ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПЕРЕНЕСЕНО. ПРОДОВЖУЄМО ГОЛОСУВАННЯ!

Изя _ 03.07.2012 15:11  Лінк
А, можно к Вам в гости ??
Изя _ 03.07.2012 15:10  Лінк
При каких обстоятельствах Вы уйдете ??
Фрункель _ 03.07.2012 15:05  Лінк
Чому ураїнська влада не діє за прикладом Росії, Польщі, Німеччини, Словаччини, ФРанції, США тощо, щоб підтримувати і розвивати консолідуючу країну державну мову?
/Алекс _ 03.07.2012 14:54  Лінк
Назвіть будь ласка країни Європи, президент яких провів кілька років у в'язниці в якості ув'язненного за кримінальний злочин?
Вікторія _ 03.07.2012 14:23  Лінк
Відкиньте всі свої недолугі обіцянки і почніть працювати Президентом, а не президентом (!) з чистого листа...Знайдіть в собі сили і дайте рішучий відпір корупції та хабарництву серед чиновників різного рангу, які на свої "чисті" зарплати, нажите майно вже не вписуються в рейтинги "Форбса"...Прокуратура, суди, міліція, податкова, СБУ - це справжній бюджет країни! Якщо навіть половину з них вивести на чисту воду, наша держава по економіці входитиме в п'ятірку заможних країн світу. Почніть із себе. Дякую.
Марина _ 03.07.2012 14:20  Лінк
Шановний пане Президент, коли в Украiнi буде нормальний iнсулiн?
Ростик _ 03.07.2012 14:11  Лінк
Віктор Янукович! Європейський суд з прав людини визнав Луценка полічним в"язнем. Яке буде ваше рішення по цьому питанню. Що,ви,збираєтесь робити дальше?
Рахів _ 03.07.2012 14:00  Лінк
В місті Рахів Закарпатської області мешканці 5 ти-поверхових будинків до 1985 року використовували привізний газ, що зберігався в резервуарах та централізовано подавався до квартир. У зв’язку з відсутністю понад 20 років газу майже у всіх квартирах мешканці до газових плит самовільно підключили газові балони – і доки не зірветься один із будинків – діла до нас нікому не буде. Бо в нашій державі тільки аварії з людськими жертвами приводять до того, що появляються представники влади, і роблять вигляд що співчувають, і що мають намір допомогти – особливо коли поруч телевізійні камери.
Ми живемо на пороховій бочці, і це десятки тисяч людей – серед них і діти. Іншого виходу не має. Вже чотири роки в Кабінеті Міністрів України стоїть на затвердженні технічна документація про переведення міста на електроопалення. Тоді б електроенергія коштувала дешевше?
Скажіть, як можна вкластися в 150 кВТ ліміту, якщо для підігріву води, для приготування їжі, для прання, для обігріву квартири ми використовуємо електроенергію, і взимку виходять космічні суми ? Все ж тепер електричне - електрочайники, пральні машини, електрообігрівачі, мікрохвильові печі, телевізори, комп’ютери та ін.. А ще планується восени наступне підвищення цін на електроенергію? Чому в третьому тисячолітті, такий принизливий ліміт на електроенергію – радите повертатися до керосинових ламп? Чи замерзати в холодних і темних квартирах? І коли місто буде переведене на електроопалення, надіємося, що скоріше чим станеться чергова аварія.
tetyna _ 03.07.2012 14:00  Лінк
за годы разрухи в Украине миллионы трудоспособного населения выехало работать за границу и продолжает выезжать где работает легально по контракту . предусматривается ли в Украине принятие закона , который бы при выходе на пенсию учитывал годы , проработанные за границей, в стаж работы , как это делают цивилизованные страны во всём мире?что лично делает президент , чтобы убедить граждан Украины ,не покидать свой дом и своих детей, и выезжать на чужбину на заработки?
Дмитро _ 03.07.2012 13:55  Лінк
Шанований наш Вікторе Федоровичу. Ви постійно наголошуєте на тому, що вина за високу ціну на газ, за якою нам його продає РФ, лежить на колишньому прем'єр-міністрі Ю.Тимошенко. Після підписання Харківських Угод Ви відповідно підтвердили ж попереднє утворення ціни на газ + ще "здали" стратегічний важель у політиці України з Росією, а саме питання базування Чорноморського Флоту РФ. Чи готові Ви понести кримінальну відповідальність за ці рішення відповідно за аналогією права, яка діє в Україні???
почему _ 03.07.2012 13:53  Лінк
почему вот уже который день не могу отдать свой голос за вопрос "Ivan _ 28.06.2012 14:59 Лінк
В Інтернеті дуже багато людей шукають грощі на лікування своіх дітей. Дитяче життя коштує декілька десятків тисяч доларів. Скажіть будьласка, як Держава може в таких обставинах витрачати грощі на щось інше (не важливо що)? Як можна витрачати грощі на щось, знаючи що це щось, коштує життя дитини? Наприклад, як можна будувати вертолітну площадку знаючи, що замість неї можна було врятувати декілька діточок?" Проверьте, пожалуйста. Количество засчитанных за ворос голосов не меняется несколько дней.
Kozak _ 03.07.2012 13:46  Лінк
Що зробить Президент для виконня останнього рішення ЄСПЛ у справі Луценка та недопущення відповідних порушень в майбутньому?
Ирина _ 03.07.2012 13:44  Лінк
Господин президент. Почему у инвалидов детства 1 группы нет льгот по оплате коммунальных услуг?
Александр _ 03.07.2012 13:36  Лінк
Уважаемый Президент. В 2006 году мою должность продали, меня соответственно незаконно уволили. На протяжении последних 6-ти лет я пытался восстановить своё право на существование, однако столкнулся, как и многие мои земляки с полным безпределом начиная с судей и заканчивая правоохранительными органими. А по сути - это просто клоуны и продажные выродки. Продав мою должность (незаконность увольнения я доказал в суде местном и Аппеляционном) эти выродки плюнули на Конституцию и оставили без средств существования многодетную семью. Вопрос ; Вам что мешает ликвидировать эту бандитскую систему? Иначе мы ликвидируем её сами вместе с Вами.
Тезка _ 03.07.2012 13:28  Лінк
Вікторе Федоровичу, якщо відповіді на запитання, що лежать перед Вами, написані Вашими помічниками, посміхніться глядачам :) і ми всі це зрозуміємо.
ЛЮДИНА _ 03.07.2012 13:23  Лінк
КОЛИ, ЦЕ СКІНЧИТЬСЯ? КОЛИ ВАШИ ПРИХВОСТНІ ЗАКІНЧАТЬ ЦЕЙ ДЕРІБАН,З КОЛИ ВИ ВЖЕ СТАНЕ ТЕ ГІДНОЮ ЛЮДИНОЮ ТА С ЧЕСТЮ ПІДЕТЕ У ВІДСТАВКУ. ДУЖЕ БАГАТО КОЛИ... НА ЯКІ НЕ МАЄ ВІДПОВІДІ НЕ ВІД ВАС НЕ ВІД ВАШОЇ ЧЕЛЯДІ...
Я ВПЕВНЕНИЙ ЩО ЦЕ ПИТАННЯ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ВІДПОВІДІ ЯК І БАГАТО ІНШИХ "НЕВДОБНИХ" ДЛЯ ВАС ЗАПИТАНЬ!!!!
Игорь _ 03.07.2012 13:22  Лінк
Когда Вы УЙДЕТЕ?
Gamaliya _ 03.07.2012 13:17  Лінк
З якою метою ви стали президентом?

99,99% лююдей вважають, що заради особистого збагачення (небезпідставно).

Невже ви не розумієте, що це абсолютно програшна мотивація?
Історія довела це багато разів. Винятків не буває.
Олег Николаевич _ 03.07.2012 13:14  Лінк
В конце 2009г. Евросуд принял пилотное решение по жалобе к Украине гр.Иванова. и признал что граждане Украины фактически лишены права на судебную защиту, а власти ничего не делают для исправления ситуации. Почему по данному факту не возбуждено уголовное дело и никто не сидит за это в тюрьме.?... После каждого ежегодного доклада Уполномоченного по правам человека- можно возбуждать десятки уголовных дел - это не делается. Почему?.. Почему очень хорошо работают законы направленные против людей, и не действуют те которые направлены в их защиту?. Почему так, и когда Вы будете нести ответственность за это?
John Millington _ 03.07.2012 13:14  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович. Вчера в своем вступительном слове к ежегодному посланию парламенту Вы заявили, что главным тормозом на пути претворения Ваших реформ в нашу жизнь являются инерция и коррумпированные бюрократические группировки чиновников (региональные и отраслевые), окопавшиеся, как можно понять из ваших слов, во властных коридорах. Иными словами, чистой воды криминал. Кому, как не Вам, знать, что любое бандформирование живет по понятиям и имеет хорошо отлаженную иерархическую структуру во главе с "паханом". И вряд ли наши коррумпированные чиновничьи группировки составляют исключение, пребывая в свободном плавании. Хотелось бы знать, Вы уже отдали распоряжение генпрокурору Пшонке и прочим компетентным органам найти и обезвредить главного "пахана" этой бюрократической ОПГ? И если "нет", то почему?