012 19:12  Лінк
Чи не вважаєте Ви, що витборність суддів зхробить їх менше залежними від владі, яка їх призначає?
basya _ 28.06.2012 19:06  Лінк
Ув. гос. президент! Вот цитата учёного и мыслителя Али Апшерони : "Лучшая политика - быть честным со своим народом, ведь правда, которая проступает сквозь туман веков, в конце концов разоблачит всех, украшенных фальшивой позолотой, сводя на нет огромные усилия, которые они тратят на обман людей при жизни". Остальное, как говорится, додумайте сами.
Віталій _ 28.06.2012 18:50  Лінк
Мільярди гривень, бездумно розграбованих і використаних не запризначенням - це сотні тисяч не врятованих людських жіттів. Той хто, мав можливість і обов'язок це зробити і не зробив - винен у їх смерті. Чи не відчуває президент вини за ці не врятовані життя? .. Мабуть ні. А вартувало б!