ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПЕРЕНЕСЕНО. ПРОДОВЖУЄМО ГОЛОСУВАННЯ!

Свой парень _ 02.07.2012 15:01  Лінк
1. Назвіть головні аспекти того, що Україну називають банановою руспублікою?!
2. Чому у Азарова э сторінка в ФБ, а у Вас немає?! Може, треба бути ближче до народу?!
3. Як Ви оцінюєте проведення Євро-2012?! Чи добудують в цьому році всі об"єкти, які планували завершити до Євро?! Траса Київ-Харків завершать чи ще чекати на покращення в 2015 році?!
Андрій _ 02.07.2012 14:54  Лінк
Віктор Федорович, чи вважаєте Ви нормальними дії Партії регіонів з Донбасу, яка опинившись у владі, всіляко намагається зафіксувати, а то й узаконити русифікацію України? Тобто влада робить все, щоб зберегти упосліджений стан української мови і не збирається повертати рідну мову українцям? То що влада є послідовником наших завойовників?!
Вадим _ 02.07.2012 14:42  Лінк
Уважаемый, Виктор Федорович!
Я военный пенсионер. Выслуги 32 года, из них календарными 25 лет. Звание майор. Получаю пенсию 1249 гривень. Увольнялся в 2008 году.
Вопрос, почему капитан, увольнявшийся раньше меня и имеющий 20 лет выслуги, имеет пенсию 2000 гривень, капитан 1800, а я 1249?
Галина _ 02.07.2012 14:37  Лінк
Доброго пане Президенте!
У мене до вас два запитання:
1. навіщо нашим народним депутатам довготривала відпустка, машини останньої моделі для обслуговування по робочим питанням, заробітна плата в розмірі 30 000 гривень, якщо вони працюють по 2-3 години в день, немає шкідливих умов праці і вони працюють не кожний день, коли є бажання чи коли "припекло, бо давно не був у Верховній Раді України" ?????
2. Чому за прогул під час сесії не позбавляють депутатського мандату??????? де дисципліна в Верховній Раді України???????
Нам, українцям, стидно за свого президента і за всіх чиновників, як провладних, так і з опозиції!!!
Вадим _ 02.07.2012 14:36  Лінк
Уважаемый, господин Президент!
Со всех страниц прессы, со всех телеэкранов компетентнейшие лица нам говорят, что они урезают и сокращают проверки частных предпринимателей, что колличество этих проверок будет снижено до максимально возможного уровня и частные предприятия и другие предприниматели вздохнут спокойно после набегов налоговых и других органов.
Это нас всех несказанно радует и вселяет надежду на будущее.
Но есть одно НО! Оно портит нам настроение и вселяет безнадежность в свое будущее.
Все просто: есть одна проверка налоговой, она прошла и предприятие отчиталось. Все вздохнули и начали! работать. Ан нет, тут приходит простое письмо из налоговой с требованием очередной проверки. Это не предписание, не плановая проверка, это просто письмо, но попробуй-ка откажи любимой фискальной службе. И понеслась опять проверка, остановилась работа и так далее...
КОКДА же это кончится и когда за такого рода деяния накажут виновных?
Заранее благодарен.
Ольга _ 02.07.2012 14:30  Лінк
Пане Президенте! Ви обіцяли, що українська буде єдиною державною мовою в Україні. Ви брехун? А партія регіонів - партія кремлівських окупантів?
Вадим _ 02.07.2012 14:29  Лінк
Уважаемый, Виктор Федорович! Скажите пожалуйста, до каких пор коллекторские компании, выкупившие долги населения на несколько десятков миллиардов гривень у банков, будут портить жизнь простых Украинцев? Не смотря на то, что в Украине ЗАПРЕЩЕНО!!!! передавать частную информацию третьим лицам, банки (практически все без исключения) нагло врут, что ничего никому не передавали, а звонящие или приезжающие в "гости" коллекторы это работники банков?
Кто и когда понесет УГОЛОВНОЕ наказание за подобный род деятельности и нарушение Конституции Украины?!
Заранее благодарен.
Недоумевающий _ 02.07.2012 14:23  Лінк
Сколько еще можно людям терпеть такую жизнь в государстве: нищенские зарплаты и пенсии, отвратительное обслуживание и сервис, наглость и хамство чиновников, политиков и миллиардеров с олигархами и властями, коррупция и воровство бюджетных средств властью и сотрудничающим с ней бизнесом, нищету специалистов с дипломами и богатство "двоешников" и т.д. и т.п.? Время то идет...не зная что будет после смерти - очень хочется нормально жить при этой жизни, а не отбывать ее как какой-то срок без всякой РЕАЛЬНОЙ перспективы.
Артур _ 02.07.2012 13:58  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович! Я сам член партии. Немного разочерован не в Вас...а в Вашем окружении. Но понимаю, что Вы не Гарри Потер и не имеете волшебную палочку. Тяжело проводить реформы когда народ не хочет понимать их...Но всеже Вы рискнули. Я из тех, кто не призирает Вас...я понимаю, что такое работать в разваленой экономике...но я так же верю..и надеюсь на то, что Партия регионов всеже будет спасать Украину...именно спасать. Ведь Виктор Федорович, Вы наш гарант... не подведите! Спасибо!
Миколай _ 02.07.2012 13:34  Лінк
Віктор Федорович, а скільки в місяць ви сплачуєте за газ та електроенергію? Чи є в вашої родині розрахункові книжки від Київгазу, горводоканалу та Київенерго?
Дякую за відповідь.
Василь _ 02.07.2012 13:32  Лінк
Пане президент, ходу звернутись до Вас із таким запитанням: пратія регіонів України, станом на даний час є найбільш впливовою партією України! І одним із її гасл є "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!" Я вже чув про те, що під час правління партії регіонів у Верховній раді, так зване "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ" для її членів та особисто для Вас та Ваших синів вже настало! А коли то "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ" настане для пересічного українця? Наперед дякую за відповідь.
Ярослав _ 02.07.2012 13:31  Лінк
Господин Президент, лично я нахожу Вашу политику исключительно провальной:
1. Жители не могут позволить себе брать кредиты на жильё и машины: средний процент кредита равен 15. Стоимость двухкомнатной квартиры на окраине города - 15000$. При доходе в 3000грн молодая семья себе может позволить выделять ежемесячно только 2000грн, т.к. нужно оплатить все налоги и что-то кушать, содержать ребенка.
Итого необходимо МИНИМУМ 122000грн, кредит на 5 лет и уже должны 213500грн (практически двукратный прирост). Разделив на 5 лет мы получаем, что семья должна оплачивать минимум 3560грн ежемесячно. Не находите это зверством?
Сколько зар.платы не поднимай - спекулянты всегда поднимут цены, так что может стоит ввести гос.кредитование? Или ограничить максимальный процент кредитования банкам? Германия выдаёт кредит своим жителям всего под 0,1% годовых; Россия (ипотека) - 2-3%; Украина - 15-20% и это с учётом того, что зар.плата россиянина 15-30тыс. рублей (3750-7500грн) с примерно такими же ценами. с ув
Mykola _ 02.07.2012 13:28  Лінк
Pane Prezudente, prozuvaycu za kordonom, mu bacemo i cyemo sco dymajyt pro Vas, pro vlady i pro Ykrainy. Cesno, nicoho dobroho. Cu informyyt Vas pro ce? I cu yvidomlyuete Vy sco do nas stavlatsja tak jak i do vas? A jak do Vas mu dymaem Vu tocno znaete. Pane Prezudente, nevze vam nehocutsa scob povazalu Vas, nas i Ykrainy? Jaksco hocete to sco vse Vu dlja cogo gotovi zrobutu i kolu? Povirte sco mu jak zvucajni lydu dlja cjoho robumo bahato. Putanna i dymku vid ysih moih dryziv i znajomyh jaki prozuvajyt za kordonom. Djakyem za vidpovid.
Андрій _ 02.07.2012 13:22  Лінк
Віктор Федорович, чи не вважаєте Ви нонсенсом, коли президент України, тобто Ви, не визнає штучно створений комуністичним режимом російської імперії голодомор геноцидом українського народу, адже відомо, що населення сільської місцевості, а саме тут проводились каральні акції по відбору їжі у населення, на 95% складали українці?
Егор _ 02.07.2012 13:20  Лінк
Считаете вы себя русским казаком?
Манівлець теодозія _ 02.07.2012 13:17  Лінк
,Манівець Теодозія – живу в селі Чорній Тисі Рахівського району Закарпатської області. м.0964946365
В кінці 2008 року мій будинок потрапив в район активного зсуву грунту, який не розгрузився і сьогодні.
За свої 82 роки життя - я вперше звернулася за допомогою до держави.
Знаю, що в таких випадках, які пов’язані з нанесенням шкоди природними стихіями – держава взяла на себе зобов’язання надавати допомогу. Тому вже три роки я терпеливо чекаю цієї допомоги, а будинок на очах продовжує руйнуватися: ерозія роз’їла стіни та підлоги будинку, взимку – температура в приміщенні становила 2 – 4 градуси, з приходом весни в будинку появилася вода, через підняття підземних вод – і щоденно потрібно було вичерпувати цю воду – по 70-80 відер на день; на сьогодні зсув впритул підійшов до будинку, і в будь який час – можна живцем бути похороненим. Час йде, вже – літо, якби виділялися гроші – хоча б частинами – ми своїми силами ( сусіди, родичі) побудували невеличке житло до зими.
Є висновки всіх служб: екологічної служби, водної служби, геологорозвідувальної служби, листи з МНС про негайне відселення з будинку. На початку 2009 року розроблений кошторис на будівництво нового будинку.
Моя переписка з різними органами виконавчої влади, вже вимірюється кілограмами.
За ці роки неодноразово зверталася за допомогою до місцевої, районної та обласної влади, писала 14 разів в Секретаріат Президента України та Адміністрацію Президента України, де моє питання стоїть на «К» ще з 2009 року. Дивує, що всі листи, які отримала за ці роки від Адміністрації Президента, написані – однаково – слово в слово, змінюється лише дата, та номер листа, просто формально, вже роки – всі мої листи пересилають на область. Але з області крім відповіді про те, що грошей не має, і не буде – я нічого не отримувала. Була на особистому прийомі в Радника Президента України та в заступника міністра МНС з даного питання, була на прийомі в заступника Глави адміністрації Президента України О.О. Рафальського - і всі казали що питання буде вирішуватися. Вже цього року написала чотири рази Прем’єр-Міністру М.Азарову - та він не бюрократ, бо ні на один із листів він не відповів, він взагалі не реагує на мої звернення. Розумію, що дешевше державі похоронити мене, чим виділити кошти на житло в 52 метри квадратні.
Хоча листи адресувала Вам, впевнена , що до Вас жоден не дійшов. Тому хочу запитати, - до кого в нашій державі можна звернутися, щоб на кінець хтось змилосердився над моєю старістю і бідою, бо в таких нелюдських умовах – більше жити не маю сил.
BASICа _ 02.07.2012 13:12  Лінк
Пане президент, чи не вважаєте Ви за доцільне перед законодавчим врегулюванням питання про використання регіональних мов в Україні прийняти закон про використання державної мови? За взірець можна взяти закон "О государственном языке Российской Федерации". Прийняття такого закону та закону про регіональні мови, що не суперечив би закону про державну мову, сприяли б зміцненню єдності країни.
Андрій В _ 02.07.2012 12:46  Лінк
Чи погоджуєтеся ви, Вікторе Федоровичу, з висновками Платона щодо питання як краще /ефективніше жити: справедливо та співпрацюючи за іншими, чи як зараз? Так як ваша поведінка/вчинки зовсім не стикаються з цим вселенським розумом, будь-ласка наведіть ваші роздуми та спростування по темі.
Підказка: Платон у своєму діалозі "Государство" довів, що справедливість є єдиною прогресивною та розвиваючою моделлю поведінки для людей та держав як утворень, що услуговують цій справедливості.
Андрій _ 02.07.2012 12:30  Лінк
Пане Президенте,
Коли в Україні буде введено обовязкове медичне страхування? , та коли Ви плануєте урізати бюджет на медицину, або направити його на покриття страховок для малозабезпечених, пенсіонерів, інвалідів, тоще?

Усім відомо що такого явища як безкоштовна медицина в Україні вже давно не існує, то може варто це визнати? Нащо виділяти бюджет, який банально розкрадається?

Ви як смілива людина, що може робити реформи, я вважаю, змогли би придумати щось у цьому напрямку.
Євгеній Луценко _ 02.07.2012 12:30  Лінк
Чи вважаєте ви справедливим, що парламентарі та чиновники Кабінету Міністрів України які мають дуже велику кількість пільг та велику заробітну плату отримують більше 30 000 грн матеріальної допомоги на рік з податків громадян. При тому що середня заробітна плата платника податків в Україні становить 3 000 грн ? Якщо так то, що ви збираєтесь в цим робити і коли ?