ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПЕРЕНЕСЕНО. ПРОДОВЖУЄМО ГОЛОСУВАННЯ!

Хальський Валерій Григорович _ 03.07.2012 16:38  Лінк
Вельмишановний пане Президенте! Я є Вашим прихильником та членом Партії регіонів! Крім того я є інвалідом війни 3 групи та пенсіонером МВС України. Мій вік 51 рік, за фахом я юрист, спеціалізація прокурорсько-слідча. Крім МВС, я ще працював у прокуратурі м.Одеси, маю класний чин - молодший радник юстиції. В теперішній час не працюю, але бажаю працювати за своєю спеціальністю, фахом та освітою, а саме в прокуратурі. Можете Ви мене влаштувати на роботу в прокуратуру?
zoriana _ 03.07.2012 16:38  Лінк
Пане Президенте, чи не думали Ви полишити нинішню посаду та серйозно зайнятися письменництвом? Адже, судячи з безпрецедентного гонорару у 16,4 млн. грн., який Ви отримали за останній Ваш літературний доробок, це у Вас виходить значно краще, ніж керувати країною. До того ж, і платять значно більше, ніж зарплатня державного службовця, і відповідальність значно менша. Та й критикувати Вас будуть лише Ваші читачі, а не мільйони украхнців, вражені "покращенням життя", що їх спіткало із Вашим правлінням.
Игорь _ 03.07.2012 16:32  Лінк
Улыбнул" один из постов на сайте :
"Приснился мне сон...
что каждый гражданин решил выразить лично свою признательность каждому мусору и его родным, которых знает. Начали биться стекла в квартирах ментов, начали царапаться и гореть джипы судей и прокуроров. Дети и жены гаишников бояться выходить на улицу потому, что каждый считает своим долгом в них плюнуть и толкнуть отпрысков грабителей своего народа. В стоящих в городе гаишников каждый старается бросить камень. Трусливые жадные менты массово увольняются, а на смену им приходят те, кому нечего бояться, кто не собирается грабить свой народ и вызывать на себя его ненависть. Хороший был сон."
Катерина _ 03.07.2012 16:30  Лінк
Шановний пане Янукович! Працую на держслужбі понад 6 років. Підскажить, будь-ласка, коли підвищать заробітну платню державним службовцям на рівні головних спеціалістів, які отримують приблизно 1000 грн. Як при наших умовах жити з такими грошами?
Дякую
Роман _ 03.07.2012 16:27  Лінк
Пан Президент.
Якщо влада утискає права та неефективно використовує бюджетні кошти, навіщо платити такій владі гроші?
Якщо влада в Україні АНТИукраїнська вважаю доцільним не платити цій владі податки.
Якщо Вам знайома Пані Логіка, чи логічна моя пропозиція?
Микола _ 03.07.2012 16:26  Лінк
Що Ви особисто і ваші соратники будете робити в день інавгурації Юлії Тимошенко?
egor _ 03.07.2012 16:25  Лінк
пане президенте Вас , совість не мучає за те що ви збрехали вашим виборцям шахтарям Чорнобільцям ,що ваша партія обікрала дітей війни котрім обіцяли велікіє блага і ваш колега по партії Петро Мельнік разом с адвокатами сдерли у людей по 500 гривен за заяви в суди гарантуючи повні виплати . Мабуть він взяв приклад з Вас я обіцяю но гарантувати можу тількі на словах .
Віктор _ 03.07.2012 16:25  Лінк
Нема глузду щось питати, буде краще взагалі проігнорувати прес конференцію.
Патріот України _ 03.07.2012 16:21  Лінк
Віктор Федорович! Зрозуміло, що скільки знаєш мов - тільки ти людина. Але невже невідомо Вам, що нема мови - нема країни? Ви зробили величезну помилку.
Олександр _ 03.07.2012 16:07  Лінк
Пане Президент! Чому у вас така велика охорона? Ви бої тесь народу? Беріть приклад з Ангели Меркель! Коли ВИ і ваші чиновники будуть жити і працювати так, тоді і українці будуть жити добре.
Анатолій Петрович _ 03.07.2012 15:59  Лінк
Сьогодні опубліковарно рішення Європейського суду по Луценку , хотілося б знати коли на воля вийдуть політичні вязні - Луценкл, тимошенко та інші і коли покарають винних в цьому "шабаші"
Владимирович _ 03.07.2012 15:54  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович, будучи избранным, волей народа, на этот высокий пост, Вы торжественно присягали на верность Украине, обязуюсь при этом всеми своими делами отстаивать суверенитет и независимость Украины, заботиться о благе Отчизны и благосостоянии Украинского народа. Отстаивать права и свободы своих граждан, соблюдать Конституцию и законы Украины, исполнять свои обязанности в интересах всех соотечественников… В этом присягались, и Ваши предшественники. Кто или что постоянно мешает всем Вам выполнять свои обещания, почему народу Украины с каждым годом становиться жить все хуже и хуже …? Буду благодарен за честный ответ. С уважением, Василий Владимирович.
Орест _ 03.07.2012 15:46  Лінк
Ви особисто перед тим, як стати Президентом, обіцяли Українському народу, що Ваша "команда професіоналів" домовиться з російськими партнерами про найвигіднішу ціну на газ. В результаті ми отримали вдвічі вищу ціну на газ і сумнівні умови, щодо базування Чорноморського флоту РФ. У всьому винні "помаранчеві", чи є, можливо, якісь об'єктивні причини?
Павло _ 03.07.2012 15:40  Лінк
Пане Президенте, у мене запитання у зв"язку з рішенням Європейського Суду щодо Ю. Луценка. Україна не може його не виконати, а, отже, Україна має сплатити компенсацію Луценку у 15 тисяч євро. Ті гроші буде виплачено за рахунок платників податків. Чи не вважаєте Ви, що не зовсім порядно аби за порушення прав Ю. Луценка конкретними посадовими особами платили багато законослухняних платників податків. Можливо, нехай компенсацію буде стягнено із конкретних осіб, котрі винні у порушенні прав Луценка? Дякую за відповідь!
олена _ 03.07.2012 15:39  Лінк
Український Президенте! Кількома мовами Ви володієте і чи поважаєте рідну мову?
Іван _ 03.07.2012 15:29  Лінк
Ми затягли пояски і взяли в руки лопати але покращення так і не відчули.
Що ми робимо не так?
олег яценко _ 03.07.2012 15:27  Лінк
Господин президент, осознали ли вы, что допустили ошибку, когда дали команду возбудить уголовные дела на своих политических оппонентов? Только не говорите, что вы здесь не при чем, это будет выглядеть очень не убедительно.
Юрий Безбородов _ 03.07.2012 15:25  Лінк
Когда начнется реальная работа по борьбе с коррупцией?
Галина Зэх _ 03.07.2012 15:24  Лінк
Виктор Федорович,почему в Украине за время вашего президентства не сделаны шаги по борьбе с коррупцией и тотальным взяточництвом?Почему не создан специальный отдел при вашем непосредственном кабинете по борьбе с коррупцией и взяточництвом? Существующие силы в Украине по борьбе с коррупцией мертвы.Украина находится в позорном состоянии коррупции и тотального взяточництва. Ежели вы собираетесь бороться с коррупцией и взяточництвом то каким способом и когда? Ведь ваша бездеятельность,-- это помощ преступникам с белыми воротничками, позор Украине, очень сложная жизнь народу, а также крушение идеалов в молодых, умных, способных людях!
Максим _ 03.07.2012 15:11  Лінк
Вікторе Федоровичу,
Ви обіцяли "покращення життя вже сьогодні", і воно для Вас настало, Україна для яких саме людей - бачимо у форбсах. По-перше, дякую, що не збрехали, а по-друге, Ви стали наочним прикладом того, що мрії здійсненні. Життя вдалося?