Соціальні питання

Рахів _ 03.07.2012 14:00
В місті Рахів Закарпатської області мешканці 5 ти-поверхових будинків до 1985 року використовували привізний газ, що зберігався в резервуарах та централізовано подавався до квартир. У зв’язку з відсутністю понад 20 років газу майже у всіх квартирах мешканці до газових плит самовільно підключили газові балони – і доки не зірветься один із будинків – діла до нас нікому не буде. Бо в нашій державі тільки аварії з людськими жертвами приводять до того, що появляються представники влади, і роблять вигляд що співчувають, і що мають намір допомогти – особливо коли поруч телевізійні камери.
Ми живемо на пороховій бочці, і це десятки тисяч людей – серед них і діти. Іншого виходу не має. Вже чотири роки в Кабінеті Міністрів України стоїть на затвердженні технічна документація про переведення міста на електроопалення. Тоді б електроенергія коштувала дешевше?
Скажіть, як можна вкластися в 150 кВТ ліміту, якщо для підігріву води, для приготування їжі, для прання, для обігріву квартири ми використовуємо електроенергію, і взимку виходять космічні суми ? Все ж тепер електричне - електрочайники, пральні машини, електрообігрівачі, мікрохвильові печі, телевізори, комп’ютери та ін.. А ще планується восени наступне підвищення цін на електроенергію? Чому в третьому тисячолітті, такий принизливий ліміт на електроенергію – радите повертатися до керосинових ламп? Чи замерзати в холодних і темних квартирах? І коли місто буде переведене на електроопалення, надіємося, що скоріше чим станеться чергова аварія.