ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПЕРЕНЕСЕНО. ПРОДОВЖУЄМО ГОЛОСУВАННЯ!

Назар _ 03.07.2012 09:54  Лінк
Пане Президент, як минула влада була "західною", так і Ваша була і залишається "східно-українською". Чи можете Ви з цим погодитись і назвати причини, чому Вам не вдалось стати Президентом всієї України, а не тільки Донбасу?
Чи вірите Ви, що колись в Україні з'явиться влада, яка буде всеукраїнською, яка буде не роз'єднувати країну, а об'єднувати її? Чи готові Ви і Ваша партія стати такою владою і перестати заробляти голоси на питаннях, які нас роз'єднують?
Дякую.
Василь _ 03.07.2012 09:51  Лінк
Віктор Федорович, дивізом Вашої партії є "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!"
Давайте будемо відштовхуватись від конкретики: однокімнатна квартира в м. Дрезден (Німеччина) коштує 17000 тис. євро http://teplice-reality.eu/archives/1529 а однокімнатна квартира в м. Коломия, Івано-Франківської обл. (Україна) коштує 16000 тис. доларів США http://rio.if.ua/real-estate/id/10046/ Все ніби нічого, але є один важливий момент! Це рівень доходу та платоспроможність населення однієї держави та іншої. І де то так зване "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!"???
Полиит Ирене _ 03.07.2012 09:51  Лінк
Господин Президент,
Вы как чедовек верующий, несомненно живёте, придерживаясь 10 заповедей. Одна из них: "Относись к ближнему своему, как к самому себе".Скажите, Вы бы хотели, чтобы к Вам относились также, как Вы отнеслись к Вашим Визави, окажись вы на их месте.

Спасибо
Олександр _ 03.07.2012 09:49  Лінк
Коли панове від влади перестануть гратися питаннями, котрі розколюють українське суспільство і перейдуть до справ насущних, котрі дійсно потрібні українському громадянинові, а не те коли і як і з ким йому розмовляти???
Коли я зможу без сорому дивитися в очі своїм приятелям з нетакого вже далекого зарубіжжя (Польща, Німеччина) коли мова заходить про нашу шановну владу, і те як панове ви, в тому числі, пане президенте себе поводите, ставлячи себе на щабель вище від того ж народу, що як раз і вибрав вас???
Назар _ 03.07.2012 09:45  Лінк
Пане Президент.
Ви багато зробили для захисту і розвитку російської мови в Україні.
Чи буде щось зроблено для захисту і розвитку української мови? Чи є у Вас чи Вашого уряду якась програма, плани тощо?
Дякую.
Назар _ 03.07.2012 09:42  Лінк
Пане Президент, Ваш син за час Вашого президентства став мільйонером. Чи не здається Вам, що ці дві речі якось пов'язані і тут задіяні якісь корупційні схеми? Дякую.
Назар _ 03.07.2012 09:39  Лінк
Пане Президент, Ваш соратник Колєсніков в одному з інтерв'ю казав, що прикриватись попередниками можна один рік - далі вся відповідальність уже лежить на існуючій владі.
Чи згодні Ви з цим? Адже зараз на телебаченні активно крутять ролики, де всі сучасні проблеми Ви пояснюєте "помаранчевими". Чи отримаємо ми колись владу, яка готова взяти відповідальність на себе? Чи через наступні 4 роки Ви продовжуватимете звинувачувати в усьому "помаранчевих"? Дякую.
Яна _ 03.07.2012 09:12  Лінк
Не так давно депутати планували ввести податок на бездітність певно через те, що в Україні різко падає народжуваність. А не краще було б спершу забезпечити гідні умови для народження дитини: якісне медичне обслуговування, дитсадки, безпеку харчування та одяг, можливість придбання житла. Бо ж не народжують не тому що не хочуть, а потому что просто не можуть.
Бо кожен із свідомих батьків не наважиться народити дитину "внікуди".
Богдпн _ 03.07.2012 09:11  Лінк
Коли будуть виконуватися рішення судів по виплатах законних пенсій інвалідів-чорнобиля, чи це нова судова реформа?
Яна _ 03.07.2012 09:07  Лінк
Скажіть, чому зараз так складно реалізувати своє право за землю, відповідно до ст. 121 ЗК, яка говорить, що всі громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності?
Колись була колективізація, і у людей примусово забирали землю. Чому тепер держава її не повертає, коли про це прямо говориться в законі?
Ольга _ 03.07.2012 09:04  Лінк
Добрий день. Мене турбує питання про безкоштовне навчання у нашій країні. Зараз мені 16років і вже через рік я стану студентом. Моя мама мед.працівник, а тато водій швидкої медичної допомоги,якіі отримують по 1200-1400 гривень на місяць. Я також хочу стати медиком,але навчання коштує від 12 000 до 16 000 гривень на рік без проживання в гуртожитку, тому для нашої сім'ї це дуже велика сума,адже крім мене ще є молодший брат,якого також потрібно забезпечувати. А вступити на безкоштовне навчання без знайомств або хабаря неможливо. Дуже хотілося б почути вашу думку з цього приводу
olena _ 03.07.2012 08:45  Лінк
В мене до вас нема жодного запитання, все й так зрозуміло. Лишились одні побажання, але боюсь їх тут не надрукують.
просто украинец _ 03.07.2012 08:21  Лінк
Виктор Федорович!В Украине одна из самых низких зарплат на всей территории СНГ,а олигархи растут ,как на дрожах , когда вы построите свое "покращення вже сьогодни" и "почуете кожного" или это не для нас простых украинцев!!!!
Сергей Ратушняк _ 03.07.2012 07:29  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович, государства Украины уже нет!
1.ВРУ, КМУ, АПУ, ГПУ и др. высшые органы власти страны состоят из людей ненавидящих все украинское. И само существование Украины. И я пишу на общедоступном, а не рідною, оскільки боюся бути непочутим.
2. Все президенты, от Кравчука, уничтожали сами основы этого государства. От сдачи ядерного оружия, продажи на металолом всех флотов до ваучерной (кучмовской) приватизации, что привело к розграблению самих основ развития государства - ДЕНЕГ! Далее этот спрут (олигархия) перекроили под себя законы, генпрокуроров, министров,... и всех президентов, отрезая им "долю".
На сегодня 10-30 семей Украины имеют доходы больше бюджета страны. И все вывозится.
3. СБУ и Минобороны возглавили агенты Кремля (Путина), оттуда же движение "Украинский выбор" по производству "украинский Путин" по фамилии Медведчук. Зажравшиеся олигархи сдадут Вас даже за 5% сегоднешних доходов - лишь бы Путин (Медведчук) не отбирали все 100%.
Подумайте о себе и Украине
Илья _ 03.07.2012 07:15  Лінк
Виктор Федорович, а кто из Ваших сыновей станет "избранным всем народом" президентом после Вас?
Віктор _ 03.07.2012 07:06  Лінк
Чому Ви пане Президенте так швидко розбагатіли, а народ український за ваше президенство так швидко бідніє?
Ученый _ 03.07.2012 06:54  Лінк
Господин президент! Как вы относитесь к тому, что плагиат - это воровство, а тот кто совершил плагиат - вор?
Виталий _ 03.07.2012 06:32  Лінк
Здраствуйте, мне 47 лет. У меня родной язык русский. Я родом с Запорожья, мои родители и все мои предки раньше говорили на украинском, а меня отдали в русскую школу потому што тогда было государство для блага народа и они говорили что мне так будет легче устроитса в жизни потому что русский язык более лучше грамотный и везде пройдеш. Это был их добровольны выбор. А теперь разные фашисты мешают нам делать такой же свободный выбор грамотного русского языка, как раньше и переводять Пушкина на украинский, а это невозможно.
Виктор Федорович помогите, пожалуста, В.Колесниченко чтобы приняли языковой закон чтобы все люди могли как раньше свободно выбирать руский язык родным и в нашем городе не начинали фашисты говорить на украинском потому, что на нем надо говорить в селе, а в городе на нашем испоконо веков родном русском как Тарас Шевченко!
Екатерина _ 03.07.2012 05:51  Лінк
Верните поезд № 55/56 НИКОЛАЕВ - МОСКВА , проходящий через ХЕРСОН ! Не вижу экономии в том, что после реформы тепловоз из НИКОЛАЕВА тащит 3 вагона в ХЕРСОН и обратно, увеличивая время в пути на 6 часов! Так жет лишения г.Херсона - областного центра , МЕЖДУНАРОДНОГО поезда, и пристижности!
Ростик _ 03.07.2012 02:14  Лінк
Кожний Президент,який дає клятву на вірність Украінському народові,в першу чергу, видає указ про реформування збройних сил Украіни! Ви цьго не зробили. Чому?