Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Парламент і коаліція
Сергій _ 03.07.2012 18:27  Лінк
Шановний пане Президенте!

А чи не було у Вас думки розпустити такий парламент, який паразитує на власному народові?
Ні культури поведінки , ні турботи про Державу, ні власної поваги, ні компетентності ( останній Закон про мови, підготовлений невідомо ким ), ні совісті.
Дякую.
Юрист _ 27.06.2012 16:28  Лінк
За яким правом Партія Регіонів спотворила за допомогою тушок вибір народу на останніх парламентських виборах? І за яким право суд відміняє цілі розділи Конституції ухвалені Конституційною більшістю?
Костянтин _ 27.06.2012 16:41  Лінк
Чому Ви - почесний голова Партії регіонів та гарант Конституції - не вживаєте заходів щодо забезпечення індивідуального голосування народними депутатами?
Олександр Лисенко _ 02.07.2012 10:38  Лінк
Коли Гарант Конституції припинить порушення ст.84 Конституції України народними депутатами. (ст.84 Конституції України:- "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто.")
Галина _ 02.07.2012 16:17  Лінк
Доброго дня пане Президенте!
У мене до Вас наступні питання:
1.чому наші високопосадовці їздять на "народних" автомобілях самих дорогих моделей та марок? невже для пересування по місту потрібно саме такі машини? Деу матіс, сузукі свіфт, фольксваген жук (це не реклама, це приклади маленьких і зручних моделей) набагато зручніші для пересування по місту в час пік.
2.Чому для того, щоб кудись проїхати перекривають всі вулиці, цим самим створюючи пробку на 2 години вперед?
3. Чому батько з хворим немовлям в машині по дорозі до лікарні має чекати 30 хв дорогоцінного часу, поки проїдуть високопосадовці?
4. І нарешті питання-пропозиція для вирішення поставлених вище питань: чому високопосадовці не можуть пересуватись по місту на велосипедах (практика Швеції), на міському транспорті (практика Німеччини) ?
Ярослав _ 02.07.2012 16:08  Лінк
Зачем в парламенте 450 депутатов, если всё равно голосуют за то, что выгодно бизнесу, купившему их с потрохами?
1. Сократить до 100 человек, урезать зар.плату до 5000грн и отменить выплаты "на отдых".
2. Продать весь автопарк и купить ЗАЗ Forza у господина Васадзе по цене, которую он ломит за свою продукцию. Когда вы поймёте, что опасаетесь за свою жизнь в этом т/с (машиной это трудно назвать) указом отменить все субсидирование ЗАЗ и спустить их цены до реальных 4000 - 5000$.
3. Провести зачистку исполнительной ветви власти от быдла или бравую милицию начнут чистить жители. Накал масс уже присутствует в желтой области...
4. Передать вертолёт и площадки больнице - там он нужнее.
5. Освободившиеся ресурсы (порядка 10млрд $) отправить на погашение долга МВФ, газа и укрепления гривны.
6. Поднять прожиточный минимум до 2500грн, ибо на вашу 1017грн хватит только оплатить комуналку в зимний период да хлебушка купить.
Галина _ 02.07.2012 14:37  Лінк
Доброго пане Президенте!
У мене до вас два запитання:
1. навіщо нашим народним депутатам довготривала відпустка, машини останньої моделі для обслуговування по робочим питанням, заробітна плата в розмірі 30 000 гривень, якщо вони працюють по 2-3 години в день, немає шкідливих умов праці і вони працюють не кожний день, коли є бажання чи коли "припекло, бо давно не був у Верховній Раді України" ?????
2. Чому за прогул під час сесії не позбавляють депутатського мандату??????? де дисципліна в Верховній Раді України???????
Нам, українцям, стидно за свого президента і за всіх чиновників, як провладних, так і з опозиції!!!
Forte _ 02.07.2012 22:10  Лінк
Когда, наконец, тех депутатов ВРУ, которые систематически пропускают свою работу, начнут увольнять с неё "за систематическое нарушение трудовой дисциплины", а тех, кто голосует ихними карточками (в отсутствие владельцев карточек), привлекать к уголовной ответственности за ПОДЛОГ? Или они уже не являются гражданами Украины и не несут ответственности по законам, которые САМИ же и создают?
Kuguar _ 27.06.2012 19:48  Лінк
Яку суму отримала Королевська за створення клону-партії для відбору голосів опозиції на майбутніх виборах?
rastaban _ 02.07.2012 11:35  Лінк
Пане Президент! Ви являєтесь Гарантом Конституції. На Ваших очах ця Конституція грубо порушується, наприклад, голосування в парламенті за кількох депутатів. Є фото і відео підтвердження, коментарі журналістів і самих депутатів. Запитання. Чи будете Ви, як Гарант Конституції, виправляти цю ситуацію. Як? І коли?
Євгеній Луценко _ 02.07.2012 12:30  Лінк
Чи вважаєте ви справедливим, що парламентарі та чиновники Кабінету Міністрів України які мають дуже велику кількість пільг та велику заробітну плату отримують більше 30 000 грн матеріальної допомоги на рік з податків громадян. При тому що середня заробітна плата платника податків в Україні становить 3 000 грн ? Якщо так то, що ви збираєтесь в цим робити і коли ?
Dariya _ 27.06.2012 23:10  Лінк
За "руїну та безлад" в країні : На яку міру покарання ви заслоговуєте...?
Nadia _ 27.06.2012 21:12  Лінк
Коли ви станете "папєрєднікамі"?
Назар _ 03.07.2012 09:39  Лінк
Пане Президент, Ваш соратник Колєсніков в одному з інтерв'ю казав, що прикриватись попередниками можна один рік - далі вся відповідальність уже лежить на існуючій владі.
Чи згодні Ви з цим? Адже зараз на телебаченні активно крутять ролики, де всі сучасні проблеми Ви пояснюєте "помаранчевими". Чи отримаємо ми колись владу, яка готова взяти відповідальність на себе? Чи через наступні 4 роки Ви продовжуватимете звинувачувати в усьому "помаранчевих"? Дякую.
Лариса _ 27.06.2012 20:21  Лінк
Виктор Федорович, уберите из партии людей, несущих абсолютно отрицательное отношение к вам- это
Колесниченко, Богословская, Чечетов, Табачник. Говорю вам, как живущая среди народа, не верьте тем, кто говорит обратное, их ненавидят до такой степени, что ваша партия потерпит крах, посмотрите любую передачу, только они открываю рот- уровень поддержки падает до нуля. Не трогайте нашу мову,
мы, уроженцы и жители Донбасса плохо знаем украинский, но наши дети учат его и будут ненавидеть всех, кто что-либо сделал против, ведь это очень простые истины, они лежат на поверхности, ВАС ПОДСТАВЯТ, если вы подпишете этот закон, мы возненавидим Россию навсегда, а вместе с нею и тех, кто приложил к этому руки. Нас никто не ущемляет, мы говорим кому на каком языке удобно. Уберите Колесниченко , это ваше падение рейтинга каждый день.
Олександр _ 27.06.2012 19:47  Лінк
Скільки грошей Ви запланували вкласти у фальсифікування, каруселі, підкуп виборців....на наступних виборах до Верховної Ради?