Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Парламент і коаліція
Сергій _ 03.07.2012 18:27  Лінк
Шановний пане Президенте!

А чи не було у Вас думки розпустити такий парламент, який паразитує на власному народові?
Ні культури поведінки , ні турботи про Державу, ні власної поваги, ні компетентності ( останній Закон про мови, підготовлений невідомо ким ), ні совісті.
Дякую.
Назар _ 03.07.2012 09:54  Лінк
Пане Президент, як минула влада була "західною", так і Ваша була і залишається "східно-українською". Чи можете Ви з цим погодитись і назвати причини, чому Вам не вдалось стати Президентом всієї України, а не тільки Донбасу?
Чи вірите Ви, що колись в Україні з'явиться влада, яка буде всеукраїнською, яка буде не роз'єднувати країну, а об'єднувати її? Чи готові Ви і Ваша партія стати такою владою і перестати заробляти голоси на питаннях, які нас роз'єднують?
Дякую.
Назар _ 03.07.2012 09:39  Лінк
Пане Президент, Ваш соратник Колєсніков в одному з інтерв'ю казав, що прикриватись попередниками можна один рік - далі вся відповідальність уже лежить на існуючій владі.
Чи згодні Ви з цим? Адже зараз на телебаченні активно крутять ролики, де всі сучасні проблеми Ви пояснюєте "помаранчевими". Чи отримаємо ми колись владу, яка готова взяти відповідальність на себе? Чи через наступні 4 роки Ви продовжуватимете звинувачувати в усьому "помаранчевих"? Дякую.
СКГ _ 02.07.2012 22:23  Лінк
Чи готові Ви, як лідер держави та політичний діяч абстрагуватися від інтересів усіх політичних сил, в тому числі рідної Вам Партії регіонів і не сприяти використанню адмінресурсу (в даному випадку замовчування фактів і "покриття" винних - одна з форм сприяння) для того, щоб забезпечити максимально прозоре і чесне волевиявлення восени цього року і як Ви у разі поразки "регіоналів" на цих виборах збираєтесь співпрацювати з більшістю, яка буде мати настільки кардинально протилежну від Вашої точку зору у всіх сферах суспільного життя, що буде домагатись Вашої якомога скорішої відставки? Вдячний за відповідь.
Forte _ 02.07.2012 22:10  Лінк
Когда, наконец, тех депутатов ВРУ, которые систематически пропускают свою работу, начнут увольнять с неё "за систематическое нарушение трудовой дисциплины", а тех, кто голосует ихними карточками (в отсутствие владельцев карточек), привлекать к уголовной ответственности за ПОДЛОГ? Или они уже не являются гражданами Украины и не несут ответственности по законам, которые САМИ же и создают?
Achilles _ 02.07.2012 20:21  Лінк
Як на вашу думку- чи правильно поводять себе депутати в парламенті при голосуванні,чи тим вони займаються,чи повинні вони й надалі переглядати,що нового в інтернеті,спілкуватися з коханками по смс повідомленні,чи повинні віддавати свої картки коли самі не збираються йти на роботу,і найголовніше- чи повинна Партія Регіонів голосувати ЗА,коли Чечетов піднімає руку і ПРОТИ,коли Чечетов махає ПРОТИ?
Галина _ 02.07.2012 16:17  Лінк
Доброго дня пане Президенте!
У мене до Вас наступні питання:
1.чому наші високопосадовці їздять на "народних" автомобілях самих дорогих моделей та марок? невже для пересування по місту потрібно саме такі машини? Деу матіс, сузукі свіфт, фольксваген жук (це не реклама, це приклади маленьких і зручних моделей) набагато зручніші для пересування по місту в час пік.
2.Чому для того, щоб кудись проїхати перекривають всі вулиці, цим самим створюючи пробку на 2 години вперед?
3. Чому батько з хворим немовлям в машині по дорозі до лікарні має чекати 30 хв дорогоцінного часу, поки проїдуть високопосадовці?
4. І нарешті питання-пропозиція для вирішення поставлених вище питань: чому високопосадовці не можуть пересуватись по місту на велосипедах (практика Швеції), на міському транспорті (практика Німеччини) ?
Ярослав _ 02.07.2012 16:08  Лінк
Зачем в парламенте 450 депутатов, если всё равно голосуют за то, что выгодно бизнесу, купившему их с потрохами?
1. Сократить до 100 человек, урезать зар.плату до 5000грн и отменить выплаты "на отдых".
2. Продать весь автопарк и купить ЗАЗ Forza у господина Васадзе по цене, которую он ломит за свою продукцию. Когда вы поймёте, что опасаетесь за свою жизнь в этом т/с (машиной это трудно назвать) указом отменить все субсидирование ЗАЗ и спустить их цены до реальных 4000 - 5000$.
3. Провести зачистку исполнительной ветви власти от быдла или бравую милицию начнут чистить жители. Накал масс уже присутствует в желтой области...
4. Передать вертолёт и площадки больнице - там он нужнее.
5. Освободившиеся ресурсы (порядка 10млрд $) отправить на погашение долга МВФ, газа и укрепления гривны.
6. Поднять прожиточный минимум до 2500грн, ибо на вашу 1017грн хватит только оплатить комуналку в зимний период да хлебушка купить.
Reki _ 02.07.2012 15:04  Лінк
Виктор Федорович, насколько велики наши шансы увидеть вас вместе с Вашей партией в коалиции с партией Наташи Королевской после выборов, когда она пройдет в парламент? Судя по социологическим опросам у Натальи большой финансовый потенциал, практически на уровне партии регионов.
Галина _ 02.07.2012 14:37  Лінк
Доброго пане Президенте!
У мене до вас два запитання:
1. навіщо нашим народним депутатам довготривала відпустка, машини останньої моделі для обслуговування по робочим питанням, заробітна плата в розмірі 30 000 гривень, якщо вони працюють по 2-3 години в день, немає шкідливих умов праці і вони працюють не кожний день, коли є бажання чи коли "припекло, бо давно не був у Верховній Раді України" ?????
2. Чому за прогул під час сесії не позбавляють депутатського мандату??????? де дисципліна в Верховній Раді України???????
Нам, українцям, стидно за свого президента і за всіх чиновників, як провладних, так і з опозиції!!!
Євгеній Луценко _ 02.07.2012 12:30  Лінк
Чи вважаєте ви справедливим, що парламентарі та чиновники Кабінету Міністрів України які мають дуже велику кількість пільг та велику заробітну плату отримують більше 30 000 грн матеріальної допомоги на рік з податків громадян. При тому що середня заробітна плата платника податків в Україні становить 3 000 грн ? Якщо так то, що ви збираєтесь в цим робити і коли ?
rastaban _ 02.07.2012 11:35  Лінк
Пане Президент! Ви являєтесь Гарантом Конституції. На Ваших очах ця Конституція грубо порушується, наприклад, голосування в парламенті за кількох депутатів. Є фото і відео підтвердження, коментарі журналістів і самих депутатів. Запитання. Чи будете Ви, як Гарант Конституції, виправляти цю ситуацію. Як? І коли?
Олександр Лисенко _ 02.07.2012 10:38  Лінк
Коли Гарант Конституції припинить порушення ст.84 Конституції України народними депутатами. (ст.84 Конституції України:- "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто.")
Костянтин Олександрович Бараненко _ 01.07.2012 20:11  Лінк
Шановний Вікторе Федоровичу!
Чи потрібні внутріпартійні праймеріз за класичними західними, а не "Единоросівськими" стандартіми для Партії Регіонів?
Яка Ваша особиста позиція як Почесного Лідера Партії Регіонів у питанні проведення відкритих для ЗМІ внутріпартійних праймеріз при висуванні кандидатів у мажоритані округи і при формуванні виборчого списку? Адже без праймеріз рядови члени Вашоїх паотії фактично усунути від висування кандидатів і зовсім не зрозуміло чи не за таємні грошові внески і корупціні вчинки верхівка висуває кандидатів у депутати?

З повагою, член політичної партії "Наша Україна"
м.Дніпропетровськ
Павло Садоха _ 01.07.2012 17:52  Лінк
Чи Ви віддаєте собі звіт з того, що українських громадян, які проживають у вільних демократичних державах ЄС, а, отже, на власному досвіді оцінили прерогативи Євроінтеграції, позбавили конституційного права повноцінно брати участь у виборах до Верховної Ради України, штучно відмежувавши від впливу на політику в Україні. І тепер для частини українців, які не довіряють жодній політичній партії в Україні, не матиме змісту брати участь у виборах, оскільки обирати свого предстваника по мажоритарній системі вони не зможуть.
Віталій _ 01.07.2012 09:21  Лінк
Пане президенте,у випадку перемоги опозиції до ВР і оголошенні вам імпічменту,чи залишите ви свою посаду???