ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПЕРЕНЕСЕНО. ПРОДОВЖУЄМО ГОЛОСУВАННЯ!

Володимир _ 02.07.2012 12:20  Лінк
Ваші методи боротьби з Ю. Тимошенко я вважаю принижують Вашу чоловічу гордість? А як вважаєте Ви? Дякую
Тамара _ 02.07.2012 12:13  Лінк
У всіх своїх виступах ви акцентуєте увагу на зменшенні дозвільних документів для ведення бізнесу, скорочення кількості видів діяльності, які ліцензуються, але на заміну ліцензування, наприклад у будівництві, вводиться сертифікація спеціалістів. "Вартість" сертифікату становить близько 8 тис. грн. Ліцнзія коштувала менше. Не здаеться вам, що сертифікація - це узаконенна корупція, структура організована під визначені заздалегіть фірми? Навіщо в такому разі люди навчаються в вишах, коли їхні дипломи можна вважати нелегітимними без сертифікату. Хто взагалі придумав такий спосіб віднімання грошей у фізосіб та підприємств?
Игорь Дема _ 02.07.2012 11:58  Лінк
Здравствуйте , пан , Президент.
Скажите , пожалуйста , когда Вы наконец-то займетесь подъемом национального производства в Украине , думаете ли об этом. Спасибо.
Андрей _ 02.07.2012 11:51  Лінк
Вы тратите милионы на строительство вертолетных площадок в Киеве и Каневе, а ведь можно было спасти десятки тысяч больных деток. Вдумайтесь, десятки тысяч. Подумайте а стоит ли оно того чтобы Вас презирали потомки или может вспоминали с благодарностю.
ірина _ 02.07.2012 11:48  Лінк
Коли закриють усі копанки в Донбасі та припинять грабувати надра країни?
сидоренко сергій _ 02.07.2012 11:40  Лінк
Я,інвалід дитинства 1 групи по зору неодноразово звертався до Вас за захистом життя,в результаті запорізькі чиновники Вашої вертикалі влади піддають мене та мою матір прокурорсько-судовим та соціально-медичним репресіям. Чи спроможні Ви зупинити дике свавілля в Вашій вертикалі влади?
rastaban _ 02.07.2012 11:35  Лінк
Пане Президент! Ви являєтесь Гарантом Конституції. На Ваших очах ця Конституція грубо порушується, наприклад, голосування в парламенті за кількох депутатів. Є фото і відео підтвердження, коментарі журналістів і самих депутатів. Запитання. Чи будете Ви, як Гарант Конституції, виправляти цю ситуацію. Як? І коли?
Владимир _ 02.07.2012 11:29  Лінк
Здравствуйте Виктор Федорович! Хочется узнать, почему существует программа по продвижению СПО в гос. органы, а в реальности в ее реализации гос органы и не заинтересованы. Существует такой проект как http://ualinux.com где давным давно уже разработано все то, о чем говориться в программе, но в действительности государство продолжает закупать ПО у иностранных корпораций. Спасибо за ответ.
МИКОЛА _ 02.07.2012 11:28  Лінк
ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, НА ВІДКРИТТІ АЕРОПОРТУ У ЛЬВОВІ, ВИ ПООБІЦЯЛИ НА ВСЮ ДЕРЖАВУ ЩО ПРИКАЖЕТЕ УКРАВТОДОРУ ВІДРЕМОНТУВАТИ АВТОШЛЯХИ НА СТАРОСАМБІРЩИНІ ЩЕ ДО ПОЧАТКУ ЄВРО -2012.(а віз і нині там)
Reki _ 02.07.2012 11:27  Лінк
Ты кто такой? Давай, досвиданья!
Анатолий _ 02.07.2012 11:14  Лінк
Виктор Федорович ,скажите пожалуйста почему у нас так слабо развиваются в промышленности западные, центральные ,и северные областя Украины ?как вообще людям жить в сложившеся ситуации ,дайте совет ?
Іван _ 02.07.2012 11:06  Лінк
Коли ви, Вікторе Федоровичу, почнете жити на зарплату президента?
Святослав _ 02.07.2012 10:56  Лінк
Гарантом якої Конституції ви є, якщо створюється такий Комітет ?
Всеукраїнський Комітет на захист української мови.

Ми утворюємо "Всеукраїнський Комітет на захист української мови", бо поважаємо українську мову та культуру.
Ми утворюємо "Всеукраїнський Комітет на захист української мови", бо, на жаль, і досі українська мова зазнає утисків і піддається знищенню навіть на території держави Україна.
Ми утворюємо "Всеукраїнський Комітет на захист української мови", бо вважаємо,що всім патріотичним силам в Україні слід єднатися, а не чубитися і сваритися на радість ворогам української державності та української мови і культури.
Ми не виступаємо проти жодної іншої мови. Ми виступаємо проти русифікації, тобто спроби продовження політики деукраїнізації України.
Ми виступаємо на захист всіх мов, які потребують державної і громадської підтримки, зокрема тих,мов, народи яких не мають окремої державності: кримських татарів, гагаузів, ромів, караїмів, кримчаків.
Ми звертаємося до народу України творити осередки "Всеукраїнського Комітету на захист української мови" в кожному регіоні України, в кожному місті, і в кожному селі.

Ми не дамо знищити українську мову!
Дмитро _ 02.07.2012 10:47  Лінк
Чому мало робиться урядом для підтримки малих підприємств-виробників в металообробній галузі.
Ті підприємства, що тільки продають, а нічого не виробляють мають підтримку, а підтримати і дати можливість розвитку треба виробників, особливо в металообробній галузі.
Основна проблема- відсутність обігових коштів для технічного розвитку і створення нових робочих місць. Комерційні банки практично не кредитують виробника , та й відсотки непосильні для бізнесу.
Лена _ 02.07.2012 10:45  Лінк
Уважаемый Президент! Скажите, почему, когда Азаров объявляет о том, что медпрепараты подешевеют, они начинают дорожать( например от давления , для сердечников) ? Это что, такие шутки от Азарова?
Ігор Федорович _ 02.07.2012 10:41  Лінк
Все своє свідоме життя займаюсь забезпеченням безпеки держави. Як ніколи для України згадане питання є актуальним. Такі нинішні загрози безпеці України, як: "протягування" двомовності, системність корупції, соціальне розшарування суспільства, ігнорування конституції можновладцями, підлаштування сисеми національного законодавства під інтереси олігархів, на підставі здійсненого наукового їх аналізу, веде до розколу суспільства і держави, втрати суверенітету і державності в цілому. Що, як гарант Конституції, має зробити у першу чергу Президент України, щоб усунути згадані загрози і згадану небезпеку?
Юрій _ 02.07.2012 10:40  Лінк
Пане президент, скажіть будь ласка, чому держава не підтримує розвиток малого і середнього бізнесу який в багатьох країнах світу складає більшу частину ВВП? Чому в Україні дуже складна процедура сплати податків, непрозорий механізм надання дозволів, проведення тендерів?
ВІктор _ 02.07.2012 10:39  Лінк
А хіба щось нове Ви нам можете сказати, Вікторе Федоровичу? Будете говорити про зростання ВВП від якого українському народову нічого не перепадає, про ганебні пенсійну і податкову реформи? Про ганебну медичну реформу в якій обмежились лише скороченням медичних працівників і закриттям лікарень? Про успішне проведення ЄВРО 2012 в якому розкрадено значну частину коштів? Про виплату вкладів Ощадбанку СРСР, за які можна купити трохи більше як 100 грамів цукерок. Що нового можете сказати? Черговий популізм український народ втомився слухати.
Олександр Лисенко _ 02.07.2012 10:38  Лінк
Коли Гарант Конституції припинить порушення ст.84 Конституції України народними депутатами. (ст.84 Конституції України:- "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто.")
semen _ 02.07.2012 10:28  Лінк
как можно было превратить медицину в самую криминальную структуру в которой крутяться млрд.,не облагаемых налогом гривен .Где ваши глаза пан Президент.Меняете министров,а воз и ныне там.Полная импотенция в решении этого ключевого вопроса в жизни страны.