Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Соціальні питання
Романко _ 03.07.2012 17:32  Лінк
Вікторе Федоровичу, скажіть,будь ласка, скільки коштує Ющенко?
Хальський Валерій Григорович _ 03.07.2012 16:38  Лінк
Вельмишановний пане Президенте! Я є Вашим прихильником та членом Партії регіонів! Крім того я є інвалідом війни 3 групи та пенсіонером МВС України. Мій вік 51 рік, за фахом я юрист, спеціалізація прокурорсько-слідча. Крім МВС, я ще працював у прокуратурі м.Одеси, маю класний чин - молодший радник юстиції. В теперішній час не працюю, але бажаю працювати за своєю спеціальністю, фахом та освітою, а саме в прокуратурі. Можете Ви мене влаштувати на роботу в прокуратуру?
egor _ 03.07.2012 16:25  Лінк
пане президенте Вас , совість не мучає за те що ви збрехали вашим виборцям шахтарям Чорнобільцям ,що ваша партія обікрала дітей війни котрім обіцяли велікіє блага і ваш колега по партії Петро Мельнік разом с адвокатами сдерли у людей по 500 гривен за заяви в суди гарантуючи повні виплати . Мабуть він взяв приклад з Вас я обіцяю но гарантувати можу тількі на словах .
Владимирович _ 03.07.2012 15:54  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович, будучи избранным, волей народа, на этот высокий пост, Вы торжественно присягали на верность Украине, обязуюсь при этом всеми своими делами отстаивать суверенитет и независимость Украины, заботиться о благе Отчизны и благосостоянии Украинского народа. Отстаивать права и свободы своих граждан, соблюдать Конституцию и законы Украины, исполнять свои обязанности в интересах всех соотечественников… В этом присягались, и Ваши предшественники. Кто или что постоянно мешает всем Вам выполнять свои обещания, почему народу Украины с каждым годом становиться жить все хуже и хуже …? Буду благодарен за честный ответ. С уважением, Василий Владимирович.
Іван _ 03.07.2012 15:29  Лінк
Ми затягли пояски і взяли в руки лопати але покращення так і не відчули.
Що ми робимо не так?
Рахів _ 03.07.2012 14:00  Лінк
В місті Рахів Закарпатської області мешканці 5 ти-поверхових будинків до 1985 року використовували привізний газ, що зберігався в резервуарах та централізовано подавався до квартир. У зв’язку з відсутністю понад 20 років газу майже у всіх квартирах мешканці до газових плит самовільно підключили газові балони – і доки не зірветься один із будинків – діла до нас нікому не буде. Бо в нашій державі тільки аварії з людськими жертвами приводять до того, що появляються представники влади, і роблять вигляд що співчувають, і що мають намір допомогти – особливо коли поруч телевізійні камери.
Ми живемо на пороховій бочці, і це десятки тисяч людей – серед них і діти. Іншого виходу не має. Вже чотири роки в Кабінеті Міністрів України стоїть на затвердженні технічна документація про переведення міста на електроопалення. Тоді б електроенергія коштувала дешевше?
Скажіть, як можна вкластися в 150 кВТ ліміту, якщо для підігріву води, для приготування їжі, для прання, для обігріву квартири ми використовуємо електроенергію, і взимку виходять космічні суми ? Все ж тепер електричне - електрочайники, пральні машини, електрообігрівачі, мікрохвильові печі, телевізори, комп’ютери та ін.. А ще планується восени наступне підвищення цін на електроенергію? Чому в третьому тисячолітті, такий принизливий ліміт на електроенергію – радите повертатися до керосинових ламп? Чи замерзати в холодних і темних квартирах? І коли місто буде переведене на електроопалення, надіємося, що скоріше чим станеться чергова аварія.
Ирина _ 03.07.2012 13:44  Лінк
Господин президент. Почему у инвалидов детства 1 группы нет льгот по оплате коммунальных услуг?
Ильяс Белялов _ 03.07.2012 12:37  Лінк
Президенту Украины
В.Ф Януковичу
от Белялова И.Р., участника ЛПА на ЧАЭС
2 категории льгот,
Удостоверение серия: А №234553
Адрес: 95048, АР Крым, г. Симферополь
ул. Балаклавская, д.117 кв.№33
м.т.0997447239

Уважаемый Виктор Федорович!

Поводом обращения к Вам явилось грубое и циничное нарушение моих прав, льгот, чести и достоинства со стороны ГУ ПФУ в АР Крым( начальник Кудрявцева Л.А.) и Министерства Социальной политики в АР Крым (1 зам. Министра – Кручек И.В.).
Я, Белялов Ильяс Рефатович (родился 26 апреля1957 года), участник ликвидац
Julia _ 03.07.2012 12:02  Лінк
Ви так мило наобіцяли ідеальне життя пенсіонерам. аж тошно. Вибачте, але пенсіонерам залишилося жити набато меньше, ніж студентам і молоді, яких Ви загнали. Чому в нашій державі люди із 2 і більше освітами прибирають гамно за такими як Ви?Чому молодь повинна їхати з країни, щоб забезпечити собі нормальний рівень життя і життя своїм дітям?Вам не набридло бути посміховиськом для свого народу?Де підняття стипендій до прожиткового мінімума, Ви ж обіцяли?Вибачте, але за 700 грн навіть в місті із населенням 300 тисяч прожити дуже складно,щоб купити собі одяг, їжу і речі першої необхідності. Надіюся Ви з Вашим урядом пошвидше обламаєтеся вкотре. Віктор Федорович, управління державою - це Вам не ха-ха. Звільніть місце для майбутнього.
Василь _ 03.07.2012 09:51  Лінк
Віктор Федорович, дивізом Вашої партії є "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!"
Давайте будемо відштовхуватись від конкретики: однокімнатна квартира в м. Дрезден (Німеччина) коштує 17000 тис. євро http://teplice-reality.eu/archives/1529 а однокімнатна квартира в м. Коломия, Івано-Франківської обл. (Україна) коштує 16000 тис. доларів США http://rio.if.ua/real-estate/id/10046/ Все ніби нічого, але є один важливий момент! Це рівень доходу та платоспроможність населення однієї держави та іншої. І де то так зване "ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!"???
Яна _ 03.07.2012 09:12  Лінк
Не так давно депутати планували ввести податок на бездітність певно через те, що в Україні різко падає народжуваність. А не краще було б спершу забезпечити гідні умови для народження дитини: якісне медичне обслуговування, дитсадки, безпеку харчування та одяг, можливість придбання житла. Бо ж не народжують не тому що не хочуть, а потому что просто не можуть.
Бо кожен із свідомих батьків не наважиться народити дитину "внікуди".