ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПЕРЕНЕСЕНО. ПРОДОВЖУЄМО ГОЛОСУВАННЯ!

Євген _ 03.07.2012 01:33  Лінк
Жодна реформа неможлива допоки не буде корупція каратись на рівні вбивства. На протязі всього часу існування СРСР стаття за хабар передбачала від 8 до вищої міри покарання і не передбачала помилувань та вільних поселень. Випадково? Це була, так звана, глуха стаття. Давали 8 років за 149 рублів хабаря. Чи усвідомлюєте Ви що корупція - ракова пухлина Держаного організму і з цього починати слід реформи?
Катерина _ 03.07.2012 00:54  Лінк
Скільки зараз у Києві коштує буханка хліба ?
Євген _ 03.07.2012 00:50  Лінк
Як Вам здається, чи достатньо у вас довіри Народу, щоб вирішувати такі питання як Мовне та Конституція?
Євген _ 03.07.2012 00:41  Лінк
Моя Теща - добрая женщина, проработав всю свою жизнь на гос. и иных предприятиях, уйдя на пенсию, через несколько лет с тяжелейшим инсультом попала в больницу на ул. Запорожца в Киеве в 1 неврологию. Полностью весь курс лечения, Лекарства, включая реанимацию, МРТ, и поездки на МРТ, (далеко не на спецтранспорте) вынуждены были покупать и финансировать далеко не очень состоятельные родственники из своих более чем скромных семейных бюджетов, отказывая себе во многом, это длится уже более чем полгода, конца и края не видно расходам, а нужно бы и на реабилитацию попасть, везде нужно платить. Вопрос: зачем нам такое Государство, если человек, попавший в беду никому не нужен и нет надежды ни на что? Что делают Гос. чиновники на своих местах за гос. счет, если ситуация не меняется и Гражданство Украины полностью потеряло смысл из за того, что социальных программ (кроме популистских) просто НЕТ?
Александр _ 03.07.2012 00:09  Лінк
Виктор Федырыч! Когда я, наконец, покращусь?
Світлана _ 03.07.2012 00:05  Лінк
Пане президенте!В мене є невеличке питання щодо нашої рідної мови.
Якого дідька Ви призначили міністром освіти ураинофоба Табачника, який (я не кажу вже про те, що він не знає української) гнобить нашу мову та нищить ії?Народ обрав вас, повірив Вам, а Ви несоромлячись вбиваєте країну!Бо немає мови-немає народу!
Семен _ 02.07.2012 23:49  Лінк
Вікторе Федоровичу. На сьогодні в Україні домінують дві точки зору на ваше президентство. Частина українців вважає, що Ви дбаєте про Україну, але Ваші радники Вас вводять в оману і дезінформують. Тому Ви не володієте інформацією про те, що насправді діється в Україні.

Інша частина вважає, що ви підібрали своє оточення заради того, щоб відгородитися і захиститися від українців. Зріст Ваших статків і статків Ваших наближених дає їм право вважати, що задача Ваших спікерів лише в тому, щоб заспокоювати пенсіонерів, які не мають можливості бачити реальний стан речей в нашій державі, а лише дивляться через призму викуплених ЗМІ.

На мою особисту думку, жоден із цих варіантів не дає права на звання "Гаранта Конституції". Я живу щасливим в цій країні не маючи паркана і охоронців.
А який варіант більше подобається Вам?
Влад _ 02.07.2012 23:44  Лінк
Золотой Вы наш Виктор Федорович, а какое вы имеете право занимать должность президента? Вы избирались по конституции 2004 года. Потом Кручу - Верчу...и действует конституция от 1996 года. Гарант оказывается не гарант. Смена конституциии без референдума это переворот!
Клавдия Савельевна _ 02.07.2012 23:40  Лінк
Виктор Фёдорович. почему Вас любят все женщины?
Михаил _ 02.07.2012 23:40  Лінк
Вы быстро бегаете?
Aleksandr _ 02.07.2012 23:39  Лінк
Виктор Фёдорович,как можно отдать Страну с 46 миллионным населением 10-12олигархам?И Вы хотите,чтобы Вас народ понял и поддержал?В стране отсутствует двигатель экономики -средний бизнес,без которого ни одна реформа не воплотится в жизнь.
Иван Нарошко _ 02.07.2012 23:14  Лінк
президент, дайте народу в каждом регионе выбирать начальника милиции и судью
Узаконте право народа быть вооруженными, чтобы иметь возможность защититься от всякой нечести.

Вот тогда и исчезнет коррупция и т.п. нечесть
uksare _ 02.07.2012 23:10  Лінк
У Вас ус отклеился.....
Сергій _ 02.07.2012 22:48  Лінк
На президентських виборах 2009 року В. Янукович та його партія регіонів дуже гучно критикували попередню владу (та й після їхньої перемоги продовжують займатись критиканством) і казали, що для соціальних виплат вони знають де взяти гроші, так що ж це за гроші, якщо кожні три місяці збільшують ці виплати на 7-15 грн. При Ю. Тимошенко про "тисячу" Азаров розпинався, що це популізм, а сам також вирішив зайнятися перед виборами тим же популізмом. Це що? Подвійні стандарти? Тоді за тисячу щось можна було купити, а тепер - два місяці сплатити за комунальні послуги. І що б пан президент не говорив про свої реформи, їх ніхто не збирається виконувати, вони зайшли у глухий кут. Все! Приїхали туди, звідкіль їдемо 10 років.
СКГ _ 02.07.2012 22:23  Лінк
Чи готові Ви, як лідер держави та політичний діяч абстрагуватися від інтересів усіх політичних сил, в тому числі рідної Вам Партії регіонів і не сприяти використанню адмінресурсу (в даному випадку замовчування фактів і "покриття" винних - одна з форм сприяння) для того, щоб забезпечити максимально прозоре і чесне волевиявлення восени цього року і як Ви у разі поразки "регіоналів" на цих виборах збираєтесь співпрацювати з більшістю, яка буде мати настільки кардинально протилежну від Вашої точку зору у всіх сферах суспільного життя, що буде домагатись Вашої якомога скорішої відставки? Вдячний за відповідь.
Віталій _ 02.07.2012 22:18  Лінк
Пане Президенте! Поясність, будь ласка, що спільного між медичною реформою, яка в країні масштабно проводиться владою на місцях і направлена, начебто, на покращення життя громадян, та суттєвим зменшенням чисельності населення України - за два померло понад 145 тисяч співвітчизників. То можливо країна рухається не тим, що треба шляхом? На Вашу думку, чому нині не працює медична реформа?
Заздалегідь дякую.
Forte _ 02.07.2012 22:10  Лінк
Когда, наконец, тех депутатов ВРУ, которые систематически пропускают свою работу, начнут увольнять с неё "за систематическое нарушение трудовой дисциплины", а тех, кто голосует ихними карточками (в отсутствие владельцев карточек), привлекать к уголовной ответственности за ПОДЛОГ? Или они уже не являются гражданами Украины и не несут ответственности по законам, которые САМИ же и создают?
Федя _ 02.07.2012 21:58  Лінк
Неужели люди не понимают, что все вопросы - это "глас вопиющего в пустыне". Этот "президент" даже и читать не может, а люди, которые "отвечают" за него, просто развлекаются над вопросами людей. Что толку, что кто-то "поплачет в жилетку", все вопросы напоминают холопьи челобитные боярам, а получается , как в басне - "а воз и ныне там". Никогда у нас, славян, не было справедливости, чтобы власть имущие кого-то услышали. Богатые никогда не поймут проблем бедных. НИКОГДА! К примеру, Вы знаете, что все эти Януковичи, Азаровы, Тигипки, Клюевы и им подобные имеют свои титулы дворянства ( понаделали себе ), гербы, усадьбы, холопов, их обслуживающих , охрану из голытьбы недоумков. Ничего Вам это не напоминает? В школе проходили крепостное право? И Вы, простые люди, без роду-племени, хотите чтобы рассматривали Ваши скуления? Хотите, чтобы они поделились с Вами ворованным у Вас же? Наивный народ, строчащий свои недовольства. Как Вы низко пали. Как Вы думаете, зачем в 1917 была Революция?Вспомните
Мрочкізм _ 02.07.2012 21:45  Лінк
Скількома іноземними мовами (окрім російської) Ви вільно володієте? Підкреслюю, саме вільно, а не зі словником/перекладачем і т.д. Твори яких класиків політичної думки Ви прочитали? Який стиль управління державою, на Вашу думку, є найбільш ефективним, враховуючи сучасні реалії та уроки історії? Як Ви розумієте поняття "совість", якщо розумієте його узагалі?
Андрій _ 02.07.2012 21:25  Лінк
Як ви думаєте, Табачник гарний чи розумний?